Jak Dodržujte polskou štědrovečerní celní

1Přečtěte si příklad

Uklízet dům a čalounění vánoční strom během denních hodin. Ve venkovských Polsku, to jsou tradiční Štědrý den aktivity a Poláků rychlé až večeři.

2 Komp

Ozdobte podle polského folklóru: Pověste jmelí nad vchodem odrazit zlo, místo pšenice v rozích jídelně a pod ubrus zahnat bídu.

3

Prostřít stůl s bílým ubrusem. Nastavte jednu navíc prostírání pamatovat nepřítomné členy rodiny nebo umístit nečekaný host. Podle zvyku, večeře začíná modlitbou a sdílení požehnaného chleba Oplatek reprezentovat Communion.

4.

Rozsvítit strom a slouží večeře (viz Jak připravit tradiční polská štědrovečerní večeře) po první hvězda objeví na obloze. První hvězda připomíná narození Ježíše Krista a představuje Star of Bethlehem.

5.

Exchange dárky po večeři je dokončena.

6

Dejte rodina pet speciální léčbu po večeři, v Polsku v čele domácnosti by se léčit večeře zbytků na zvířata ve stodole. Polský folklór vysvětluje, že zvířata mohou mluvit v lidských hlasů na Štědrý den.

7

Sing polské vánoční koledy. Koledníci v Polsku naleznete sousedské domácnostem od Štědrého až do konce prázdnin 6. ledna, svátek Tří králů.

8

Užijte si svižnou jízdu na saních s přáteli a rodinou, a zajištění občerstvení potom. V Polsku, toto je známé jako Kulig.

Polish koledy vznikla jako lidové písně v 14. století a zahrnují jak hymny a legend, mnoho nahrávek jsou k dispozici prostřednictvím obchodech záznamu a katalogů.

Jak si vyrobit vánoční Venkovní lízátka
Jak si vyrobit vánoční Puppy kostým
Jak si vyrobit vánoční Kolébky
Jak opravit pramen Christmas Lights
Jak si vyrobit uzávěr vánoční strom
Jak koupit vánoční strom Online
Jak si vyrobit Karton Domy na Vánoce
Jak plést punčocha Christmas
Jak Test & Fix vánoční světla sady
O bateriově napájený vánoční stromky
Jak recyklovat předměty do domácnosti Udělej vánoční dárky

Leave a Reply