Jak k dekoraci na Vánoce na napjatém rozpočtu

1Přečtěte si příklad

Podívejte se na místní dolar obchodě. Dolar obchod je skvělé místo k vyzvednutí všech druhů kurzy a končí po celý rok a Vánoce není výjimkou. Obvykle můžete najít girlanda, ozdoby, světla, a dokonce i balicí papír v místním obchodě dolar, počínaje někdy kolem Díkůvzdání. S everything jen stojí dolar si můžete jednoduše koupit dostatek vánočních ozdob alespoň cíl do vašeho obývacího pokoje, ne-li všechny místnosti ve vašem bytě.

2 Komp

Plánujte dopředu na vánoční příští rok, počínaje den po Vánocích v letošním roce. Pokud půjdete ven den po Vánocích můžete získat nějaké úžasné nabídky na vánoční dekorace, obvykle více než 50 procent z ceny, a pokud jdete do obchodů, které jsou již docela přijatelné, jako Target a Kmart, pak řešení je tak mnohem sladší . Pokud potřebujete řetězec světel delší než ty, které nabízejí na dolar obchodě, nebo pokud potřebujete malý strom pro příští rok pak den po Vánocích je skvělý čas k vyzvednutí tyto položky a uložit je pryč na příští rok.

3

Získejte prohnaný se svými přáteli. Dbejte na to, vánoční večírek s přáteli, kde si můžete vytvořit domácí ozdoby řemeslné plnění koupených na dolar obchodě nebo z výhodné bin v místním obchodě řemesla. Můžete sledovat filmy, jíst sladkosti, a aby vánoční dekorace vašeho bytu.

4.

String popcorn a brusinkami místo nákupu drahé věnec, který by mohl trvat jen rok stejně. Plain popcorn a brusinkami jsou levný způsob, jak vytvořit vlastní věnec a navléci jim může jen pomoci vám v rekreačním duchu, zvláště pokud si na svou oblíbenou vánoční hudby, zatímco vy to. Garland může být poměrně drahé a ne vždy držet v průběhu let, takže místo tráví velké množství peněz na věnec, můžete strávit pár dolarů na popcorn a brusinkami.

5.

Tie řetězec kolem vrcholu šišky a použít je jako ozdoby. Pokud je strom, kde můžete získat šišky kolem vašeho bytu můžete sbírat některé z těchto šišky a provázky kolem vrcholu nich a pak pověsit je na stromeček. Tyto přírody z ozdob bude vypadat zvláště velké s popcornem a brusinkovou věnec.

Způsoby k čištění umělé vánoční stromky
Jak zabalit světla na vánoční strom
Jak opravit vánoční světla String Zapojení
Jak navrhnout leták vánoční
Jak si vyrobit levné vánoční Fotografie kulis
Jak si vyrobit drahokamy vánoční strom
Jak vydělat peníze zdobení domy na Vánoce
Jak si vyrobit laciné Christmas svetr
Bezpečnost outdoorových Christmas Lights in the Rain
Jak si vyrobit Handprint Vánoční věnec dekorace
Jak Naplánujte si potluck Vánoční besídka

Leave a Reply