Jak k dekoraci vánoční strom s jídlem

1Přečtěte si příklad

Use čajové sáčky a části dětského čaje mejdan vytvořit jedinečný vánoční strom téma. Pověste tašky, šálky, podšálky a lžičky a nechat viset z větve.

2 Komp

String sušené brusinky nebo jiné kusy ovoce podél řetězce a použití jako barevné a voňavé věnec.

3

Pečeme do skvělý nápad s použitím pekaře nebo šéfkuchaře téma. Pečeme čerstvé večeři rohlíky a osušte je pro uchování. Pomocí válce jako ozdoby a kombinovat s miniaturními zástěry, válečky a jiné předměty, jako například lžíce, šlehače a malé tašky cukru a mouky k dokončení myšlenku.

4.

Udělejte perník nebo sušenka cookie založené na dovolenou-themed Vykrajovátka. Dekorace a nechte vyschnout. Add stužku nebo provázek pro báječný vůně jedle.

5.

Smrk svůj strom s popcornem. Pramenů a míčky jsou dva zábavné způsoby, jak začlenit tuto pochoutku. String tvořit bílý věnec, který pěkně kontrastuje s tmavým stromem. Udělejte popcorn koule a použít je jako kulaté ozdoby na zavěšení.

6

Pár sušené jablko a pomeranč řezy s skořicových tyčinek na rustikální zdobení úsměvem, který nabízí fantastický vůni přes prázdnin.

7

String bonbóny such jako gumdrops a jiné měkké bonbóny, karamely, červené a zelené lékořice řetězce a další cukrovinky vytvářet barevné candy věnce.

Jak postupovat při nákupu Perfektní vánoční strom
Jak si vyrobit viktoriánské vánoční ozdoby Tree Glass
Jak dát vánoční osvětlení v láhev na víno
Jak pěstovat Christmas Rostliny
O italské Vánoce
Jak si vyrobit domácí vánoční dárky
Jak začít vánočního stromu farmy
Jak na řetězec světla na na vánočního stromu
Jak mít Family Fun na Vánoce
Co dělat, když vánoční osvětlení udržujte Blowing pojistky
Jak Word Pozvánky pro křesťanské vánoční večírek

Leave a Reply