Jak opravit nafukovací vánoční dekorace

1Přečtěte si příklad

Zkontrolujte, zda zdroj problému. Pokud váš nafukovací dekorace má potíže se staví naplněna, je velmi pravděpodobné, že je díra nebo trhlina v kuse. Pokud se jedná o pomalý únik, může tento otvor být jak malý jako pin píchnutí a obtížně odhalit. Pokud váš kus odmítne nafouknout vůbec, může slza být přísnější. Pokud nevidíte díru způsobuje únik vzduchu, spusťte kus hedvábného papíru přes výzdoby. Pokud syčivý zvuk je propuštěn z pod hedvábného papíru, díra je přítomen.

2 Komp

Patch žádné viditelné otvory s několika vrstvami těžkých lepicí páskou. Pokud je to možné, to diskrétně, aby se zabránilo ohrožení estetiku výzdoby. Hladký lepicí pásky rukou s cílem pomoci zpečetit pásku do otvoru a zabránit úniku vzduchu.

3

Kryt všechny zdroje úniku se záplatou určené k opravě vinyl. Různé oprava sestavy se představí různé pokyny, které by měly být pečlivě sledováni. Nejvíce obyčejně, bude oprava musí být nalepeny na místě a nastavit pomocí fénu na vlasy, aby pomohl tmel nastavit na místě.

Kousek vinylu může být také použit k zapojení díry v nafukovací namísto kitu vinyl náplasti. Kus může být připojena k nafukovacím s textilním lepidlem.

Jak se slaví řecké Vánoce
Jak si vyrobit laciné Christmas svetr
Jak se slaví mexické Vánoce
Jak zjistit, zda vaše vánoční osvětlení jsou Žhavení
Jak si vyrobit keramické zapálené vánoční stromky
Jak psát Christmas Cards v japonštině
O Formální Christmas punčošky
Jak uvázat vánoční strom na auto
Jak se lidé v Číně slavit Vánoce?
Oslavte Halloween Využití sociálních médií
Jak si vyrobit baterie-poháněl vánoční osvětlení

Leave a Reply