Jak Ozdobte vitríny na Vánoce

1Přečtěte si příklad

Zjistěte, jaké zboží se snažíte zobrazit. Vaše zboží by upoutat pozornost svých patronů “, s výzdobou působí jako jednoduchý vylepšení.
Například nastavit tabulku s nonperishable balených potřeb pro rekreační jídlo, s věncem, pozlátko, jablečný, vánoční dinnerware a kuchařek otevře do několika rekreačních receptů, pokud jste prodávat potraviny nebo kuchyňské předměty. Nastavit vánoční stromek za tabulce.

2 Komp

Use figurín Pokud prodáváte oblečení, nábytek nebo jiné domácí potřeby,
protože mohou pomoci vašim zákazníkům představit sebe, své přátelé a rodinní příslušníci pomocí svého zboží.
Použijte různé figuríny pro zobrazení populární oblečení nebo dary pro vánočním ránu. Použijte pár figurín představují s nejnovější mobilní telefon nebo populárních elektronických dárky na Vánoce. Další manekýn mohl sedět se sluchátky na uších a nejnovější osobní hudební přehrávač.

3

Lights String zajiskřily kolem merchandise displeji, nebo nastavit LED svíčky pro pohodlné, útulné typ pocit. Pokud prodáváte zboží pro domácnost, nastavit vánoční strom zdobí blikající světla.

4.

Začlenit umělý sníh do monitoru, pokud je to možné. Šperky mohou být prezentovány na šperk tónech sametové látky nad umělým zasněžováním s žárovkami stříbrná nebo sněhová vločka dekorací. Mannequins vyzdobeny v posledním svrchních oděvů může obklopují umělé sněhuláka, nebo uspořádány tak, že vypadají, jako by to mít koulovačku.
Nastavit figurín na umělém sněhu wearing sportovní oblečení s sportovního vybavení v sportovní prodejně. Dejte luky na pár kol nebo velké sportovní vybavení, aby vypadat dárky.

5.

Zdobit vánoční stromky s různými druhy ozdob a používat různá schémata barev, pokud jste prodávat vánoční ozdoby. Vyberte si ty nejzajímavější interaktivní dekorace a jejich nastavení. Vláčků, animovaný Santa Claus a na saních plný zářivě zabalené krabice by obklopují stromy.

Vyberte si vánoční dekorace, které doplňují tón vašeho zboží. Například, že high-end, elegantní zboží s největší pravděpodobností objeví hloupé nebo levný vedle velmi ležérní dekorace. Stejně tak by se příležitostná zboží objeví na místě vedle fantazie křišťálu a zlata dekorace.

Nepřehánějte to. Příliš mnoho výzdobu skutečně čerpat pozornost mimo zboží. Pomocí dekorace like příslušenství k posílení zboží, přičemž zaměření na vaše produkty.

Jak si vyrobit vánoční osvětlení s drátěném pletivu
Jak se slaví mexické Vánoce
Jak zabalit vánoční dárky s pásem karet
Jak Pověste vánoční strom Garland
Jak k dekoraci vánočního stromku s LED Lights
Jak zasadit strom vánoční v Kalifornii
Jak se slaví Vánoce v Austrálii
Jak si vyrobit vánoční stromeček Držitele karty
Jak Pověste vánoční světla na okap
Jak se dětská vánoční stromeček
Jak ušetřit Zpět vánoční kaktus

Leave a Reply