Jak nainstalovat vánoční osvětlení

1Přečtěte si příklad

Typ světla vánočních a dekorace budete chtít, aby se na váš dům by měl doplňovat váš dům a dodají eleganci a teplo k jeho vzhledu, když dáte příliš mnoho nebo příliš málo, můžete nechtěně dosáhnout opačný efekt. Zjistěte, co bude vypadat nejlépe na vašem domě tím, že zkoumá jeho architektonické řešení, zejména fasádě. Mějte na paměti, co chcete vyzdobit (např. ploty, střešní linie, balkony, sloupy, vstupní chodník, apod.) a shromažďovat zásoby zdobit tyto aspekty budovy.

2 Komp

Zkontrolujte si světla pro poškozené osvětlení šňůry, jak používat světla v tomto stavu bude vystaveni riziku požáru. Pokud jeden z vašich světelných pramenů má poškozené kabely, nepokoušejte se je opravit, místo, zlikvidujte je a používat další světelné vlákno.

3

Chcete-li nainstalovat své vánoční světla, drží vánoční světla na povrchu, na kterém chcete nainstalovat, a zajistit prameny pomocí hřebíků, sponky, šrouby a háky (i když pozor, že tyto může poškodit stěny a rez), elektrické pásky, a / nebo osvětlení klipy každý metr nebo tak.

4.

Některé oblasti vašeho domu může být těžké dosáhnout, protože jejich výšky. V těchto případech, použijte žebřík k jejich dosažení a upevnění světelné prvky ve výše uvedeném postupu. Minimalizujte množství výletů uděláte nahoru a dolů po žebříku, ale jakmile se nemůžete dostat na další bod, dostat se dolů a pohybujte po žebříku. Připevněte hák k žebříku, takže si můžete pověsit tašku s dodávkami mimo jeho straně.

5.

Budete pravděpodobně potřebovat prodlužovací kabel k dosažení elektrické zásuvky uvnitř vašeho domu. Spusťte prodlužovací kabel přes okno v domě. Upevněte prodlužovací kabel do budovy stejným způsobem udělal světla, takže to není v rozporu s vaší cestě, když jdete ven vašeho domu. Pokud máte elektrické zásuvky na vnější straně domu, zapojte ji tam, ale zajistit, aby prodlužovací kabel je z cesty, a že zásuvka je chráněna před povětrnostními vlivy.

6

Jakmile jste dokončili, zapnout světla a jít do přední části domu pro úplné čelní pohled. Ujistěte se, že světla jsou všichni pracují správně a jednotně.

Avoid zdobení pouzdra s vánoční světla, cíl v mysli, je předvést dům, ne keře. Svícení, které dosahují obecné jednoty jak v designu a barvě. Některé rozdíly v designu, je prospěšné, ale příliš mnoho bude výzdobě vypadat laciné. Pro barvy, by měl být malou variaci mezi barevnými druhy.

Příliš mnoho světla může běžet až spotřebu elektřiny.

Informace o péči o vánoční květiny
Jak si vyrobit laciné Christmas svetr
Jak vytvořit a vytisknout Christmas Pozvánky
Jak se slaví Vánoce ruské
Jak si vyrobit polské vánoční ozdoby
Jak si vyrobit vánoční věnec Vine
Jak stabilizovat vánoční strom
Jak zabalit vánoční dárek
Jak k dekoraci vánoční strom s jídlem
Jak se slaví Vánoce v Austrálii
Jak si vyrobit uzávěr vánoční strom

Leave a Reply