Jak Přizpůsobte si svůj Vánoce

1Přečtěte si příklad

Zavést novou tradici tím, že drží večer pro rodinu, přátele nebo i vytvořit domácí ozdoby na vánoční stromky. Přejít do režimu online na webové stránky, kde můžete získat snadno směry pro výstavbu ozdoby (viz zdroje). Pokud je váš rozpočet je omezený, můžete vytvořit zábavné věnec pro stromu praskání a navléci popcorn na silné vlákno, nebo obrazy lepení rodinných k plsti výřezy ve tvarech vánočních jako jsou hvězdy a zvonků.

2 Komp

Personalizujte vánoční přání pomocí počítačového softwaru nebo bezplatným připojením na internet www stránky design své karty (viz zdroje). Nejen, že ušetříte peníze tímto způsobem, ale karta příjemci ocení další úsilí jste šel na které jednotlivě styling karet.

3

Vytvořit osobní dárky pro přátele a sousedy tím, že by se domácí vánoční cukroví, čtverce nebo Popletal. Přejít na dolaru obchodu a koupit nějaké slavnostní plechovky nebo vánoční tašky spolu s některými pergamenu nebo voskového papíru. Linka kontejner hodláte použít s papírem a položte sortiment home-pečené dobroty uvnitř. Top s více pergamenu nebo voskový papír, pak ji předložit své sousedy či přáteli spolu s vaším přáním všeho nejlepšího.

4.

Prohodit nějakou osobní myšlenku a odhodlání k Vánocům dárek-dává. Už rodinní příslušníci nebo přátelé kreslit jména několik týdnů před Vánocemi a diktují, že dary musí obsahovat méně než 10 dolarů v hodnotě zásob a musí obsahovat nějakou osobní akci na každého člověka části. Například, pokud máte vaše sestra-v-právo na jméno, můžete zvážit dávat jí kina jízdenku, ale musíte také dohodnout na hlídání tvou neteř a synovce pro tento večer. Pokud vaše dcera má své jméno, mohla zvážit něco jako udržování její ložnice čisté bez poskvrny na celý měsíc. Osobní dary tohoto typu jsou zalíbilo dát, protože zahrnují nezištnost na straně dárce a často jsou smysluplné pro příjemce, než nákladné dary.

Vyhodit si popcorn pozlátko a nahradit jej každý rok odradit vánoční myši od těší novoroční hostinu.

Jak si vyrobit Real Vánoční věnec
Jak připravit tradiční polská štědrovečerní večeře
O klasické vánoční stromky
Jak opravit vyhořelou vánoční stromky
Jak pěstovat vánoční kapradiny
Jak vařit vánoční pudinky v tlakových hrnců
Jak si vyrobit krabice ze starých vánoční přání
Jak se slaví Vánoce v Francii
Jak si vyrobit vánoční skeletové Sochy
Jak najít vyhořel Christmas Tree Light
Jak Ozdobte vitríny na Vánoce

Leave a Reply