Jak Ozdobte plášť na Vánoce

1Přečtěte si příklad

Umístěte všechny vánoční pohlednice obdržíte na plášti. Některé uložit karty z minulých let Chcete-li přidat vedle nových obdržených denně. To je jeden způsob, jak naplnit plášť před karet začne téct v za rok. Můžete to udělat ještě před Thanksgiving nastavit dovolenou ducha v pohybu na tuto první setkání sezóny.

2 Komp

Linka na plášť s dovolenou holly a bobule nebo věnec. Pokud chcete, staromódní pohled na plášti, zvažte zavěšování popcorn. Pokud váš rok přinesl po nové maličká, zvažte navlékání růžové nebo modré loop obilovin za dvoulůžkový Vánoce a novorozence oslavy. Můžete obklopují obdélník svého pláště, a můžete také křižovat řetězec na každém konci pláště mít visící decoration stejně.

3

Dejte svou rodinu na plášti. Přepněte se normální Mantle fotografie s některými rekreačních fotografiemi v tištěném Christmas snímků. Projděte let svých dětí, nebo snad Vánoce v dětství v pro vás a vašeho manžela.

4.

Vyberte téma pro pláště Vánoc. Dalo by se jít kýč a dát staré sentimentální vánoční věci, jako Coca Cola plechovky a starých reklamních konzerv s obrazem Santa. Dalo by se jít pro elegantní, a zvolte bílé nebo béžové pásky roztřepení jemně kolem sofistikované zarámovanou zobrazení fotografií. Dalo by se dokonce jít kýčovité vzhled, a umístěte vánoční stills z vašich oblíbených prázdninových šlehne. Jděte s co považuje za správné pro vás a vaši rodinu.

5.

Place vonné svíčky na plášti. To naplní dům s slavnostní vůní, i když se rozhodnete dostat všechny své rekreační jídla jako uzavřít. Získáte výhody z žádných pokrmů s pozitivním všech stejné pachy ve svíčka formě. Jen ujistěte se, dát svíčky v držáku vánoční, pokud nejsou zabaleny v držácích rekreačních themed.

6

Zarámovat některé vánoční výkresy, které vaše děti pro zobrazení na plášti Vánocích. Můžete dokonce otočit to do zábavné akce pro ně.

Nesnažte se vešly příliš mnoho na plášti. Pokud máte více než dekor plášť dokáže zpracovat, jednoduše rozšířit své ozdoby. Zkuste uvádění věci na stereo nebo boční stoly, které volají po dovolené téma, jak dobře!

Prelit Christmas Tree Light Řešení problémů
Jak si vyrobit Angels z recyklovaných vánoční přání
Jak si vyrobit bambulky Vánoční ozdoby
Jak se slaví České Vánoce
Vánoční skřítek Makeup styly
Jak připravit tradiční polská štědrovečerní večeře
Jak udržet váš vánoční stromeček živý
Jak Ozdobte vitríny na Vánoce
Jak Pověste vánoční osvětlení venku kolem dveří a Windows
Jak adrese Christmas Cards
Jak se slaví Vánoce na rumunské

Leave a Reply