Jak čistit Mold Off Fake vánoční strom

1Přečtěte si příklad

Přesuňte svůj strom do otevřeného prostoru od obytného prostoru vašeho domu, aby jej vyčistěte váš strom vykazuje známky plísně nebo lidé začnou trpět alergických příznaků. Garáž, přístřešek nebo back yard bude pracovat pro čištění formy.

2 Komp

Pomocí stlačeného vzduchu sprej na každé pobočce a střední části vašeho falešného stromu. To bude foukat stávajících plísní spóry a plísně off stromu a čištění je s fungicidem nebo bělidla směsi jednodušší a efektivnější.

3

Dopřejte každou část falešné vánočního stromu s fungicid zabít zbývající plísní a houbou a brání růstu více. To může zakoupit ve formě zelených, ekologicky bezpečných spreje like Vital kysličník, nebo můžete použít kombinaci bělidla a vody.

4.

Otřete kácení 24 hodin poté, co bylo ošetřeno s fungicidem, aby se ujistil, že je suchá. Plíseň a houby rostou ve vlhku a tmavé, takže přináší vlhký strom zpátky do svého domu bude podporovat růst plísní.

5.

Poté, co je čisté a suché, může váš strom se vyvěsí v domě. Nenechávejte svůj strom pro více než 2 týdny, po tomto okamžiku, budou veškeré zbývající plísní spóry dosáhly svého vrcholu a může způsobit další alergické reakce. Dopřejte strom s fungicidy před jej uložit znovu.

Umělé vánoční stromky
Problémy s plísní

Jak se slaví Vánoce maďarskou
Jak hodit na vánočním večírku pro dospělé
Jak si vyrobit Glitter Pine Cone Christmas Tree
Jak se slaví rakouské Vánoce
Jak Zelená vánoční ozdoby
Jak se starat o vánoční Poinsettia
Jak si vybrat Pre-Svítí vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční Flower Centrální bod
Jak si vybrat vánoční dárky pro nové dítě
Jak slaví Vánoce ve Španělsku
Jak se připojit více než tři Sady Christmas Lights

Leave a Reply