Jak opravit nafukovací vánoční dekorace

1Přečtěte si příklad

Zkontrolujte, zda zdroj problému. Pokud váš nafukovací dekorace má potíže se staví naplněna, je velmi pravděpodobné, že je díra nebo trhlina v kuse. Pokud se jedná o pomalý únik, může tento otvor být jak malý jako pin píchnutí a obtížně odhalit. Pokud váš kus odmítne nafouknout vůbec, může slza být přísnější. Pokud nevidíte díru způsobuje únik vzduchu, spusťte kus hedvábného papíru přes výzdoby. Pokud syčivý zvuk je propuštěn z pod hedvábného papíru, díra je přítomen.

2 Komp

Patch žádné viditelné otvory s několika vrstvami těžkých lepicí páskou. Pokud je to možné, to diskrétně, aby se zabránilo ohrožení estetiku výzdoby. Hladký lepicí pásky rukou s cílem pomoci zpečetit pásku do otvoru a zabránit úniku vzduchu.

3

Kryt všechny zdroje úniku se záplatou určené k opravě vinyl. Různé oprava sestavy se představí různé pokyny, které by měly být pečlivě sledováni. Nejvíce obyčejně, bude oprava musí být nalepeny na místě a nastavit pomocí fénu na vlasy, aby pomohl tmel nastavit na místě.

Kousek vinylu může být také použit k zapojení díry v nafukovací namísto kitu vinyl náplasti. Kus může být připojena k nafukovacím s textilním lepidlem.

Jak házet vánoční večírek
Jak opravit vánoční stromky
Jak Ozdobte sloupce na Vánoce
Jak nakupovat vánoční dárky pro početné rodiny
Jak se slaví Vánoce v Francii
Jak si vyrobit vánoční Venkovní lízátka
Co je NFC – a jak to bude mít vliv na vaši peněženku
Jak vědět, co máma opravdu chce na Vánoce
Jak k dekoraci živý vánoční strom
Jak si vyrobit polské vánoční ozdoby
Trivia Otázky pro čtvrté grejdry O Vánocích

Leave a Reply