Jak odstraňovat vánoční zapálenou Metal Deer Silhouette

1Přečtěte si příklad

Zkontrolujte elektrickou zásuvku. Někdy kov jelena nebo jiné zahradní ozdoby vypne obvod. Zkuste připojit do jiné zásuvky, aby viděli, zda to je ten problém.

2 Komp

Zkontrolujte každou žárovku, zda je to zlomené, uvolněné nebo černá. Twist žádné volné žárovky jemně dotáhněte, a vyměňte všechny nefunkční nebo černé žárovky.

3

Zkontrolujte připojení, kde dva prvky světla připojí. Často, ozdoby kovové jeleni mají samostatné připojení, zkontrolujte, zda každý z nich je bezpečně připojen k ostatním.

4.

Vyměňte chybějící žárovky. Obecně platí, že celá oblast světel nebude fungovat, pokud ani jeden žárovka je uvolněný nebo chybějící.

5.

Zkontrolujte sázky drží a podporuje jelen ornament v zemi. Pokud jeden z nich je příliš netlačí některý z vedení, může to být váš problém. Přemístěte podíl.

6

Prohlédněte si prodlužovací šňůru a všechny přepínače na jelena, aby se ujistil, přepínač nebo nožní podložka není náhodou v poloze vypnuto.

7

Použijte lehký tester pro kontrolu každé žárovky. Jedná se o levné a může určit špatný žárovku, i když to není rozbité nebo černá.

Můžete si koupit světla testeru taková místa, kde vánoční ozdoby jsou k dispozici.

Obalte kovové jelen silhouette opatrně bublinkové fólie nebo jiného ochranného materiálu, než jej uložit pro příští rok. Případně, pokud máte stále původní krabici to přišlo, můžete ho uložit v tom.

Odpojte světla před výměnou jakékoliv rozbité žárovky nebo žárovky, které jsou vypáleny ven. Tím se zabrání úrazu elektrickým proudem.

Jak si vyrobit vánoční stromeček Držitele karty
Jak si vyrobit drahokamy vánoční strom
Jak dát vánoční osvětlení na autě
Jak si vyrobit vánoční stromky z trubek papírovým ručníkem
Jak to říct Veselé Vánoce v skotský
Jak řídit vánoční osvětlení s počítačem
Jak odebrat pojistku z Christmas Lights
Jak k dekoraci vánočního stromku s LED Lights
Jak nainstalovat vánoční osvětlení v autě
Jak si vyrobit vánoční stůl utěrka a ubrousky
Jak pěstovat Christmas Rostliny

Leave a Reply