Jak hodit na vánočním večírku pro dospělé

1Přečtěte si příklad

Vyberte téma. S tak mnoho činností děje v průběhu prázdnin, dát svým hostům důvod přijít do shromáždění vánoční. Hostitel ošklivou vánoční svetr soutěže a rozhodnout, kdo má nejhorší dovolená oblečení. Toto může být rozšířeno na vánoční oblečení tématikou, můžete být překvapeni, kolik grown žen ve vaší skupině má cesmína propojky nebo punčocháče v jejich šatníku.
Černá a bílá themed vánoční večírek je hezké pro retro filmu noci. Mají staré Christmas klasiku hrát na pozadí po celou noc. Zahrajte si film trivia hry a užít si filmy jako A Christmas Carol, vánoční příběh nebo Ano, Virginie, je Santa Claus.
Ozdobte svůj domov, ale snažte se zdůraznit každý detail. Teplé a útulnou atmosféru nastaví lepší tón pro stranu, než perfektně sladěného interiéru jídelny.

2 Komp

Podáváme s podpisem nápoj. Zvolte speciální koktejl, který může být rád s alkoholem nebo bez. Radovánky, může kořeněné jablečný mošt, vaječným likérem nebo horké kakao se podává několik různých způsobů, a jsou klasické letní volby.
Martini Candy Cane jsou impozantní touch v dospělém vánočním večírku. Ponořte martini sklo do drceného cukrové třtiny. Kombinovat vodku, máta peprná kořalku, brusinkový džus a grenadinu. Protřepejte s ledem a poté se scedí do martini sklenice. Splash citron sody vápna a malé cukrové třtiny může dokončit nápoj.

3

Hrajte hry, které testují hostům vánoční vzpomínky. Požádat o pomoc své přátele a rodinu a sbírat co nejvíce historických hraček, jak můžete. Hračky, jako protokoly Lincoln, malé akční figurky, A Slinky, Etch náčrtek a panenky. Vytisknout témata hraček z různých období a mají hosté snažit se přizpůsobit tyto staré hračky s datem byl zaveden. Tato hra přinese spousty vzpomínek, být připraven na spoustu vyprávění!
Populární Vánoční večírek Hra obsahuje každý host, který jeden zabalený dárek. Každého člověka název jde do klobouku. První osoba, jejíž jméno je vypracován vybere dárek a otevře ji. Další osoba může vybrat buď přítomna nebo ukrást jiné osoby otevřel dárek. Nastavit maximální počet opakování host může krást dary, aby tuto hru pod kontrolou.

4.

Udělejte něco. Christmas může být ohromující. Nechte své hosty něco dokázat s make, ale odnést ji stranou. Mají každý přinese ingredience na pečení cukroví a otevřít vaši kuchyň a jídelnu s přípravou vánoční cukroví ve velkém.
Udělejte potpourri se skupinou. Každý dospělý přináší dvě nebo tři různé přísady, která by potpourri, jako skořicových tyčinek a šišky, nebo sušených jablečných a hřebíček. Shromážděte všechno dohromady ve velkém hrnci a potom distribuovat odvar vyplnit jednotlivé tašky.

Zkuste hostování strany na čtvrtek večer, ale pokud se rozhodnete víkendový večer, ujistěte se, že odeslání vyzývá brzy, před Thanksgiving není příliš brzy.

Jak narovnat Outdoor vánoční osvětlení
Jak poslat vánoční přání na prezidenta USA
Jak se slaví Vánoce ve Finsku
Jak se slaví Vánoce v noclehárně
Vánoční skřítek Makeup styly
Jak se slaví Vánoce ve Svaté zemi
Jak pěstovat vánoční kaktus
Jak vydělat peníze zdobení domy na Vánoce
Jak si vyrobit vánoční strom z polymerů Clay
Jak si vyrobit skleněné vánoční ozdoby z korálků
Jak Cater vánoční večírek

Leave a Reply