Jak Dekorace Windows Na Vánoce

1Přečtěte si příklad

Použitelný Vánoční balicí papír. Můžete ji použít k lemují vnitřek oken a mají vzor směrem ven. Chcete-li nastavit jej tak, aby bílá část papíru nečelí do místnosti, můžete také hraničí s vnitřní oken a mají vzor čelí v i.

2 Komp

Okno lpí funguje perfektně pro všechny okna. Existuje mnoho typů, že to může být těžké si vybrat. Nejlepší ze všeho je, že jsou obvykle levné. Ujistěte se, že vnitřní strany oken jsou čistý, než umístit je na, jinak budou odpadávat.

3

Zvažte použití LED-korálek věnec. To bude obvykle pracují dlouhou dobu a bude svítit vaše okna krásně. Můžete použít červené nebo zelené nebo bílé, jak přidat další zvláštní pocit vašeho domova.

4.

Ozdobte vánoční přání, které obdržíte. Pokaždé, když dostanete novou kartu, vložte ji do okna. Budou vložit pěkné dotek k vám domů a ty, které poslal vám karta bude rád vidět v okně, jak přicházejí k vám domů.

5.

Vytvořte si vlastní vánoční scénu. Vyzvednout nějaké barevný papír z řemeslo obchod. Vytvořte si vlastní vánoční vesnici tím, že papír perníkové chaloupce, strom, sněhové vločky, a dokonce i několik zvířat. Pokud nejste tak skvělé na kreslení tvarů. můžete také vyzvednout několik šablon od řemesla obchodě. Poté, co jste vyvodit kousky, držet na vesnici na okně. Ujistěte se, že stojí mimo, takže si každý může vidět vaše krásná práce.

6

Vytvořte si vlastní falešné poinsettia věnec. Prodám pěnový kruh od řemesla obchodě, nebo dokonce některé dolarové obchody nyní nosit. Také koupit několik falešné vánoční hvězdy kytice. Stačí snížit vánoční hvězdy a teplé lepidlo je na pěny kruhu. Poté, co jste zcela pokryta kruh v falešných vánočních hvězd, pověsit v počítači se systémem Windows.

Nepřehánějte to s výzdobou, někdy jednoduché je lepší. Pokud máte příliš mnoho by to mohlo vypadat neuvěřitelně přeplněná a chaotický.

Jak si vyrobit levné vánoční kostýmy
Jak nastavit Rooftop vánoční dekorace
Jak se slaví Vánoce v Mexiku
Jak si vyrobit vánoční stromy z kornouty na zmrzlinu pro zdobení dortu
Jak si vyrobit dekorativní vánoční Mýdla
Jak si vyrobit Fake Christmas Tree Podívejte se v reálném
Jak se slaví argentinskou Vánoce
Jak začít vánoční kaktus
Jak vědět, kde získat zdarma Hračky pro Vánoce
Jak Pověste Pearl Korálky přediva na vánoční strom
Jak si vyrobit jablečné Vánoční ozdoby

Leave a Reply