Jak Pověste vánoční koule ozdoby na udičku

1Přečtěte si příklad

Nákup vlasec, který je označen jako s vysokou uzel sílu. 30-bušit hmotnost s nízkoprůtažný je ideální linka, která bude podporovat ozdoby a ne natáhnout, zatímco visí.

2 Komp

Navrhněte uspořádání vašich závěsných ozdob. Zjistit, zda je budou viset všechny ozdoby na stejných nebo rozložený výšek a velikost ozdob, které budete používat. Také, rozhodnout, zda se visí ozdoby přímo z jednotlivých háků, z existujícího svítidla nebo na polici, nebo instalaci samostatného mřížku nebo bar.

3

Namontujte všechny háčky, které budete potřebovat pro zavěšení ozdoby. Pokud visí jednotlivé ozdoby ze spodní polici v přední části okna nebo přímo z stropu, budou malé pohár háčky poskytnout odpovídající podporu. Pokud visí ozdoby z baru nebo mřížky nad stůl nebo formou bufetu, umístěte odpovídající počet háčků pozastavit hmotnost baru nebo mřížku. Zavěste tyč nebo mřížku z háčků, pomocí vhodného hardware. To může zahrnovat řetězy, aby zastavily ze stropu.

4.

Určete vzdálenost od háku nebo mřížku na místo, kde chcete, aby každý ornament pověsit. Dvakrát každý z těchto měření, se přidají tři palce a snížit rybářský vlasec. To může být jednodušší umístit ozdoby, pokud si snížit tolik nejkratší délky, jak budete potřebovat, pověsit, pak se přesunout na další délku. To umožní, aby bylo lépe vidět, kam chcete umístí jednotlivé ornament, stejně.

5.

Nit řez délku vlasce smyčkou v horní části ornamentu a protáhne se středem řádku. Tie přísnou dvojí uzel k zajištění potrubí k ornamentu.

6

Zjistěte, zda jste visí na ozdobu z háku, bar nebo mřížky. Pro zavěšení na háku, svázat dva konce řádku spolu asi tři centimetrů od konce. Tie druhý uzel. Přidejte kapku okamžité lepidla k zajištění.
Pro zavěšení od lustr, bar nebo mřížky, zabalit dva konce vlasce kolem objektu a svázat dohromady. Tie druhý uzel a naneste kapku lepidla k zajištění okamžité.

Při plánování design vašich závěsných ozdob, zvažte lidí, kteří jdou za nimi, nebo naklánět do nich, nebo děti dosahují až si s nimi hrát. Položte dostatečně vysoká, aby se zabránilo rušení.

Dvakrát uzlování a uplatňování kapku lepidla zajistí, že vaše křehké ozdoby nejsou zatížit vlasec, což uzly otevřít a ornament padat.

Ujistěte se, že nechat 1/2-inch ocas linky po uzlování.

Jak si vyrobit vánoční ozdoby z písku dolarů
Jak si vyrobit vánoční dárkové koše pro vdovy
Jak Nahradit LED vánoční světlo
Jak si vyrobit vánoční ozdoby Out of bobule Holly
Jak se k nám věci, které chcete na Vánoce
Jak porazit Angry Birds Seasons Zdarma Vánoce
Jak si vyrobit krásné vánoční přání
Jak opravit vánoční osvětlení, které jsou mimo
Jak si vyrobit Rustikální vánoční punčochy
Jak pečovat o antických Vánoční Ozdoby
Jak se mexická Christmas liší od americké Vánoce?

Leave a Reply