Jak dát do umělé vánoční strom

1Přečtěte si příklad

Nastavte si strom stánek v místě jeho blízkosti, kde chcete umístit umělý strom. Umělé stromy mohou vážit 10 až 30 liber, v závislosti na velikosti, kterou si vyberete. Umělé stromy lze spustit z 4 stop na 12 metrů vysoké.

2 Komp

Přečtěte si pokyny pro váš umělý strom důkladně před zahájením sestavit váš strom. Ujistěte se, že všechny kusy a díly pokyny, že byste měli mít, jsou zahrnuty v krabici.Odstraňte všechny kousky svého umělý vánoční stromek z krabice a položte na zem. Umělé vánoční stromky mají čtyři části: základní strom sedět v, kusu spodního stromu, který se vejde do základny, střední tree kus, který podporuje většinu stromu a vrcholy stromu kus.

3

Začněte tím, že vložením spodní tree základnu do porostu. Tento vzestupný tree kus je největší a široký kus ze všech tree částí. The strom základna bude mít rýhovanou díru, ve které budete vložit pól konec velké stromové části. Spodní část stromu bude mít rýhovanou pól, který se hodí pevně do této základní otvoru.

4.

Postavte tree základnu a první strom části, takže si můžete začít vkládat druhého stromu část, střední část. Nepokoušejte se vložit každý strom součástí, zatímco strom je na jeho straně, nebo můžete riskovat připojení je příliš volné. Před vložením střední kus, ujistěte se, že velká spodní tree část je zajištěna pevně do stromu základny. Tyto kusy by měly snap pevně k sobě.

5.

Vložte střední tree část do spodní části tree. Spodní tree část bude mít drážkovaný otvor a střední tree část bude mít drážkovaný tyč pro vložení do spodní části. Ujistěte se, že toto spojení je pevné a není kroutit.

6

Vložte závěrečnou tree část, horní stromu. Snap tento poslední kousek do otvoru uprostřed tree části. Ujistěte se, že toto spojení je pohodlný. Stejně jako spodní a střední kusy, jsou tyto konektory drážkované a měla by snap in pro bezpečné uchycení.

7

Začněte táhnout a rozložit falešné stálezelených větve a údy, aby se váš strom vypadají přirozeněji. Během přepravy, mohou být tyto kovy na bázi končetiny stanou rozbité a nebude vypadat přirozeně, pokud nechcete mít čas, aby chmýří jehly vašeho stromu.

8

Posuňte umělý vánoční strom opatrně do místa, kde chcete, aby vaše strom k vidění. Už někdo na místě vám, jak si posuňte strom opatrně. Možná budete chtít mít třetí osoba pomůže vám průvodce na stromu do požadovaného umístění.

Pokud se udržet si umělý strom v rohu, můžete ohýbat větve, které se neukážou dolů, takže strom se hodí lépe do rohu.

Pokud se vám nepodaří vložit všechny kusy pevně, může dojít k ohrožení života stromu padající pod tíhou vánoční ozdoby.

Jak Host vánoční večírek v rozpočtu
Jak si vyrobit vlastní vánoční Centerpieces
Jak Dekorace útočiště kostela na Vánoce
Jak Ozdobte církev, na Vánoce
Jak poskytnout Vánoce pro potřebným rodinu
Jak si vyrobit vánoční strom z polymerů Clay
Bezpečnost outdoorových Christmas Lights in the Rain
Jak synchronizovat vánoční osvětlení hudby
Jak odstraňovat vánoční stromky, který spálil velmi světlý a Out
Jak se vypořádat se smrtí na Vánoce
Jak dát vánoční Tipy na úklidové služby

Leave a Reply