Jak k dekoraci vánoční večírek tabulky

1Přečtěte si příklad

Kryt tabulek s bílými ubrusy. I když můžete být v pokušení použít červené nebo zelené, bílé přináší barvy vašeho stolu dekorem. Kromě toho, můžete znovu použít bílé ubrusy pro téměř jakékoli jiné příležitosti, vzhledem k tomu, červené nebo zelené ubrusy mají omezené použití.

2 Komp

Hoď konfety na ubrusy. Strana je oslava, tak konfety dodává slavnostního ducha. Můžete buď použít čtverec nebo kruh červený a zelený konfety nebo Vánoční-strom ve tvaru konfety. Další možností je bílá konfety ve tvaru vločky.

3

Place borových větví ve středu tabulky, takže tvoří dva vodorovné čáry s prostorem mezi nimi. Seřízení je, pokud je to nutné, aby se dosáhlo zeleň než hnědé stonku. Spray bílá barva ve spreji na brances dát jim zasněženou efekt.

4.
Fotolia.com “data-tooltip = Mini šiškami můžete udělat nádherný přírůstek do borových větví.> Mini šiškami můžete udělat nádherný přírůstek do borových větví.

Place mini šišky vedle v borových větví. Můžete použít ty skutečné, ale musíte se ujistit, že jsou zcela čisté a suché před jejich uvedením na stole. Používá falešné šišky a odstranit problémy s čištěním ty skutečné.

5.

Nastavit bezplamenovou svíčky na tabulkách. Pravidelné svíčky a zeleň udělat nebezpečnou kombinaci. Umístit dva nebo tři svíčky mezi dvěma řadami borových větví.

6
Fotolia.com “data-tooltip = Round vánoční ozdoby můžete přidat do dekoru a slouží jako strany laskavost pro hosty.> Kulaté Vánoční ozdoby můžete přidat do dekoru a slouží jako strany laskavost pro hosty.

Place kolo Vánoční ozdoby kolem svíčky v mezi dva řádky borových větví. Ozdoby přicházejí v různých velikostech, míchání malých a velkých ozdoby vytvoří vizuálně zajímavý efekt. Ruční malovat ornamenty a dát jeden na každý host jako party laskavost.

7
Fotolia.com “data-tooltip = White nádobí může být užitečné v vánočním večírku a je vhodné pro budoucí strany.> White nádobí může být užitečné v vánočním večírku a je vhodné pro budoucí strany.

Nastavte prostírání pro každého hosta pomocí bílé nádobí. Pokud nemáte již vlastní bílé nádobí, podívejte se na to v diskontních prodejnách. Budete platit méně peněz a méně rozrušený, zda se plates zlomit.

Amazing Vánoční nápady: Vánoční ozdoby na stůl
Životní styl Lounge: Christmas Table dekorace

Jak si vyrobit sušené ovoce vánoční ozdoby
Jak si vyrobit vánoční večírek Flyers
Jak se dostat Power vánoční osvětlení, které jsou mimo
Jak si vyrobit venkovní vánoční osvětlení Do Solar
Jak vybrat Family vánoční Cruise
Jak vydělat peníze zdobení domy na Vánoce
Jak Zdobí Formální vánoční stůl
Jak plánovat společnosti Vánoční večírek
Jak se švédský Christmas liší od americké Vánoce?
Jak pěstovat Christmas Palms ze semen
Jak si vyrobit vánoční Luky Tree pásu

Leave a Reply