Jak k dekoraci vánoční strom s jídlem

1Přečtěte si příklad

Use čajové sáčky a části dětského čaje mejdan vytvořit jedinečný vánoční strom téma. Pověste tašky, šálky, podšálky a lžičky a nechat viset z větve.

2 Komp

String sušené brusinky nebo jiné kusy ovoce podél řetězce a použití jako barevné a voňavé věnec.

3

Pečeme do skvělý nápad s použitím pekaře nebo šéfkuchaře téma. Pečeme čerstvé večeři rohlíky a osušte je pro uchování. Pomocí válce jako ozdoby a kombinovat s miniaturními zástěry, válečky a jiné předměty, jako například lžíce, šlehače a malé tašky cukru a mouky k dokončení myšlenku.

4.

Udělejte perník nebo sušenka cookie založené na dovolenou-themed Vykrajovátka. Dekorace a nechte vyschnout. Add stužku nebo provázek pro báječný vůně jedle.

5.

Smrk svůj strom s popcornem. Pramenů a míčky jsou dva zábavné způsoby, jak začlenit tuto pochoutku. String tvořit bílý věnec, který pěkně kontrastuje s tmavým stromem. Udělejte popcorn koule a použít je jako kulaté ozdoby na zavěšení.

6

Pár sušené jablko a pomeranč řezy s skořicových tyčinek na rustikální zdobení úsměvem, který nabízí fantastický vůni přes prázdnin.

7

String bonbóny such jako gumdrops a jiné měkké bonbóny, karamely, červené a zelené lékořice řetězce a další cukrovinky vytvářet barevné candy věnce.

Jak Ozdobte Front Yard na Vánoce
Jak plést punčocha Christmas
Jak zdobit vánoční Treat Tašky
Jak porazit Angry Birds Seasons Zdarma Vánoce
Jak zabalit světla na vánoční strom
Jak nainstalovat vánoční osvětlení v autě
Jak Naplánujte si Vegetariánská svátek vánoční
Jak Hostování Cookie Christmas Exchange
Jak házet vánoční večírek
Jak si vyrobit dekorativní vánoční Mýdla
Jak se obléknout vánoční večeře

Leave a Reply