Jak Pověste Pearl Korálky přediva na vánoční strom

1Přečtěte si příklad

Nastavit žebřík vedle vánočního stromu, které vám pomohou získat přístup k horní větve. Nepřihlíží se tento krok jste dostatečně vysoký, aby pohodlně dostanete stromu top poboček.

2 Komp

Vyberte malé, skryté větev v horní části stromu. Jemně zabalit jeden konec prvku perla korálek kolem základny skryté pobočky tři nebo čtyřikrát zajistit pramen ke stromu.

3

Rouška volný konec prvku perla perlí v sestupné spirále vzoru kolem stromu. Rovnoměrné prostor každý spirála vytvořit vyvážený vzhled. Umístěte korálek pramen 1 až 2 palec od špičky stromu, poboček, aby se zajistilo, že perly jsou patrné.

4.

Pokračovat zavěšovat pramen perla dolů a kolem vánočního stromku, dokud se nedostanete na dno vrstvu větví. Jakmile jste draped každou dolní větvi s korálky prvku, začnou zavěšovat perla perle pramen v spirálovitě nahoru na strom.

5.

Zaměřte se na zavěšovat perla perle pramen na holých větvích, jak je to spirála na korálek pramen do stromu. Space spirály blíže u sebe, než se dříve, ale stále je rovnoměrně rozložený od sebe. Umístěte korálek Strand 3 – 4 palce od špičky stromu, na pobočkách vytvořit hloubku.

6

Pokračovat zavěšovat perla perle pramen vzhůru a kolem vánočního stromku, dokud pramen skončí nebo se dostanete jiný malý, skryté větev v horní části stromu. Pokud pearl bead část je příliš krátká na to dostat se na vrchol stromu, jednoduše skrýt volný konec v stromu listoví, a pak začít drapérie další perla perle pramen, kde druhý prvek zastavil. Nemusíte zajistit nové vlákno na pobočku, protože nejste začíná v horní části stromu. V opačném případě, pokud první část se dostat na vrchol stromu, pečlivě zabalit volný konec prvku kolem základny skryté pobočky třikrát nebo čtyřikrát.

7

Ustupte od vánočního stromu a zkontrolujte perlové korálek prvky pro zajištění spirály jsou rovnoměrně rozložené a konce pramenů se nezobrazují. Nastavení prameny, pokud je to nutné, až se objeví vyvážené a vizuálně přitažlivé

Už někdo jiný pomůže you přikrýt The Pearl korálek vlákna na stromě.

Jak se slaví Vánoce v Floridě
Jak si vyrobit recyklovaný Christmas Lantern
Jak se mexická Christmas liší od americké Vánoce?
Jak se slaví Vánoce v Austrálii
Jak řídit vánoční osvětlení s počítačem
Jak vědět, co máma opravdu chce na Vánoce
Jak si vyrobit vánoční ujednání při svíčkách
Jak vůně šiškami na Vánoce
O vánočních dárků
O Old-Fashioned Christmas Trees
Jak stabilizovat vánoční strom

Leave a Reply