Jak hostit Last Minute vánoční večírek

1Přečtěte si příklad

Témata: Bad Plaid. Nikdo nikdy neřekl, nemůžete nosit pléd po Labor Day. O krok dále a mají kostkované párty. Vyzvednout nějaké kostkované polštáře, přikrývky hodit a tkaninu pokrýt všechno z pohovky na kočky. Použijte textilii vedení tácy a podnosy, nebo ji zabalte kolem vašich sklenic přidat trochu dovolenou světlici.
Nic není sladší než svetr! Myslel jsem, že byste nikdy nosit svetr váš velký teta Winnie pletené pro vás v minulé sezoně … zamyslete se znovu! Dnes je noc, aby se na nejhlasitější nejvíce slavnostní svetr máte, a řekněte svým hostům totéž. Mají příliš mnoho? Použijte je zabalit dárky, nebo zabalte je kolem velkých pěnových koulí a vyskládat aby sněhuláci použít jako slavnostní dekorace.

2 Komp

Dekor: Prádlo Shminens! Uložit efektní věci … použít Sassy stěnu papír, nebo úžasný kus látky jako ubrus místo.
Přidejte trochu jiskru až na Váš stůl tím, že třpytky dopisy. Řez je z kartonu, barvu, nebo malovat svou oblíbenou dovolenou barvu, sprej je s lepidlem, nalít na třpyt, pak upřesňují zábavné rekreační poznámky na stole jako Hi Santa! nebo Hi Rudolph!

3

Jídlo / Pití: Self-service, prosím! Vezměte tlak na sebe a vytvořit vlastní servisní Panini stanici pro hosty vytvářet a sloužit sami jejich požadované občerstvení. Vyložit výběr pomazánky, maso, sýry, pečivo, a několik grilů a získejte gril na!
Pokračovat toto téma s samoobslužného horké nápoje baru. Nastavit bar (použít stejnou látku nebo stěnu papír na pokrytí tabulku shora), mají celou řadu horkých čokolád, mléka, čaje, šťávy, atd. v termosek (můžete zakoupit tyto od: www.williamssonoma.com) . Místo marshmallows, postřikovačů, citron / vápno / oranžová klíny, a všechno zboží, obloha perfektní dovolenou pití v jednotlivých nádobách. Buďte nezbedné a pěkné tím, že se ven označené láhve nebo dvě s rumem, bourbon, whisky, brandy, atd. pro lidi na hrot jejich nápoje.

4.

Aktivity: Chuck Návštěvní kniha! Jak o slavnostní twist na tradiční návštěvní knihy? Prostě, sněhové vločky řetězec papír na vlasec od stropu proti zdi nebo na přístupném okna a nechte veselí začít. Mají pre-cut palčáky čtvrtky a ozdoby připraven s řadou kotců pro hosty rychle napsat poznámku nebo Sváteční přání na. Pak díru v horní, mají některé pre-cut ribbon stanoveny v okolí a nechat si hosté svázat své výtvory na lince. Chcete-li zachovat čáru rovně use balónem váhy na základně.
Ať je to Edible! Je to stále tradice zdobit strom Štědrý den tak, že děti mohou mít velké překvapení v dopoledních hodinách. Nebojte se, pokud nemáte svůj strom skončil, aby se strany činnost z toho. Objednat bonbóny from www.hammondscandies.com, aby cukroví a jiné domácí dobroty, pak je nastavit na stůl a nechte zábava může začít. Máte hosty zdobí strom se všemi poživatinami mohou najít (jeden pro strom, jeden pro mě by měl být postoj).
Game On Vymazání stěnu, kde si můžete nastavit balón zeď s cenami. Pověste obrazy cen na zdi, umístěte balón před nimi se slovem psaným na to jako mrknutím věří si představit, pak mají ty samé slova na papíře v tašce nebo v klobouku. Mají lidé vybrat papír z tašky, pop balón s odpovídajícím slovem a odhalit svou cenu.

5.

Pamatujte si, že ať už jste hosting Regis a Kelly, rodiny a / nebo přátele prázdnin se o péči a sdílení zvláštní okamžiky s těmi, kdo jsou nejdůležitější!

Last minute strany jsou takové, jaké jsou, last minute! Nezapomeňte se zaměřit na přátele a rodinu, nikoli na kuchyně a šílenství.

Nechoďte přes palubu! Budete určitě vyhodit své vánoční rozpočet, pokud budete trávit příliš mnoho času na lesku a výhled na slávu jednoduchého slavnostní magie. Také se snaží získat pomoc přátel a / nebo s rodinou v získávání si událost do provozu.

Jak se slaví Vánoce v noclehárně
Jak se slaví tradiční polská Štědrý den
Jak uvázat vánoční strom Topper Bow
Jak Ozdobte knihovničky na Vánoce
Jak Tag svůj vlastní vánoční strom
Jak Naplánujte si potluck Vánoční besídka
Jak Crochet vánoční Pins
Jak na řetězec Cranberries pro vánoční ozdoby Tree
Jak se dělá zdarma Christmas E-pozdravy
Jak pomoci s méně šťastným na Vánoce dítě
Jak opravit vánoční Lanové světla

Leave a Reply