Jak házet elegantní vánoční večírek

1Přečtěte si příklad

Vyzdobte oblast. Některé elegantní nápady zahrnují visí matného vločky z stropu a přidáním čajové svíčky nebo konkrétní řetězec světla kolem místnosti. Květinová výzdoba mohou být sestaveny s použitím bílé květy prokládaných bobulí cesmíny pro slavnostní vzhled (viz níže uvedené zdroje).

2 Komp

Poskytovat hudbu pro hosty. Nejvíce Elegantní druhy hudby pro vánoční večírek, jsou staré písně z roku 1940 se slavným Bing Crosby nebo Nat King Cole. Tam jsou také instrumentální vánoční CD jsou k dispozici, které pracují perfektně jako pozadí na slavnostní párty. Tyto disky jsou obvykle nacházejí na mnoha prodejců, a to zejména v průběhu prázdnin (viz níže uvedené zdroje).

3

Podáváme Hor d’předkrmy nebo prstu potravin, které mohou být předány kolem na elegantním talíři. Existuje mnoho názorů na potraviny na webech, jako je Food Network (viz níže uvedené zdroje).

4.

Mají dar výměnu. Skvělý způsob, jak ušetřit peníze během prázdnin je mít dárkový výměnu mezi přáteli. Před strany, mají každý člověk napsat své jméno na kus papíru, a přidejte ji do mísy. Protáhněte misku v místnosti tak, aby každý člověk čerpá z názvu.

Vánoční výzdoba nápady
Vánoční jídla nápady
Vánoční hudba nápady

Jak podat opylovat vánoční kaktus
Jak si vyrobit vánoční světla Twinkle
Jak Zdobí Kids-Téma vánoční strom
Jak na řetězec světla na na vánočního stromu
Nápady pro Jak Ozdobte s obcemi Christmas
Jak Zdobí okno se stromem Christmas Lights
Tipy pro organizace vánoční Pohon Toy
Jak si vyrobit vánoční kaktus Bloom
Jak se švédský Christmas liší od americké Vánoce?
Jak Pověste vánoční osvětlení na Stucco
Jak se obléci na oběd Christmas

Leave a Reply