Jak pěstovat Christmas Rostliny

1Přečtěte si příklad

Pořiďte si vánoční hvězda kvést každé Vánoce snížením zavlažování v dubnu. Nenechte uschnout na místě jeho listy stočit do klubíčka. Dejte ji na chladném (50 stupňů Fahrenheita), dobře větraném místě na své straně, nebo vzpřímené. Střih pramení zpátky do 4 palců v květnu a repot s novým půdy méně mixu, a to buď ve větším hrnci nebo stejný. Voda důkladně. Nastavte ji v blízkosti jasné okna (60 až 80 stupňů Fahrenheita) a vody, kdy povrch půdy dostane suchý.
Když nový růst se objeví, krmit s hnojivem pro kvetoucí rostliny. Přesunout mimo na stinném místě v červnu. Krmivo a voda pravidelně. Pinch pramení zpátky centimetr v červenci. Na konci srpna, snížit stonky znovu, takže tři nebo čtyři listy na natáčení. Dejte ji zpět do slunné okno.
Chcete-li vynutit květiny, vezměte si ji od okna na začátku října, a vložte jej do úplné tmy od 5 hod. do 8 hod. Udělej to denně po dobu osmi týdnů. Krmivo a voda během dne. Nech to na slunné okno na začátku prosince, kde může nejlépe předvést své červené listy. (Viz odkaz 2)

2 Komp

Holly rostliny, podle Andrew Bunting, kurátor Scott arboretu na Swarthmore College, jsou jedním z mála rostlin, které mohou růst ve všech 50 státech. Holly je ve všech velikostech, od 6 palců šíření trpasličích keřů Holly 70 foot stromů.
Tradiční Světlé stálezelené vánoční Cesmíny jsou angličtina holly (Ilex aquifolium) a American holly (ilex opaca), který byl popsán v poutníků v roce 1620.
Zasadit muže 30 – 40 ft od samic, aby dostat bobule. Hollies ocení kyselou půdu – přidat půdy přísadu v případě potřeby – a mohou být pěstovány v zónách 3-11. (Viz odkaz 3)

3

Christmas kaktusy jsou sukulenty, že s řádnou péčí může žít desítky let a kvetou každé Vánoce.
Nechte je se stal root vázané – to zvyšuje pravděpodobnost a počet květů. Uchovávejte je v chladném místě (méně než 68 stupňů Fahrenheita), nejlépe v jižní orientace oknem za tenkou oponou. Krmivo lehce během jejich vegetačního období.
Chcete-li nové rostliny, odebrat zdravé, čtyři sekce řezání, ponořte konec do zakořenění hormonu a rostlin je palec hluboko ve vlhkém novém zalévání směsi. Chcete-li podpořit zakořenění, dal hůl v půdě a přikrýt igelitovou tašku nad ním a hrnec. Pravidelně kontrolujte, zda a odstranit, jakmile řezání se kořeny. (Viz odkaz 1)

Při doručování svůj závod, zabalte ji těsně v plastu, aby se chránit před chladem a větrem. Nenechávejte ho v zaparkovaném autě, zatímco budete nakupovat – pokud je to šortky počasí.

S výjimkou anthurium a žinylkové zařízení, budou rostliny s květy teprve otevírají kvetou nejdéle.

Udržujte Jed Control telefonní číslo ruce. Některé rostliny mohou způsobit podráždění domácí zvířata a děti. Málokdo jsou jedovaté, že mohou způsobit skutečnou škodu, pokud jedli ve velkém množství, ale mohou vyvolat žaludeční nevolnost a případně být vážné.

Jak Pověste vánoční osvětlení venku kolem dveří a Windows
Jak fotografovat vánoční osvětlení
Jak si vyrobit vánoční Venkovní lízátka
Jak si vyrobit baňky vánoční věnec
Jak dát vánoční osvětlení na vysoký strom
Jak Word Pozvánky pro křesťanské vánoční večírek
Jak si vyrobit vánoční strom z polymerů Clay
Jak se slaví Vánoce ve Finsku
Jak Nahradit LED vánoční světlo
Jak vědět, kde získat zdarma Hračky pro Vánoce
Jak pěstovat Christmas Rostliny

Leave a Reply