Jak čistit Mold Off Fake vánoční strom

1Přečtěte si příklad

Přesuňte svůj strom do otevřeného prostoru od obytného prostoru vašeho domu, aby jej vyčistěte váš strom vykazuje známky plísně nebo lidé začnou trpět alergických příznaků. Garáž, přístřešek nebo back yard bude pracovat pro čištění formy.

2 Komp

Pomocí stlačeného vzduchu sprej na každé pobočce a střední části vašeho falešného stromu. To bude foukat stávajících plísní spóry a plísně off stromu a čištění je s fungicidem nebo bělidla směsi jednodušší a efektivnější.

3

Dopřejte každou část falešné vánočního stromu s fungicid zabít zbývající plísní a houbou a brání růstu více. To může zakoupit ve formě zelených, ekologicky bezpečných spreje like Vital kysličník, nebo můžete použít kombinaci bělidla a vody.

4.

Otřete kácení 24 hodin poté, co bylo ošetřeno s fungicidem, aby se ujistil, že je suchá. Plíseň a houby rostou ve vlhku a tmavé, takže přináší vlhký strom zpátky do svého domu bude podporovat růst plísní.

5.

Poté, co je čisté a suché, může váš strom se vyvěsí v domě. Nenechávejte svůj strom pro více než 2 týdny, po tomto okamžiku, budou veškeré zbývající plísní spóry dosáhly svého vrcholu a může způsobit další alergické reakce. Dopřejte strom s fungicidy před jej uložit znovu.

Umělé vánoční stromky
Problémy s plísní

Jak Pověste vánoční osvětlení na vinylové desky
O bateriově napájený vánoční stromky
Jak si vyrobit vánoční zapálenou skleněných tvárnic
Jak vytvořit košík vánoční
Pokyny pro Tester vánoční světla
Jak vybrat Low Sap vánoční strom
Jak si vyrobit Karton Domy na Vánoce
Jak to říct Veselé Vánoce v skotský
Jak zjistit, zda vaše vánoční osvětlení jsou Žhavení
Jak si vyrobit vánoční světla Twinkle
Jak Ozdobte venku na Vánoce

Leave a Reply