Jak dát vánoční osvětlení na autě

1Přečtěte si příklad

Řez proužky tkaniny spojovacích do asi 20 malých obdélníkových kusů. Máte nějaké další zip materiál po ruce v případě, že potřebujete více.

2 Komp

Rouška vánoční osvětlení kolem vašeho vozidla. Dva až tři prameny standardních vnitřních stromky by měla být dostatečná. Pokud máte střešní nosič, to je ideální místo k zalomení světla, stejně jako čalounění a vaše nárazníky. V opačném případě použijte proužky tkaniny spojovacích dodržovat světla k povrchu vašeho vozidla. Prázdný konektor na poslední pramen světla you připojit by měl být umístěn v blízkosti dveří Vašeho vozu. Spustit tento kabel pod a ve rohu dveří.

3

Připojte prodlužovací kabel ke konci zástrčky jste vložili přes dveře.

4.

Zapojte mužské konec prodlužovacího kabelu do elektrické měniče. Připojte adaptér konec měniče do vašeho vozu zásuvku zapalovače.

5.

Zapněte napájení měniče.

Zapalte zodpovědně. Informujte se u svého jednotlivých státu oddělení motorových vozidel nebo státní policie předtím, než vyrazíte na dálnici s vánoční osvětlení připojené k vaše auto nebo kamion. Při jízdě po okolí nebo na krátké vzdálenosti asi není problém, může existovat zákony zakazující jízdu se světly Christmas vozidlo na interstates a hlavních silnicích.

Jak vybrat Low Sap vánoční strom
Jak Pověste vánoční strom Garland
Jak si vyrobit vánoční nákupy rozpočet
Jak se zbavit zápachu ve vodě v pohotovostním vánoční strom
Jak se chránit střechu, když visí vánoční osvětlení
Jak pomoci potřebným lidem na Vánoce
Jak dát Garland na vánoční strom
Jak k dekoraci vánoční stromy White
Jak naučit děti vánoční duch
Jak připravit tradiční polská štědrovečerní večeře
Jak si vyrobit skleněné vánoční ozdoby z korálků

Leave a Reply