Jak čistit Mold Off Fake vánoční strom

1Přečtěte si příklad

Přesuňte svůj strom do otevřeného prostoru od obytného prostoru vašeho domu, aby jej vyčistěte váš strom vykazuje známky plísně nebo lidé začnou trpět alergických příznaků. Garáž, přístřešek nebo back yard bude pracovat pro čištění formy.

2 Komp

Pomocí stlačeného vzduchu sprej na každé pobočce a střední části vašeho falešného stromu. To bude foukat stávajících plísní spóry a plísně off stromu a čištění je s fungicidem nebo bělidla směsi jednodušší a efektivnější.

3

Dopřejte každou část falešné vánočního stromu s fungicid zabít zbývající plísní a houbou a brání růstu více. To může zakoupit ve formě zelených, ekologicky bezpečných spreje like Vital kysličník, nebo můžete použít kombinaci bělidla a vody.

4.

Otřete kácení 24 hodin poté, co bylo ošetřeno s fungicidem, aby se ujistil, že je suchá. Plíseň a houby rostou ve vlhku a tmavé, takže přináší vlhký strom zpátky do svého domu bude podporovat růst plísní.

5.

Poté, co je čisté a suché, může váš strom se vyvěsí v domě. Nenechávejte svůj strom pro více než 2 týdny, po tomto okamžiku, budou veškeré zbývající plísní spóry dosáhly svého vrcholu a může způsobit další alergické reakce. Dopřejte strom s fungicidy před jej uložit znovu.

Umělé vánoční stromky
Problémy s plísní

Jak nakupovat umělé vánoční strom
Jak pomoci potřebným lidem na Vánoce
Jak Zdobí krbovou římsu na Vánoce
Jak Ozdobte Sálová sloupce na Vánoce
Jak zjistit, zda vaše vánoční osvětlení jsou Žhavení
Jak si vyrobit vánoční strom ve vaší zahradě Od pólu a Lights
Jak zabránit elektrickým přetížením s vánoční osvětlení
Jak si vyrobit Karton Domy na Vánoce
Jak Pověste vánoční osvětlení na kovové střeše
Jak Word děkuji karty pro zaměstnance na Vánoce
Jak si vyrobit baterie-poháněl vánoční osvětlení

Leave a Reply