Jak kreslit vánoční karet on-line

1Přečtěte si příklad

Zjistit, co chcete začlenit do svého návrhu. Máte rodinný fotku? Oblíbený mazlíček obrázek? Nápad na vtipný kreslený? Útulný Vánoční scéna? Můžete dokonce vytvořit smíšený mediální obraz, například fotografii s počítačově konstruovaná ohraničení věnec vánoční.

2 Komp

Udělejte si hrubý náčrt vašeho nápadu na papíře rozhodnout, kde chcete fotku umístění a popisky. To je čas se rozhodnout, co chcete vpředu a uvnitř poezie vaší karty říci, jak dobře.

3

Pomocí skeneru načíst nějaké vzory či fotografie, které chcete začlenit do vaší kartě vánoční, a uložit je na vašem počítači.

4.

Věnujte pozornost barev a tvarů, jak si navrhnout svou kartu. Buďte si jistý, že jsou příjemné na pohled a dobře se navzájem.

5.

Vytvořte si uvnitř verš jako samostatné stránky pomocí jednoduchého program pro zpracování textu.

6

Proveďte zkušební tisk být jisti, že váš obraz je správně vyrovnán a že barvy vypadají tak, jak máte v úmyslu. Vytisknout svůj výtvor s barevnou tiskárnou, ujistěte se, že je správně vložen papír. Můžete tisknout pohlednice na karty, pokud budete chtít.

7

Přeložte své karty na polovinu, a psát v osobním vzkazem v případě potřeby.

Pokud máte problémy kreslení na kartu s myší a chcete něco přesnější, můžete si koupit malou tabletu (k dispozici ve většině obchodů počítačových napájecích), který vám umožní kreslit perem, jako by na papíře.

Můžete se připojit k tisku on-demand stránky (viz zdroje), nahrajte kartu a zaplatit nechat vytisknout na profesionální kvalitě výsledku. Tyto stránky mohou posílat i karty pro tebe.

Ujistěte se, že budete mít vždy způsob, jak uložení obrázku, jinak vaše tvrdá práce může být ztracena.

Jak si vyrobit vánoční výstava zachází
Jak si vyrobit Cat Repellent dát na vánoční strom
Jak si vyrobit krásné vánoční přání
Jak si vyrobit Online vánoční přání, aby Pošli e-mailem
Jak se slaví Vánoce v noclehárně
Jak si vyrobit Wide Christmas Tree Thin
Jak fotografovat vánoční osvětlení S Canon
Jak vařit Vegan vánoční večeře
Jak si vyrobit chistmas světla Dance
Jak Pověste vánoční osvětlení venku kolem dveří a Windows
Jak se slaví rakouské Vánoce

Leave a Reply