Jak používat Wired pásu karet na vašeho vánočního stromu jako dekorace

1Přečtěte si příklad
Fotolia.com dat tooltip = Vytvořit luky pro přízvuk kusů.> Vytvořit luky pro přízvuk kusů.

Tvořit smyčku 6 palců od konce kabelové pásky. V první 6 palců tvoří jeden z ocasů luku. Proveďte další smyčku a stočte pásky, aby smyčky tvar.

2 Komp

Udělejte si dvě nebo tři více smyček, takže příď vypadá plná. Vyjmout luk od zbytku kabelové pásky, takže dost stuha na vytvoření druhé ocas luku.

3

Odtrhnul 6 palců květinovými drátu a zábal kolem přídě smyček, aby jim na místě. Jemně zatřeste luk chmýří a připojit se uklonil vašeho vánočního stromu.

4.

Tvoří velmi velký luk na vrchol vánočního stromu, pokud si to přejete, s použitím stejného postupu jako předtím. Udělejte další dva ocasy a pověsit ocasy dolů stromu. Ohnout drát lehce sledovat přirozené kontury vánoční stromeček, jak budete pokračovat zavěšovat kabelové pásky.

5.

Spustit několik pramenů kabelové pásky z vrcholu vánočního stromu na dno, pokud používáte jiný typ špice než luk. Set na špice na vrcholu koncích kabelové pásky, takže stuha vypadá, jako by se kaskádovitě zpod špice.

Dejte světla na stromě a pak přidat kabelové pásky. Zasuňte a otočte stuhu, takže to vypadá, že je přirozeně proudí ze stromu. To není hotové za minutu nebo dvě. Proces vyžaduje určitý čas, aby se stuhou přirozený vzhled. Po stuha je uspořádána tak, jak se vám líbí, přidejte další ozdoby a dekorace.

Jak Pověste mini vánoční osvětlení Indoors
Jak se zbavit Christmas Lights
Jak házet vánoční večírek
Jak Ozdobte Sálová sloupce na Vánoce
Jak si vyrobit vánoční Flower Centrální bod
Jak pomoci s méně šťastným na Vánoce dítě
Jak k ukládání vánoční dekorace
Jak Ozdobte duby na Vánoce
Jak se připojit vánoční osvětlení k domu
Jak to říct Veselé Vánoce v holandštině
Jak naplánovat výlet do Disney Worldu na Vánoce

Leave a Reply