Jak naplánovat výlet do Disney Worldu na Vánoce

1Přečtěte si příklad

Provádět rezervace brzy. Disney World nabízí 32 oficiálních hotely, a tam jsou četné jiné v oblasti Orlando, ale rychle zaplní. Jakmile budete vědět, kolik dní chcete strávit v parku, se vyplatí rezervovat si pokoje a leteckých společností lety tak rychle, jak je to možné.

2 Komp

Zkontrolujte Disney World je oficiální webové stránky se podívat na konkrétní akce, které se konají VÁNOCE během vaší návštěvy. Magic Kingdom Park hostí speciální akce s názvem Mickey Vánoční besídka na některých rekreačních noci, která vyžaduje jeho vlastní lístek pro vstup. Další parky hostitelské průvody a procesí při svíčkách, zatímco některé jízdy (zejména Haunted Mansion v Magic Kingdom) získat dovolenou člověka. Upřednostnit které události chcete vidět, a plánovat váš program podle toho.

3

Nákup Magické vaší cestě vstupenky, pokud máte v úmyslu na tom, že tam déle než jeden den. Tyto vstupenky vám umožní navštívit jednu ze čtyř Disney World je zábavní parky každý den, a stát podstatně méně, než jen nákup novou letenku každý den. Rekreační davy se docela divoký, a můžete ušetřit si spoustu starostí, pokud používáte vícedenní jízdenky, aby svůj čas v parcích.

4.

Možnosti plán jídelní dopředu. Zatímco Disney World má mnoho stánků a Walk-Up potravin počítadla, jejich sit-down restaurace často nabízejí zvláštní dovolenou jízdné během vánoční sezóny. Stejně jako u hotelů, to znamená, že velké davy, pokud chcete mít dovolenou jídlo v parku, vyberte si svou restauraci předem a provádět rezervace před cestou.

5.

V plánu přijet brzy každý den. Parky obvykle otevírají v 9 hodin během prázdnin, a pokud přijedete brzy, můžete se dostat na řadu jízd než se věci dostanou se příliš přeplněné. Podívejte se na trvale populární jízd a ty s dovolenou téma (např. Haunted Mansion), a pak starosti s ostatními jízd v parku. Také, Disney někdy zavře parku vchody dolů, když davy příliš velký, což je běžné na Vánoce. Jak se tam dostat brzy zajistí, že nebudete uzamčen.

6

Podívejte se na back-up plánu pro každý den. Flexibilita je klíčem během prázdnin, a to zejména pokud zjistíte, že davy ohromující. Buďte připraveni vyměnit dny kolem a podívejte se na další parkoviště, pokud ten, jste na návštěvě je zabalena do gills. Můžete také zvážit návštěvu některé z alternativních atrakcí v Disney Worldu, jako Downtown Disney nákupního centra, když se věci obsazeno.

Pokud si nejste příliš zaměřen na konkrétní prázdninových akcí, jako jsou průvody nebo osvětlení kontrolek na Magic Kingdom zámku při západu slunce, v plánu použít ty doby hop na rušných jízdy. Tyto linky jsou apt být trochu kratší i další hosté, seřadí na věci vánoční.

FastPasses jsou vaši přátelé v průběhu prázdnin. Jsou vstupenky na některé populární jízd, které odložit vaši návštěvu na jízdu o několik hodin výměnou za mnohem kratší čekání v řadě. Využijte nich tak často, jak můžete, aby z trávení po celý den v řadě.

Plán pro jednu nebo dvě dolů dní během vaší cesty, když můžete oslavit Vánoce podle lenošení u hotelového bazénu. Bude dělat zázraky pro svůj uspořádání a udržet si od vyhoření.

Jak psát Christmas Cards v japonštině
Co je NFC – a jak to bude mít vliv na vaši peněženku
Jak si vyrobit Přírodní vánoční ozdoby
Jak Zelená vánoční ozdoby
O Christmas Tree Farms
Jak se výměna pojistky na strom Christmas Lights
Jak napsat dopis Christmas
Jak odstraňovat Exteriér vánoční osvětlení
Jak odstraňovat vánoční osvětlení
Jak Pověste Christmas Garland v předsíni
Tipy pro organizace vánoční Pohon Toy

Leave a Reply