Jak darkove baleni přední dvířka na Vánoce

1Přečtěte si příklad

Střih 30-40 kusů oboustranné pásky a dát je po obvodu vašich dveří.

2 Komp

Uřízněte kousek vánoční tematikou, balicí papír, který je 36 cm široký a 82 cm dlouhý. Standardní velikost dveří ve Spojených státech je 36 o 80 palců. Chcete-li, aby vaše kus balicího papíru o něco delší, takže si můžete zajistit ji na horní a spodní části dveří.

3

Držte kus balicího papíru v přední části dveří, ale palce vyšší. Zkontrolujte, zda není nakřivo. Zadejte váš balicí papír rovnoměrně a plynule proti dveřím. Zastaví, když se dostanete do klice.

4.

Vyjmout papír, který pokryje vaše kliku od v kruhovém pohybu-li prozradit své kliku úplně.

5.

Stiskněte zbytek balicího papíru proti vašim dveřím v hladké a dokonce i módy.

6

Vylézt na krok stoličku a stiskněte centimetr balicí papír dolů proti rovinaté části v horní části dveří. Dělat ještě zaniknout.

7

Použít jasné balicí pásky do záhybu, zajištění ke dveřím. Přidání více balicí pásku tak, aby se celá plochá část horní části dveří vztahuje na pásce. To zajistí, že balicí papír nepřijde off při otevření a zavření dveří.

8

Přeložte další centimetr papíru k ploché části v dolní části dveří. Zajistěte ji s jasným balicí pásky. Pokrytí všech spodní části dveří tak, aby balicí papír není odtrhnout při otevření a zavření dveří.

9

Uřízněte kousek pásky, která je 82 palců dlouhý. Cut další kus, který je 38 cm dlouhý.

10

Stojan na krok stoličku a pásky your delší kus stuhy na horní ploché části dveří s jasným balicí pásky. Ujistěte se, že umístit v přesném středu vašich dveří.

11

Stiskněte páskou flush proti své dveře a zajistěte ve spodní části dveří. Páska do ploché spodní části dveří pro balení pásku.

12

Držte kratší kus pásky o palec nad vaším klice. Páska na místě s jasným balicí pásky s plochým části na pravé straně od dveří.

13

Stisknutím tohoto kratší kus pásky spláchnutí na dveře, natahovat to na druhou stranu. Opatrně zasuňte pásku do škvíry, kde se závěsy setkat dveře. Jděte kolem na druhé straně dveří a pásky pásky v místě s jasným balicí pásky.

14

Tape nafouklý luk k průsečíku dlouhých a krátkých kusů stuhou.

DIY Guides: Dárkové balení dveří
Curbly: Dárkové Omotávky dveře

Jak si vybrat vánoční tematikou
Jak si vyrobit vánoční Cat Treats
Jak k dekoraci malého bytu na Vánoce
Jak opravit vánoční osvětlení pomocí multimetru
Jak recyklovat předměty do domácnosti Udělej vánoční dárky
Jak se sušeným ovocem pro vánoční ozdoby
Jak vyměnit pojistku na String Light vánoční
Jak to říct Veselé Vánoce v skotský
Jak si vyrobit vánoční Parade kostým pro děti
Jak si vyrobit Candy Vánoční ozdoby
Jak pěstovat Christmas Rostliny

Leave a Reply