Jak Dekorace Windows Na Vánoce

1Přečtěte si příklad

Použitelný Vánoční balicí papír. Můžete ji použít k lemují vnitřek oken a mají vzor směrem ven. Chcete-li nastavit jej tak, aby bílá část papíru nečelí do místnosti, můžete také hraničí s vnitřní oken a mají vzor čelí v i.

2 Komp

Okno lpí funguje perfektně pro všechny okna. Existuje mnoho typů, že to může být těžké si vybrat. Nejlepší ze všeho je, že jsou obvykle levné. Ujistěte se, že vnitřní strany oken jsou čistý, než umístit je na, jinak budou odpadávat.

3

Zvažte použití LED-korálek věnec. To bude obvykle pracují dlouhou dobu a bude svítit vaše okna krásně. Můžete použít červené nebo zelené nebo bílé, jak přidat další zvláštní pocit vašeho domova.

4.

Ozdobte vánoční přání, které obdržíte. Pokaždé, když dostanete novou kartu, vložte ji do okna. Budou vložit pěkné dotek k vám domů a ty, které poslal vám karta bude rád vidět v okně, jak přicházejí k vám domů.

5.

Vytvořte si vlastní vánoční scénu. Vyzvednout nějaké barevný papír z řemeslo obchod. Vytvořte si vlastní vánoční vesnici tím, že papír perníkové chaloupce, strom, sněhové vločky, a dokonce i několik zvířat. Pokud nejste tak skvělé na kreslení tvarů. můžete také vyzvednout několik šablon od řemesla obchodě. Poté, co jste vyvodit kousky, držet na vesnici na okně. Ujistěte se, že stojí mimo, takže si každý může vidět vaše krásná práce.

6

Vytvořte si vlastní falešné poinsettia věnec. Prodám pěnový kruh od řemesla obchodě, nebo dokonce některé dolarové obchody nyní nosit. Také koupit několik falešné vánoční hvězdy kytice. Stačí snížit vánoční hvězdy a teplé lepidlo je na pěny kruhu. Poté, co jste zcela pokryta kruh v falešných vánočních hvězd, pověsit v počítači se systémem Windows.

Nepřehánějte to s výzdobou, někdy jednoduché je lepší. Pokud máte příliš mnoho by to mohlo vypadat neuvěřitelně přeplněná a chaotický.

Jak mít staromódní Vánoce a ušetřit peníze
Jak dát vánoční osvětlení na autě
Jak si vyrobit vánoční ozdoby z písku dolarů
Jak se staví Miniaturní vánoční Village
Jak dát vánoční dekorace v ložiscích
Jak množit vánoční kaktus
Jak se slaví Vánoce v napjatém rozpočtu
Jak si vyrobit příď štědrovečerní pomocí 2,25 sametovou stuhou
Jak odebrat pojistku z Christmas Lights
Jak se obléci na oběd Christmas
Jak si Vánoce v Disneylandu

Leave a Reply