Jak k dekoraci na Vánoce na rozpočet

1Přečtěte si příklad

Motouzy krátký pramen světla kolem každé falešné jedle drátu věnec. Světla nemusí být velmi blízko sebe. Šířit se být jisti, že se jim to celou cestu kolem. Nechte konektor konec prvku světel houpající se z horní části věnce.

2 Komp

Barevné koule, jako jsou tyto mají tendenci přijít v balení po 12 nebo více. Jedno balení by mohlo 3 nebo 4 věnce.Nemusíte hodně světel mají nápadnou výzdobu ve dne nebo v noci. Pověste několik barevných plesu ozdoby na pobočkách jednotlivých věnec. Pomocí ornamentem závěsy opravit pevně do větví.

3

Pověste věnce na všech oknech a dveřích jsou viditelné z přední části domu. Spusťte klátící se konec světla prvku v horní části okna pověsit věnec a poskytují přístup do krytého zásuvky s elektřinou. Vnitřní světla jsou méně nákladné a obecně okna jsou chráněny před většiny počasí by okap domu. Okno by mělo stále zavřené a zajistěte bezpečně.

4.

Swap si své ručníky. Výměna svou obvyklou kuchyň a ručníky na červené a zelené ručníky vytvořit sváteční náladu v celém domě. Pokud si přejete, můžete použít sezónní ručníky, ale pevné červené a zelené fungovat stejně dobře a mohou být použity po prázdninách také.

5.

Koše, jako jsou levné a aby něco vypadají slavnostní. Koše se plní potpourri. Rovnoměrná vrstva ve spodní části košů vytvoří dovolenou vůni v celém domě, aniž by se museli obtěžovat osvětlení, hašení a nahrazení vonné svíčky.

6

Nahoru potpourri se zbývajícími lesklé koule, vánoční cukroví a falešné květiny. Můžete umístit tyto koše na konci tabulky, ve vchody a jakékoli jiné místo, které hosté mohou shromáždit. Můžete také použít větší koš jako ozdobu.

Photo Credit http://www.komar.org/christmas/2004/christmas-pink-flamingos.jpg, http://www.ukhomeideas.co.uk/images/marks-and-spencer/flitter-baubles.jpg, http://www.lindaanderson.com/images_all/product_imgs/533283.jpg, http://aubbieshobbies.com/images/6a_1_sbol.jpg, http://images.asia.ru/img/alibaba/photo/51343097/ Oval_Christmas_Basket.jpg

Jak aby bylo jasné, vánoční ozdoby s barvou Inside
Jak se slaví holandský Vánoce
Jak si vyrobit jablečné Vánoční ozdoby
Jak se slaví Vánoce v Floridě
O havajské Vánoce
Jak se švédský Christmas liší od americké Vánoce?
Jak Pověste vánoční světla na okap
Jak najít Broken žárovky v Christmas Lights
Jak pěstovat Christmas Palms ze semen
Jak si vyrobit vánoční Cookie desky
Jak se slaví Vánoce s mazlíčci

Leave a Reply