Jak psát Christmas Cards v japonštině

1Přečtěte si příklad

Přeložit Svá vánoční přání. Pokud jste obeznámeni s Japonci, se rozhodnout pro nejjednodušší rekreačních rčení, jako Merry Christmas! Šťastný Nový Rok! Including Šťastný Nový Rok! v kartě Vánoc je kulturně vhodné. Nový rok je důležitější svátek než Vánoce v Japonsku, a japonské vyslat nengajo, nebo novoroční pohlednice, kteří chtějí navzájem fandit stejně jako karty zápaďany mailové Vánoce.

2 Komp

Napsat shora dolů a zprava doleva. Tradiční japonské psaní čte shora dolů v souladu s prvním řádku na pravém okraji stránky a následné vedení nalevo. První znak napíšete se objeví v pravém horním rohu karty.

3

Adresa zprávu kamarádovi nebo kolegovi. Pokud píšete s přítelem, můžete oslovit ho jeho křestním jménem, ​​ale musí se zabývat osobu, se kterou nejste v blízkosti – zvláště obchodními kolegy a klienty – podle jejího rodinného jména. Můžete napsat v kanji, čínsko-japonská původu ideographic abeceda, nebo hiragana, japonská fonetická abeceda. Pokud neznáte kanji v jméno příjemce, použijte hiragana. V každém případě, přidat san hiragana po jménu. San je titul úcty a zajišťuje zpráva je zdvořilý. Add On v hiragana po San. Chce, stejně jako v Panu Yamada. Napište hiragana ve správné pořadí tahů.

4.

Napište Veselé Vánoce v katakana. Katakana je japonský jazyk druhý fonetická abeceda vyhrazena pro cizích slov a slov, které vyžadují důraz. V případě Merry Christmas, není japonský překlad. Místo toho, Japonci říkají, že věta v angličtině tak úzce, jak jejich fonetické abecedy umožňuje. V katakany znaky ve výrazu Veselé Vánoce jsou vyslovována Meri Kurisumasu.

5.

Napište šťastný nový rok v hiragana. Ačkoli tradičně věta Šťastný Nový Rok neobsahuje nějaké kanji, mnozí Japonci napište frázi zcela v hiragana. Šťastný Nový Rok překládá k akemashite omedetou gozaimasu v japonštině.

6

Přihlaste kartu s Vaším jménem. Napište své jméno v angličtině, nebo, pokud hledáte výzvu, pokusí se napsat své jméno v katakana. Po napsání své jméno, napište hiragana znaky yo a RI. Yori znamená od v japonštině, as Od Bob Jones.

Můžete napsat zprávu horizontálně – zleva doprava like anglický text – místo svisle, když je to jednodušší. Toto je správný způsob, jak napsat japonský vodorovně, i když je vertikální způsob je tradiční možnost.

Pokud japonské abecedy příliš obtížná pro vás, napsat fráze v latince. Většina japonské můžete přečíst jejich jazyk v latince, které říkají romaji. Napište Veselé Vánoce v angličtině a pak napsat Akemashite omedetou gozaimasu.

Nevkládejte mezery mezi slovy ve větě při psaní japonských abeced. Psaný Japonský jazyk nevyžaduje mezery. Vaše zprávy meri – kurisumasu a akemashiteomedetougozaimasu neměly mít mezery mezi každým slovem při psaní v katakana, hiragana nebo kanji.

Jak se slaví norský Vánoce
Jak poslat vánoční přání
Jak si vyrobit levné vánoční kostýmy
Jak si vyrobit Christmas Držáky místo karty pro tabulku
Jak uvázat vánoční strom na auto
Jak si vyrobit Pennsylvania Němec Cotton vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční Cookie desky
Jak dát světla na vánoční strom
Jak zabalit vánoční dárek
Jak Vánoční osvětlení funguje?
Jak si vyrobit Email Christmas Cards

Leave a Reply