Jak se barva Vymazat vánoční Mini žárovky

1Přečtěte si příklad

Vyjměte žárovku čepice, které chcete barvu z kabelu jemným tahem jasné žárovka čepice s palcem a ukazováčkem, dokud pop vypnutí kabelu stopku.

2 Komp

Šířit noviny na podlahu nebo velkým stolem vytvořit sušení oblast.

3

Squeeze malé množství skla barvy na paletě nebo do malé, jednorázové poháru. Mějte na paměti, že jen velmi málo sklo barva bude potřeba malovat každý jednotlivý žárovku, takže jen vytlačit malé kopečkem v době, aby se barva před sušením. Můžete také ponořte štětec přímo do sklenice skla barvy.

4.

Používat několik málo štětcem naneste tenkou vrstvu skla barvy pro každou žárovku. Zakryjte hmotnost baňky, nebo můžete malovat jen špičku žárovky pro více subtilní barvy. Avoid malování kolem spodní části žárovky, tato oblast se musí vejít zpět do žárovky stonku, a přidá vrstvu nátěru se rozšíří lehce žárovku.

5.

Pečlivě nastavit každý maloval žárovky ukázal stranou nahoru na noviny, jak jste dokončit obraz. Nechte zaschnout mezi třiceti minutami a jednou hodinou.

6

Znovu připojte se žárovka čepice na kabelu. Udělejte to tím jemným zatlačením na žárovky krytky zpět do žárovka stonky.

Nepoužívejte nic jiného než sklo nebo žárovky barvy na barevných vánoční osvětlení. Nevhodná barva může být nebezpečí požáru nebo vytváří nebezpečné výpary při zahřátí.

Jak se slaví Vánoce ve Walt Disney World
Jak se dětská vánoční stromeček
Jak kreslit vánoční strom
Jak si vyrobit vlastní vánoční průvod Kostýmy
Jak se Polish Christmas liší od americké Vánoce?
Jak zdobit vánoční ozdoby
Jak Guess na vánoční dárky
Jak si vyrobit Felt Vánoční ozdoby
Jak Zachovat vůní vánočního stromu
Jak si vyrobit Real Vánoční věnec
Jak si vyrobit vánoční Flower Centrální bod

Leave a Reply