Jak k dekoraci na vánoční večírek

1Přečtěte si příklad

Vyberte si barevné schéma, nebo téma pro stranu. Pokud chcete zaměřit na barvu, vyberte nějakou dovolenou nebo zimních barvách. Variace červené a zelené jsou vždy skvělé možnosti, ale ne jediní. Další skvělé barvy jsou blues, mosaz a zlato.

2 Komp

Ozdobte pěkný vánoční strom. Vánoční strom je třeba, když si vyzdobit na vánoční večírek. Můžete ozdobit stromu podle motivu, nebo jen se to obecně zdobí multi-barevnými světly a dekorace pro stranu.

3

Vytvořte rekreační vrcholy pro tabulky. Existuje mnoho skvělých nápadů pro dobrý vrcholy, které můžete použít. Mini vánoční stromky, vánoční hvězdy, mini sněhuláci, malé věnce a svíčky vše dělat velké centerpieces na tabulkách.

4.

Pověste spoustu světla po místnosti. Ozdobte se světly kolem místnosti, kde jste s party. Přidejte je do oken, nebo je použít tvořivě s nábytkem a tabulek.

5.

Place punčochy po místnosti. Punčochy od krbu, na stěnu, av jiných místech po celém pokoji jsou skvělé dotek. Naplňte je s bonbóny vánoční, a oni si zdvojnásobit jako nejen dekorace, ale také podporuje pro vaše hosty.

6

Add borové větve pro příjemné vůni Vánoc. Borové větve vypadají velké nad vchody, na stolech punčošky, a další. Nejen, že vypadají úžasně, ale také přidat skvělé vůni, která bude dělat každý myslet Vánoc.

7

Zapalte si svicky po celém domě. Najít svíčky, které přicházejí do scents Vánoc, jako jsou borovice, Berry nebo jablečného koření. Svíčky nejen poskytnout vám s velkým úsměvem, ale přidat například měkké světlo do místnosti a aby váš domov vypadat útulnější pro vánoční večírek.

8

Nastavit náladu s nějakou měkkou vánoční hudby. Ať už je to CD nebo místní rozhlasové stanice, bude hudba Vánoce si všichni v náladě pro velké vánoční večírek.

Jak k dekoraci vánočního stromku s LED Lights
Jak řídit vánoční osvětlení S PC
Jak dát pásu Garland na vánoční strom
Jak si vyrobit Online vánoční přání, aby Pošli e-mailem
Jak si vyrobit vánoční Fancy ubrousky
Jak koupit mobilní telefon se smlouvou na Vánoční dárek
Jak se LED blesk vánoční osvětlení
Jak transplantaci vánoční kaktus
Jak si vyrobit vánoční zapálenou skleněných tvárnic
Jak pečovat o vánoční kaktus
Jak Ozdobte církev, na Vánoce

Leave a Reply