Jak plánovat společnosti Vánoční večírek

1Přečtěte si příklad

Získat strany rozpočtu. Získat strany rozpočtu z vedení společnosti. Zkontrolujte rozpočet vytvořit si výdajové limity. Stanovit priority řádkových položek rozpočtu tak, aby se strana potřeby jsou v horní části seznamu a doplňky jsou k dolní části seznamu.

2 Komp

Vytvoření plánovací výbor. Informujte své spolupracovníky, že plány firmy vánoční večírek probíhá. Vytvořte si strany plánovací výbor ke zvýšení spolupracovníkovi účast a pomůže zajistit, aby výbor přichází s kreativními způsoby, jak slavit. Poskytnout Suggestion Box pro zaměstnance, které nejsou ve výboru, aby návrhy na stranu.

3

Rozhodněte celkovou úroveň formálnosti vánoční večírek. Vezměte rozpočtu a korporátním atmosféru v úvahu. Cílem je, aby se strana hosté cítili dobře a zároveň zachovat společnost tradice neporušený. Nepředpokládejte, že na pracovišti atmosféra je žádoucí u firmy vánočním večírku. Některé firemních kanceláří rozhodnout pro méně formální vánočních večírků dát každému možnost si odpočinout, jako zajištěný oběd přinesl do kanceláře. Některé průmyslové pracoviště rozhodnout pro formální vánočních večírků dát každému šanci šaty své nejlepší, jako pronájem hotelového sálu.

4.

Vyberte si vhodný strany téma. Vyberte si téma, které zahrnuje požadovanou náladu příležitosti. Populární společnost vánoční večírek témata zahrnují Winter Wonderland a 12 dnů po Vánocích. Rozhodnout se pro témata, která nejsou příliš náboženský vyhovět spolupracovníky s různými vírami. Založit vaši nabídku a Party Decor na zvolené téma vytvořit slavnostní atmosféru. Avoid výběru se dříve používaly motivy firemní večírek pozvat svěžest do stranické zkušenosti.

5.

Shop pro dekorace a párty doplňky. Udržujte svůj rozpočet v paměti, jak si vybrat vhodné stran položky. Zeptejte se spolupracovníky darovat dekorace a zásoby pomoci zůstat v rámci svého rozpočtu. Shop v diskontních prodejnách dále maximalizovat své úspory. Zeptejte se na slevy pro hromadné nebo brzy uspořádání. Získejte stravováním odhady z populárních restaurací. Vyberte menu, které je cenově dostupné a bude apelovat na mnoho chutí. Poskytnout ubytování pro ty, kteří se zvláštními výživovými potřebami, jako jsou vegetariány nebo diabetiky. Finger potraviny, jako sendviče jsou populární volbou, protože nabídka, jak snadno, při které může být sněden.

6

Vyberte si vhodný termín a místo. Výzva vhodných lokalit pro politiky týkající se nákladů na nájem a služby. Začněte brzy nejlepší výběr a ceny, a aby se zabránilo těžké konkurenci jiných firem hosting své vánoční večírky. Vyberte datum, které nezasahuje do významných pracovních lhůt nebo řízení hodnocení. Plánování na vánoční večírek po práci je nejlepší způsob, jak pro zaměstnance manželů k účasti nebo v průběhu pracovní doby, pokud strana je pouze pro zaměstnance (bez manželů).

Najímat externí agentura pověřená telefonní hovory a související činnosti, pokud se účastník je držen během pracovní doby.

Hrát klasické hry kancelářské stran jako bílého slona, ​​aby dav bavil.

Nikdy nečekejte, až prosinci začít plánovat párty. Můžete přijít o slevách a dostupnosti.

Jak uplatnit Stuha na vánoční strom
Jak Oslavte Legenda o vánoční Robin
Jak Zdobí Kids-Téma vánoční strom
Jak nakupovat umělé vánoční strom
Jak se staví Parade vánoční Float
Jak si vyrobit papíru Lucerna na Vánoce
Jak k dekoraci živý vánoční strom
Jak si vyrobit svíčku a růže Christmas vrchol
Jak k dekoraci vánoční večírek tabulky
Jak transplantaci vánoční kaktus
Jak si vyrobit keramické zapálené vánoční stromky

Leave a Reply