Jak Dodržujte polskou štědrovečerní celní

1Přečtěte si příklad

Uklízet dům a čalounění vánoční strom během denních hodin. Ve venkovských Polsku, to jsou tradiční Štědrý den aktivity a Poláků rychlé až večeři.

2 Komp

Ozdobte podle polského folklóru: Pověste jmelí nad vchodem odrazit zlo, místo pšenice v rozích jídelně a pod ubrus zahnat bídu.

3

Prostřít stůl s bílým ubrusem. Nastavte jednu navíc prostírání pamatovat nepřítomné členy rodiny nebo umístit nečekaný host. Podle zvyku, večeře začíná modlitbou a sdílení požehnaného chleba Oplatek reprezentovat Communion.

4.

Rozsvítit strom a slouží večeře (viz Jak připravit tradiční polská štědrovečerní večeře) po první hvězda objeví na obloze. První hvězda připomíná narození Ježíše Krista a představuje Star of Bethlehem.

5.

Exchange dárky po večeři je dokončena.

6

Dejte rodina pet speciální léčbu po večeři, v Polsku v čele domácnosti by se léčit večeře zbytků na zvířata ve stodole. Polský folklór vysvětluje, že zvířata mohou mluvit v lidských hlasů na Štědrý den.

7

Sing polské vánoční koledy. Koledníci v Polsku naleznete sousedské domácnostem od Štědrého až do konce prázdnin 6. ledna, svátek Tří králů.

8

Užijte si svižnou jízdu na saních s přáteli a rodinou, a zajištění občerstvení potom. V Polsku, toto je známé jako Kulig.

Polish koledy vznikla jako lidové písně v 14. století a zahrnují jak hymny a legend, mnoho nahrávek jsou k dispozici prostřednictvím obchodech záznamu a katalogů.

Jak si vyrobit svůj vlastní vánoční strom stojí
Jak napsat báseň vánoční pro svého milence
Jak začít vánoční strom farmy & jeho daňové důsledky
Jak Pověste vánoční osvětlení venku kolem dveří a Windows
Jak si vyrobit vánoční přání Věnec
Jak Mějte vánoční Going Po Vánocích
Jak opravit Světlo na stromě Prelit Christmas
Jak napsat vánoční dětský příběh
Jak si vyrobit cedule s Christmas Lights
Jak vytvořit kantáty Christmas
Jak pěstovat Christmas Palms ze semen

Leave a Reply