Jak házet elegantní vánoční večírek

1Přečtěte si příklad

Vyzdobte oblast. Některé elegantní nápady zahrnují visí matného vločky z stropu a přidáním čajové svíčky nebo konkrétní řetězec světla kolem místnosti. Květinová výzdoba mohou být sestaveny s použitím bílé květy prokládaných bobulí cesmíny pro slavnostní vzhled (viz níže uvedené zdroje).

2 Komp

Poskytovat hudbu pro hosty. Nejvíce Elegantní druhy hudby pro vánoční večírek, jsou staré písně z roku 1940 se slavným Bing Crosby nebo Nat King Cole. Tam jsou také instrumentální vánoční CD jsou k dispozici, které pracují perfektně jako pozadí na slavnostní párty. Tyto disky jsou obvykle nacházejí na mnoha prodejců, a to zejména v průběhu prázdnin (viz níže uvedené zdroje).

3

Podáváme Hor d’předkrmy nebo prstu potravin, které mohou být předány kolem na elegantním talíři. Existuje mnoho názorů na potraviny na webech, jako je Food Network (viz níže uvedené zdroje).

4.

Mají dar výměnu. Skvělý způsob, jak ušetřit peníze během prázdnin je mít dárkový výměnu mezi přáteli. Před strany, mají každý člověk napsat své jméno na kus papíru, a přidejte ji do mísy. Protáhněte misku v místnosti tak, aby každý člověk čerpá z názvu.

Vánoční výzdoba nápady
Vánoční jídla nápady
Vánoční hudba nápady

Jak pomoci potřebným lidem na Vánoce
Jak napsat dopis vánoční zaměstnanců a obchodní partneři
Jak zdobit vánoční Dorty a zákusky
Jak vydělat peníze prodejem vánočních stromků
Jak si vyrobit vánoční Poppers pomocí role toaletního papíru
Jak opravit vyhořelou vánoční stromky
Jak se slaví vietnamské Vánoce a Nový rok
Jak si vyrobit vánoční Fancy ubrousky
Jak připravit tradiční polská štědrovečerní večeře
Jak se dělá zdarma Christmas E-pozdravy
Jak hrát vánoční Party hry

Leave a Reply