Jak k dekoraci vánoční strom s jídlem

1Přečtěte si příklad

Use čajové sáčky a části dětského čaje mejdan vytvořit jedinečný vánoční strom téma. Pověste tašky, šálky, podšálky a lžičky a nechat viset z větve.

2 Komp

String sušené brusinky nebo jiné kusy ovoce podél řetězce a použití jako barevné a voňavé věnec.

3

Pečeme do skvělý nápad s použitím pekaře nebo šéfkuchaře téma. Pečeme čerstvé večeři rohlíky a osušte je pro uchování. Pomocí válce jako ozdoby a kombinovat s miniaturními zástěry, válečky a jiné předměty, jako například lžíce, šlehače a malé tašky cukru a mouky k dokončení myšlenku.

4.

Udělejte perník nebo sušenka cookie založené na dovolenou-themed Vykrajovátka. Dekorace a nechte vyschnout. Add stužku nebo provázek pro báječný vůně jedle.

5.

Smrk svůj strom s popcornem. Pramenů a míčky jsou dva zábavné způsoby, jak začlenit tuto pochoutku. String tvořit bílý věnec, který pěkně kontrastuje s tmavým stromem. Udělejte popcorn koule a použít je jako kulaté ozdoby na zavěšení.

6

Pár sušené jablko a pomeranč řezy s skořicových tyčinek na rustikální zdobení úsměvem, který nabízí fantastický vůni přes prázdnin.

7

String bonbóny such jako gumdrops a jiné měkké bonbóny, karamely, červené a zelené lékořice řetězce a další cukrovinky vytvářet barevné candy věnce.

Jak vyměnit žárovky na Outdoor Christmas Lights
Jak si vyrobit vánoční večírek Flyers
Jak Take výstřižek z vánoční kaktus
Jak si vyrobit vánoční strom z polymerů Clay
Co je NFC – a jak to bude mít vliv na vaši peněženku
Jak si vyrobit Christmas Držáky místo karty pro tabulku
Jak Ozdobte církev, na Vánoce
Jak Hostování Cookie Christmas Exchange
Jak k dekoraci živý vánoční strom
Jak si vyrobit Glitter Pine Cone Christmas Tree
Jak se slaví mexické Vánoce

Leave a Reply