Jak Pověste vánoční koule ozdoby na udičku

1Přečtěte si příklad

Nákup vlasec, který je označen jako s vysokou uzel sílu. 30-bušit hmotnost s nízkoprůtažný je ideální linka, která bude podporovat ozdoby a ne natáhnout, zatímco visí.

2 Komp

Navrhněte uspořádání vašich závěsných ozdob. Zjistit, zda je budou viset všechny ozdoby na stejných nebo rozložený výšek a velikost ozdob, které budete používat. Také, rozhodnout, zda se visí ozdoby přímo z jednotlivých háků, z existujícího svítidla nebo na polici, nebo instalaci samostatného mřížku nebo bar.

3

Namontujte všechny háčky, které budete potřebovat pro zavěšení ozdoby. Pokud visí jednotlivé ozdoby ze spodní polici v přední části okna nebo přímo z stropu, budou malé pohár háčky poskytnout odpovídající podporu. Pokud visí ozdoby z baru nebo mřížky nad stůl nebo formou bufetu, umístěte odpovídající počet háčků pozastavit hmotnost baru nebo mřížku. Zavěste tyč nebo mřížku z háčků, pomocí vhodného hardware. To může zahrnovat řetězy, aby zastavily ze stropu.

4.

Určete vzdálenost od háku nebo mřížku na místo, kde chcete, aby každý ornament pověsit. Dvakrát každý z těchto měření, se přidají tři palce a snížit rybářský vlasec. To může být jednodušší umístit ozdoby, pokud si snížit tolik nejkratší délky, jak budete potřebovat, pověsit, pak se přesunout na další délku. To umožní, aby bylo lépe vidět, kam chcete umístí jednotlivé ornament, stejně.

5.

Nit řez délku vlasce smyčkou v horní části ornamentu a protáhne se středem řádku. Tie přísnou dvojí uzel k zajištění potrubí k ornamentu.

6

Zjistěte, zda jste visí na ozdobu z háku, bar nebo mřížky. Pro zavěšení na háku, svázat dva konce řádku spolu asi tři centimetrů od konce. Tie druhý uzel. Přidejte kapku okamžité lepidla k zajištění.
Pro zavěšení od lustr, bar nebo mřížky, zabalit dva konce vlasce kolem objektu a svázat dohromady. Tie druhý uzel a naneste kapku lepidla k zajištění okamžité.

Při plánování design vašich závěsných ozdob, zvažte lidí, kteří jdou za nimi, nebo naklánět do nich, nebo děti dosahují až si s nimi hrát. Položte dostatečně vysoká, aby se zabránilo rušení.

Dvakrát uzlování a uplatňování kapku lepidla zajistí, že vaše křehké ozdoby nejsou zatížit vlasec, což uzly otevřít a ornament padat.

Ujistěte se, že nechat 1/2-inch ocas linky po uzlování.

Jak si vyrobit Handprint Vánoční věnec dekorace
Jak vytvořit vánoční dům
Jak poslat vánoční Cookies v Mail
Jak do souboru Daně brzy na Vánoce
Co dělat, když vánoční osvětlení udržujte Blowing pojistky
Jak si vyrobit vánoční ozdoby s Candy Formy
Jak si vyrobit levné vánoční Fotografie kulis
Jak na řetězec Cranberries pro vánoční ozdoby Tree
Jak si vyrobit tradiční vánoční šunka
O bateriově napájený vánoční stromky
Jak vařit bezlepkové vánoční večeře

Leave a Reply