Jak Ozdobte zahradníka vánoční strom

1Přečtěte si příklad

Nastavte si strom.

2 Komp

String světla na stromeček jako první. Podívejte se na zahradní související novinky světla pro zvýšení účinku zahradní tématu.

3

Sbírat staré zahradní nářadí jako jsou stěrky a ruční kultivátory z druhé ruky obchodech nebo garáže prodej. Vyčistěte rez pryč ze starých nástrojů s drátěným kartáčem a položit je ven na noviny. Spray-malování čisté, suché nástroje s barvou dle Vašeho výběru. (Červené nebo zlaté vystupují také proti zelené listí stromu.)

4.

Tie červené nebo zelené sametové luky na vaše lakované zahradní nářadí. Pověste je na těžké větve stromu s vlasec. Protáhněte tenký, transparentní linky na tlusté větve v blízkosti kmene. (Rybářská linka bude podporovat nástroje až 16 kg, v závislosti na hmotnosti testu linky.)

5.

Zdobí rukojeti z plastových konve s luky a větvičky cesmíny. Můžete dokonce malovat plechovky, aby odpovídaly nástroje, pokud se vám líbí. Podpora těžké nástroje s těžkým testovací linie, nebo přitulit je do listoví stromu.

6

Spray-paint staré zahradní rukavice, aby odpovídaly další nástroje. Sešívání červené luky na rukavice. Pověste rukavice na stromu sešívání smyčky vyrobené z rybářského vlasce přímo na rukavici.

7

Udělejte jíl-hrnec a rafie střapci. Chyť hrst rafie, rovný pramen podle oblastí, dvakrát ji, a pak zabalit střed s jediným pramenem rafie. Protáhněte tento jediný pramen přes drenážní otvor v malé hliněné nádobě. Ořízněte střapec tak, aby spodní je dokonce. Tie smyčku v prvku, který vede přes drenážní otvor a zavěste ornament na stromě.

8

Udělejte si věnec tím, skládání a plisování seed pakety, pak závitů je na šňůry. Use jeden paket každých 8 až 10 palců na trati. (Tyto pakety by měl vypadat trochu motýli, když skládaný.)

9

Tuck hedvábné rostliny a květiny do všech holých míst na dokončení zahradníka vánoční strom.

Použijte květináči obývací strom skutečně získat co nejvíce z tohoto projektu.

Udělejte stromu sukni z pytloviny.

Možná budete muset zahrnout zlaté ozdoby míč, zatímco budete rozvíjet svou sbírku zahradních nástrojů.

Jak se slaví filipínské Vánoce
Jak si vyrobit Handprint Vánoční věnec dekorace
O bateriově napájený vánoční stromky
Jak Nahradit Light Christmas žárovky s LED žárovky
Jak odebrat pojistku z Christmas Lights
Jak pečovat o utopené vánoční strom
Jak zabalit vánoční dárek
Jak rozpoznat Vánoce a Velikonoce Cactus
Jak Mějte vánoční Going Po Vánocích
Jak Ozdobte s lanem Christmas Lights
Jak Pověste vánoční osvětlení na Tall smrk

Leave a Reply