Jak odstraňovat vánoční zapálenou Metal Deer Silhouette

1Přečtěte si příklad

Zkontrolujte elektrickou zásuvku. Někdy kov jelena nebo jiné zahradní ozdoby vypne obvod. Zkuste připojit do jiné zásuvky, aby viděli, zda to je ten problém.

2 Komp

Zkontrolujte každou žárovku, zda je to zlomené, uvolněné nebo černá. Twist žádné volné žárovky jemně dotáhněte, a vyměňte všechny nefunkční nebo černé žárovky.

3

Zkontrolujte připojení, kde dva prvky světla připojí. Často, ozdoby kovové jeleni mají samostatné připojení, zkontrolujte, zda každý z nich je bezpečně připojen k ostatním.

4.

Vyměňte chybějící žárovky. Obecně platí, že celá oblast světel nebude fungovat, pokud ani jeden žárovka je uvolněný nebo chybějící.

5.

Zkontrolujte sázky drží a podporuje jelen ornament v zemi. Pokud jeden z nich je příliš netlačí některý z vedení, může to být váš problém. Přemístěte podíl.

6

Prohlédněte si prodlužovací šňůru a všechny přepínače na jelena, aby se ujistil, přepínač nebo nožní podložka není náhodou v poloze vypnuto.

7

Použijte lehký tester pro kontrolu každé žárovky. Jedná se o levné a může určit špatný žárovku, i když to není rozbité nebo černá.

Můžete si koupit světla testeru taková místa, kde vánoční ozdoby jsou k dispozici.

Obalte kovové jelen silhouette opatrně bublinkové fólie nebo jiného ochranného materiálu, než jej uložit pro příští rok. Případně, pokud máte stále původní krabici to přišlo, můžete ho uložit v tom.

Odpojte světla před výměnou jakékoliv rozbité žárovky nebo žárovky, které jsou vypáleny ven. Tím se zabrání úrazu elektrickým proudem.

Jak Ozdobte venku na Vánoce
Jak si vyrobit vánoční ozdoby Birdseed
Jak se připojit vánoční osvětlení bez poškození šindele
Jak si vyrobit Christmas Držáky místo karty pro tabulku
Jak vytvořit rodinu vánoční Newsletter v aplikaci Microsoft Word
Jak Zúčastněte štědrovečerní mši na Vatikánu
Jak se slaví Vánoce ve Walt Disney World
Jak vybrat Low Sap vánoční strom
Jak plánovat nás vánoční dary
Jak opravit půl String of Christmas Lights, které jsou mimo
Jak se chovat na Office vánoční večírek

Leave a Reply