Jak připojit vánoční osvětlení na střeše

1Přečtěte si příklad

Prvním krokem při vytváření nezapomenutelný vánoční světla displeje je rozhodování o tom, který styl světla budete aplikovat na střechu. Možnosti zahrnují velké žárovky, multi-barevné osvětlení nebo více tlumené bílé nebo zelené světlo. Výběr správné světel je nic víc, než věc osobního názoru.

2 Komp

Rozhodněte se, jak bude mnoho světla jsou potřebné k odpovídajícímu krytí střechu. Délka každého světla prvku by měly být jasně označeny na obalu, takže rozhodování o tom, kolik světla budete potřebovat, je poměrně jednoduché, vzhledem znáte přibližnou velikost Vaší střechy.

3

Nastavte si nastavitelná žebřík bezpečně umožňuje snadný přístup na střechu. Před lezení po žebříku pro přístup na střechu, dát žebřík několika stavebními a solidnosti testy k zajištění bezpečnosti lezení. Pokud zjistíte, že žebřík se zdá nestabilní nebo půda pod žebříku je příliš měkké pro podporu svoji váhu při lezení, přesuňte žebřík více bezpečné pozice před přístupem na střechu.

4.

Umístit všechny z vás, materiály v batohu před vylézt po žebříku pro přístup na střechu. Jakmile jste na střeše, nějaký čas trvat rozhodnout o nejlepší rozložení pro vaše vánoční osvětlení. Jakmile jste se rozhodli, připojte první lehký prvek pomocí své sponky zbraň. To je nejlepší sešít jednotlivé oblasti každých 5 – 6 palců k zajištění bezpečnosti.

5.

Jakmile je první část je připojena budete moci aplikovat na každý další prvek do předem stanoveného vzoru. Vždy zkontrolujte, zda se světlo prameny jsou správně připojeny a že žádný z žárovek nebo drátů jsou poškozeny před jejich zajištění na střechu. Jak použít každý pramen, ujistěte se, že jsou zajištěny střižových každých 5 až 6 palců.

6

Jakmile Střecha je pokryta, budete muset připojit si světla ke zdroji napájení. Pokud venkovní zásuvka je k dispozici jednoduše připojit vaši poslední prvek k prodlužovacího kabelu a spusťte ji do zásuvky. Nejsou-li venkovní zásuvky jsou k dispozici, budete muset spustit prodlužovací kabel otevřeným oknem, nejlépe do garáže.

Aby se zabránilo zbytečným výlety nahoru a dolů nastavitelnou žebříku, balení žádné další položky, které mohou potřebovat do batohu, což zahrnuje všechny nápoje a občerstvení si můžete požadovat v průběhu procesu připojení všech vánočních světel na střechu. V závislosti na velikosti vaší střechy, budete muset podat dodatečné napájení svorek pro sešívání zbraň stejně. Než se vyšplhat na střechu, zkontrolujte, že každá část světel je v dobrém stavu, že se připojí ji dovnitř

Pády z vaší střeše může způsobit velmi vážné zranění nebo dokonce smrt. Je důležité, aby se všechny potřebné opatření před prací na střeše, jako je zajištění nastavitelný žebřík a nosit vhodnou obuv, aby se zabránilo uklouznutí a pádu nehody.

Jak Pověste venkovní vánoční osvětlení na fascia rady
iPhone 5: 5 důvodů, proč milovat, 5 důvodů, proč nenávidět
O čínské Vánoce
Jak odstraňovat vánoční stromky, který spálil velmi světlý a Out
Jak používat aplikaci InDesign k tisku vánoční pohlednice
Jak Zdobí obývací pokoj na Vánoce
Jak podat opylovat vánoční kaktus
Jak si vyrobit Online vánoční přání, aby Pošli e-mailem
Jak k dekoraci vánoční strom s korálky
Jak porazit Angry Birds Seasons Zdarma Vánoce
Jak vytvořit vánoční menu

Leave a Reply