Jak Oslavte Legenda o vánoční Robin

1Přečtěte si příklad

Naučte se plně příběh vánoční Robin. Sdílet tento příběh se svou rodinou. V noci prvního Noel, pták červenka čelí hořké zima, aby se dítě Kristus mohl odpočinout. Robin klopové svá křídla opravdu těžké a zároveň zůstat v těsné blízkosti ohně, aby se udržovat voheň, aby se dítě mohlo zůstat v teple. Ve snaze, aby světlo stmívání oheň, byla červená na prsou se červenky řekl dobu neurčitou v noci jako symbol krásy a cti pro takové vznešené činu. Louise Betts Egan psal o některých to v Stocking Christmas.

2 Komp

Už vaše dítě kreslit témata vánoční Robin. Si můžete pověsit to na lednici pro vánoční zdobené chladničce. Můžete dokonce ukrývat tyto se pomocí svých vánočních přání, spolu s písemným příběhu legendárního ptáka.

3

Diskuse o morální příběhu. Příběh, aby mohly být plně nepochopili, by měla být projednána na délku. Dítě může mít potíže pochopit plnou milosrdenství ptáka, ale po diskusi, bude dávat větší smysl. Porovnejte Robin je akce na věci, které jste udělali ve svém vlastním životě pomáhat ostatním. Vysvětlete, jak dobře dělají takové věci cítil na vás. Uvedení této diskusi se každé Vánoce pomůže vyvolat ducha Vánoc.

4.

Zeptejte se svého dítěte, co by mohl udělat kolem sezóny pomáhat ostatním, jako je robin pomohl Ježíše. Dětskou fantazii – a velkorysý duch – bude pravděpodobně kop na plné obrátky. Poslechněte si jeho nápady. Pokud žádný z nich zdají být praktické, naznačují některé z vašich vlastních. Bude vyzvednout na nápady, které máte. Některé věci, které by mohly udělat, aby oslavili Robin ducha laskavosti je vybrat hračku pro potřebnému dítěti. Téměř všechny střediska a oblast non-zisk hostitelské stromy pro děti, jejichž rodiče nebo opatrovníci si nemohou dovolit dárky. Dalo by se naznačují, že celá vaše rodina dobrovolník v kuchyni krmit bezdomovce a hladová. Dalo by se také vysvětlit, jak vaše dítě by mohlo navíc část jeho příspěvku v desátek nebo dar do místní organizace, která stojí za dobrou věc.

5.

Umístěte figurínu o robin na nebo vedle svého krbu. Toto volání na legendu sám, a je to připomínka být vděční tepla a teplo, že vaše rodina je obdařen.

6

Place robin-themed vánoční ozdoby na stromeček. To vám bude usmívat a připomenout legendu pokaždé předáte svým dekorativní strom.

Jak Naplánujte si vánoční Party Menu
Jak odstraňovat Exteriér vánoční osvětlení
Jak pečovat o vánoční kaktus
Jak recyklovat předměty do domácnosti Udělej vánoční dárky
Jak se připojit venkovní vánoční osvětlení
Jak si vyrobit Voskové Vánoční ozdoby
Jak vytvořit kantáty Christmas
Jak mít staromódní Vánoce a ušetřit peníze
Jak to říct Veselé Vánoce v skotský
Jak si vyrobit svůj vánoční strom Pet-Safe
Jak si vyrobit Angels z recyklovaných vánoční přání

Leave a Reply