Jak házet vánoční večírek

1Přečtěte si příklad

Naplánujte si stranu. Rozhodněte se, zda chcete velký flám s barmanem, zajištěný jídlo a DJ, nebo pokud jste raději mít více ležérní večer s přáteli – nebo něco mezi tím. Poraďte několik stran knihy a rozhodne o rozpočtu před tím, než se vaše mysl.

2 Komp

Pořiďte si párty v kalendáři. Je to často nejlepší naplánovat vánoční večírek několik týdnů před Vánocemi – před kalendáře jsou vyplněny s jinými činnostmi, nákupy a pečení.

3

Udělejte si seznam hostů. Zeptejte se co nejvíce lidí, jak můžete ubytovat na sit-down večeři, nebo jako mnoho lidí, jak vašeho domu bude mít za srdečné setkání s prstem potravin a nápojů.

4.

Rozhodnout o nabídce. Pokud máte jídlo postaráno, obraťte se na kuchaře a zvolte menu, nebo si naplánovat svůj vlastní.

5.

Odeslat pozvánky. Pozvánky by měly jít ven už v prosinci, jak je to možné, aby vaše hosté mohou naplánovat stranu a RSVP. Ujistěte se, že jsou časy, dejte vědět, jestli hosté jídlo se podává, a uvést odpovídající šaty.

6

Ozdobte. Vaše výzdoba by měla obsahovat tradiční vánoční strom, plus spoustu svíček, vrcholy (v případě potřeby) a ostatních rekreačních dekorace.

7

Kupte si potraviny, nápoje, papírenské zboží a květiny, které budete potřebovat pro stranu.

8

Udělejte předkrmem, zajistíme květiny, vařit a ochladí víno podle potřeby, a nastavit tabulky nebo zajistit podává tabulka.

9

Těsně před hosté dorazí, zapálit svíčky, zapněte nějakou měkkou vánoční hudby, stanovit předkrmem, a vyvedu punč nebo otevřít bar.

10

Bavte se!

Lidé opravdu rád, aby šaty až o Vánocích, tak elegantní koktejl je vždy vítězný nápad.

Více příležitostná Vánoční večírek nápady patří koledování stranu, kde si hosté jít koledování a vrátit do svého domu pro teplé svařené jablečné víno a vánoční cukroví; polévka burleska, kde si hosté přinést své oblíbené domácí polévku a poskytnout předkrmy, chléb a dezert nebo strom, ořezávání stranu, kde hosté popcorn a brusinek prameny, popcorn plesy a vánoční cukroví pro zdobení stromu, a pak zůstat lahůdek.

Ujistěte se, že máte nealkoholické nápoje po ruce pro ty, kteří nemají podílet alkoholických nápojů.

Snažte se, aby se na víc, než si můžete pohodlně řešit nebo dovolit. Pamatujte si, že ještě musíte udělat vaše nákupy a pečení. Uložit nějakou energii na velký den.

Jak odstraňovat vánoční stromky, který spálil velmi světlý a Out
Jak se chovat k Obývací vánoční strom
Jak rozpoznat Soldiers at War Během Vánoc
Jak napsat dopis vánoční zaměstnanců a obchodní partneři
Vánoční skřítek Makeup styly
Jak si vyrobit vánoční Ugly Svetry
Jak se slaví Vánoce v Austrálii
Jak si vyrobit věnec s skleněná koule vánoční
Jak na řetězec světla na na vánočního stromu
Jak si vyrobit vánoční osvětlení s drátěném pletivu
Jak si vyrobit vánoční Parade kostým pro děti

Leave a Reply