Jak pečovat o utopené vánoční strom

1Přečtěte si příklad

Zalijte strom ihned po podání ji domů, pokud jeho půda cítí suchá pod povrchem. Udržujte půdu vlhkou, ale ne příliš nasycený.

2 Komp

Uchovávejte strom venku v chladném, ale kryté plochy, dokud je čas zdobí ji. Rostlinné odborníci z University of Maryland rozšíření družstevní varují, že hrnkové strom může re-aklimatizovat dobře nízkých venkovních teplotách, pokud zůstane v teplých vnitřních teplot příliš dlouho. V květináči by se strom mûl zůstat doma za týdenní maximum.

3

Zdobí strom bez světel, nebo se světly, které nedávají teplo. Univerzita Maryland rozšíření družstevní varuje, že horké světla mohou poškodit strom.

4.

Přesuňte strom do chladné venkovní skladovací prostor na pár dní znovu aklimatizovat to na nízkých venkovních teplotách Před výsadbou.

5.

Vykopat díru pro výsadbu stromu. Utah State University Forestry Extension doporučuje kopat díru dva až tři krát širší než stromu kořenového balu a stejně hluboké.

6

Vyjměte strom z jeho potu. V případě potřeby vyjměte opatrně všechny uvíznuté kořeny z hrnce s nožem.

7

Umístěte strom v výsadby díry.

8

Umístíte tři dřevěné kůly do země, které vám pomohou podporovat strom, zatímco jeho kořenový systém usadí v půdě. Uvedení podíly v zemi před podáním díru v zeminou usnadňuje aby nedošlo k poškození kořeny stromů s kolíky.

9

Naplňte díru zeminou.

10

Voda tree důkladně.

11

Připojte strom na každou sázce s kusem provázku pomoci držet strom na místě.

12

Použít 3 až 4 palce mulče na horní části půdy kolem základny stromu. Mulčovací pomáhá udržet půdě více konzistentní teplotu a pomáhá udržet ho před mrazem. Během léta, bude kompost také pomůže udržet více vlhkosti půdy.

Pokud země v dané oblasti budou zmraženy po Vánocích, kopat výsadbu díru dopředu, aby se kopání jednodušší.

Vánoční stromky nakonec velmi narůstat po transplantaci venku. Ujistěte se, že máte dostatek místa v krajině pro růst bez poškození cokoli. University of Maryland rozšíření družstevní varuje před výsadbou je v blízkosti založení budovy.

Jak rozpoznat Soldiers at War Během Vánoc
Jak se obléknout vánoční večeře
Jak se slaví argentinskou Vánoce
Jak Naplánujte si vánoční večírek pro denní program
Jak Zapojte do stromu, který již má vánoční osvětlení
Jak se staví Miniaturní vánoční Village
O Kouzlo Walt Disney World na Vánoce
Jak vytvořit vánoční Treasure Hunt pro děti
Jak k dekoraci malého bytu na Vánoce
O vánoční večírek potraviny
Jak se slaví Vánoce v Francii

Leave a Reply