Jak k dekoraci vánoční večírek tabulky

1Přečtěte si příklad

Kryt tabulek s bílými ubrusy. I když můžete být v pokušení použít červené nebo zelené, bílé přináší barvy vašeho stolu dekorem. Kromě toho, můžete znovu použít bílé ubrusy pro téměř jakékoli jiné příležitosti, vzhledem k tomu, červené nebo zelené ubrusy mají omezené použití.

2 Komp

Hoď konfety na ubrusy. Strana je oslava, tak konfety dodává slavnostního ducha. Můžete buď použít čtverec nebo kruh červený a zelený konfety nebo Vánoční-strom ve tvaru konfety. Další možností je bílá konfety ve tvaru vločky.

3

Place borových větví ve středu tabulky, takže tvoří dva vodorovné čáry s prostorem mezi nimi. Seřízení je, pokud je to nutné, aby se dosáhlo zeleň než hnědé stonku. Spray bílá barva ve spreji na brances dát jim zasněženou efekt.

4.
Fotolia.com “data-tooltip = Mini šiškami můžete udělat nádherný přírůstek do borových větví.> Mini šiškami můžete udělat nádherný přírůstek do borových větví.

Place mini šišky vedle v borových větví. Můžete použít ty skutečné, ale musíte se ujistit, že jsou zcela čisté a suché před jejich uvedením na stole. Používá falešné šišky a odstranit problémy s čištěním ty skutečné.

5.

Nastavit bezplamenovou svíčky na tabulkách. Pravidelné svíčky a zeleň udělat nebezpečnou kombinaci. Umístit dva nebo tři svíčky mezi dvěma řadami borových větví.

6
Fotolia.com “data-tooltip = Round vánoční ozdoby můžete přidat do dekoru a slouží jako strany laskavost pro hosty.> Kulaté Vánoční ozdoby můžete přidat do dekoru a slouží jako strany laskavost pro hosty.

Place kolo Vánoční ozdoby kolem svíčky v mezi dva řádky borových větví. Ozdoby přicházejí v různých velikostech, míchání malých a velkých ozdoby vytvoří vizuálně zajímavý efekt. Ruční malovat ornamenty a dát jeden na každý host jako party laskavost.

7
Fotolia.com “data-tooltip = White nádobí může být užitečné v vánočním večírku a je vhodné pro budoucí strany.> White nádobí může být užitečné v vánočním večírku a je vhodné pro budoucí strany.

Nastavte prostírání pro každého hosta pomocí bílé nádobí. Pokud nemáte již vlastní bílé nádobí, podívejte se na to v diskontních prodejnách. Budete platit méně peněz a méně rozrušený, zda se plates zlomit.

Amazing Vánoční nápady: Vánoční ozdoby na stůl
Životní styl Lounge: Christmas Table dekorace

Jak si vyrobit klobouky papíru Party pro Crackers vánoční
Jak si vyrobit Rustikální vánoční punčochy
Jak si vyrobit krouží Malování Skleněné vánoční ozdoby
Jak k ukládání vánoční Garland
Jak vařit vánoční pudinky v tlakových hrnců
Jak si vyrobit sušené ovoce vánoční ozdoby
Jak pomoci s méně šťastným na Vánoce dítě
Jak Ozdobte palmě na Vánoce
Jak najít vánoční deky
Jak Vyměňte hmoždinky na Christmas Lights
Jak ušetřit Zpět vánoční kaktus

Leave a Reply