Jak pěstovat Christmas Rostliny

1Přečtěte si příklad

Pořiďte si vánoční hvězda kvést každé Vánoce snížením zavlažování v dubnu. Nenechte uschnout na místě jeho listy stočit do klubíčka. Dejte ji na chladném (50 stupňů Fahrenheita), dobře větraném místě na své straně, nebo vzpřímené. Střih pramení zpátky do 4 palců v květnu a repot s novým půdy méně mixu, a to buď ve větším hrnci nebo stejný. Voda důkladně. Nastavte ji v blízkosti jasné okna (60 až 80 stupňů Fahrenheita) a vody, kdy povrch půdy dostane suchý.
Když nový růst se objeví, krmit s hnojivem pro kvetoucí rostliny. Přesunout mimo na stinném místě v červnu. Krmivo a voda pravidelně. Pinch pramení zpátky centimetr v červenci. Na konci srpna, snížit stonky znovu, takže tři nebo čtyři listy na natáčení. Dejte ji zpět do slunné okno.
Chcete-li vynutit květiny, vezměte si ji od okna na začátku října, a vložte jej do úplné tmy od 5 hod. do 8 hod. Udělej to denně po dobu osmi týdnů. Krmivo a voda během dne. Nech to na slunné okno na začátku prosince, kde může nejlépe předvést své červené listy. (Viz odkaz 2)

2 Komp

Holly rostliny, podle Andrew Bunting, kurátor Scott arboretu na Swarthmore College, jsou jedním z mála rostlin, které mohou růst ve všech 50 státech. Holly je ve všech velikostech, od 6 palců šíření trpasličích keřů Holly 70 foot stromů.
Tradiční Světlé stálezelené vánoční Cesmíny jsou angličtina holly (Ilex aquifolium) a American holly (ilex opaca), který byl popsán v poutníků v roce 1620.
Zasadit muže 30 – 40 ft od samic, aby dostat bobule. Hollies ocení kyselou půdu – přidat půdy přísadu v případě potřeby – a mohou být pěstovány v zónách 3-11. (Viz odkaz 3)

3

Christmas kaktusy jsou sukulenty, že s řádnou péčí může žít desítky let a kvetou každé Vánoce.
Nechte je se stal root vázané – to zvyšuje pravděpodobnost a počet květů. Uchovávejte je v chladném místě (méně než 68 stupňů Fahrenheita), nejlépe v jižní orientace oknem za tenkou oponou. Krmivo lehce během jejich vegetačního období.
Chcete-li nové rostliny, odebrat zdravé, čtyři sekce řezání, ponořte konec do zakořenění hormonu a rostlin je palec hluboko ve vlhkém novém zalévání směsi. Chcete-li podpořit zakořenění, dal hůl v půdě a přikrýt igelitovou tašku nad ním a hrnec. Pravidelně kontrolujte, zda a odstranit, jakmile řezání se kořeny. (Viz odkaz 1)

Při doručování svůj závod, zabalte ji těsně v plastu, aby se chránit před chladem a větrem. Nenechávejte ho v zaparkovaném autě, zatímco budete nakupovat – pokud je to šortky počasí.

S výjimkou anthurium a žinylkové zařízení, budou rostliny s květy teprve otevírají kvetou nejdéle.

Udržujte Jed Control telefonní číslo ruce. Některé rostliny mohou způsobit podráždění domácí zvířata a děti. Málokdo jsou jedovaté, že mohou způsobit skutečnou škodu, pokud jedli ve velkém množství, ale mohou vyvolat žaludeční nevolnost a případně být vážné.

Jak k dekoraci vánočního stromku s LED Lights
Jak nakupovat vánoční dárky Early
Jak používat kbelík jako vánoční stromeček Stand
Jak plánovat společnosti Vánoční večírek
Jak si vyrobit vánoční stromeček Držitele karty
Jak si vyrobit Angels z recyklovaných vánoční přání
Jak opravit LED vánoční osvětlení
Jak si vyrobit vánoční ujednání při svíčkách
Jak vytvořit vánoční menu
Jak opravit nafukovací vánoční dekorace
Jak se k nám vánoční nápovědu pro vaše děti

Leave a Reply