Jak dát vánoční dekorace v ložiscích

1Přečtěte si příklad

Odpojte a sundat všechny svátek světel. Odchod vánoční osvětlení připojené k domu, stromy, keře nebo jiné outdoorové Přípravky se pomalu ničí. Udělejte si čas na odstranění světla a ukládat je do krabice uvnitř, kde počasí neprasknou žárovky a spleť drátů.

2 Komp

Skladujte rekreační věnce v plastu. Po vyjmutí rekreační věnce z vnitřních a venkovních lokalit, ujistěte se, že jsou čisté. Odstraňte všechny pavučiny, listy nebo chyby. Nepoužívejte stlačený vzduch k odstranění prachu. Skladujte věnce v plastových sáčcích věnec, nebo zábal ve velkých pytlů plastových odpadky udržet v čistotě až do příštího prázdnin.

3

Umístěte ozdoby v jejich původních krabic. Míč ve tvaru ozdoby často přicházejí do krabic s vrtů pro jednotlivé žárovky. Tyto boxy budou držet ozdoby z nárazu do sebe, a možná lámání. Pokud původní krabici již není k dispozici, zabalte každou ozdobu v několika vrstvách papírové ručníky, a opatrně umístěte vedle sebe v plastovém tote.

4.

Vyčistit rekreační svíčky. Ořízněte vypálený knot. Očistěte přebytečný vosk odkapávající šťávy a svíčky místo dovolené v krabici pro ukládání. Neumisťujte je v garáži nebo ve sklepě, pokud to není temperované.

5.

Umyjte a ukládat hadry svátečního stolu, prostírání a ubrousky. Udělejte si čas na ruční praní, nebo použijte jemný cyklus na pračku se občerstvit dovolenou prádlo. Odstraňte potraviny, vosk a další nečistoty před uskladněním je pro sezónu dovolených.

6

Odebrat ozdoby z falešných vánoční stromky. Vezměte všechny ozdoby, pozlátko, světla a sladkosti ze stromu před jeho uvedením do skladu. Zakryjte strom s plastovým, nebo nasaďte jej zpět do své původní úložným prostorem nebo případ, takže to není dostat prachu během mimo sezónu.

7

Zabalte všechny rozbitné dekorace v bublinkové fólii. Pokud jsou k dispozici, místo dekorace zpět do původního obalu, pokud má polstrované vložky nebo jiné ochranné materiály. Opatrně umístěte zabalené položky na policích. Nepokládejte rozbitné ozdoby, protože hmotnost může zlomit položky na spodní straně zásobníku.

Jak se obléknout vánoční večeře
Jak se slaví norský Vánoce
Jak se připojit vánoční osvětlení bez poškození šindele
Jak používat Wired pásu karet na vašeho vánočního stromu jako dekorace
Jak si vyrobit vánoční ozdoby Birdseed
Jak Mail vánoční dárky
Jak si vyrobit vánoční Fancy ubrousky
Jak si vyrobit háčkované Christmas Garland
Jak si vyrobit Rustikální vánoční punčochy
Jak si vyrobit zapálenou Vánoční věnec
Jak se slaví rakouské Vánoce

Leave a Reply