Jak se připojit vánoční osvětlení k autobaterii

1Přečtěte si příklad

Kupte si pramen LED vánoční osvětlení rather než žárovka. Světla budou trvat delší dobu a využívají méně energie z baterie. Také, oni jsou již zapojeny do DC (baterie) napájení stejně jako AC (zásuvka) moc.

2 Komp

Podívejte se na spodní části žárovky nejblíže konci příze. Tam je hřeben, který je téměř úplný kruh – kde kruh otevírá je lemován s negativním drátem. Poznámka který drát je který.

3

Odpojte baterii vozu, než se pokusíte připojit světle je dráty. Udělejte to odpojením negativní drát – odšroubujte šroub držel drát dolů – a pak o drát, kde se nedotýkal nic z kovu.

4.

Použití drátu striptérky, sundejte plastovou nebo pryží na konci vodičů, takže můžete snadno připojit dráty k baterii.

5.

Odšroubujte kladný pól na autobaterii a připojte pozitivní stranu LED světla drátu. Utáhněte šroub po ujištění se, jak auto drátu a světlo drát jsou připojeny dobře.

6

Připojte negativní stranu LED světla na negativní straně, a poté podat záporné svorky baterie drát zpět do původní polohy. Ujistěte se, že oba jsou připojeny dobře, a utáhněte šroub. To bude znovu baterie vozu, stejně jako propojení své vánoční světla. Při zapnutí auto, by se LED rozsvítí, stejně.

Vždy buďte opatrní při práci s elektrickými součástmi a napájecí zdroje. To je docela základní proces – ne moc těžší, než pomocí startovacích kabelů, ale pokud není provedeno správně, riskujete případného ublížit si.

Jak Ozdobte zahradníka vánoční strom
Jak nakupovat umělé vánoční strom
Jak se slaví řecké Vánoce
Jak si miminka první Vánoce
Jak si vyrobit bambulky Vánoční ozdoby
Jak uspořádat Nativity Play na Štědrý den
Jak si vyrobit Domácí vánoční ozdoby
Jak na řetězec světla na na vánočního stromu
Jak si vybrat Pre-Svítí vánoční strom
Jak Host vánoční večírek v rozpočtu
Jak zabalit světla na vánoční strom

Leave a Reply