Jak se připojit vánoční osvětlení k domu

1Přečtěte si příklad

Použijte svinovací metr pro měření, kde se bude navlékat si světla, které vám pomohou zjistit, kolik pramenů budete potřebovat. Vnitřní / venkovní osvětlení v různých délkách. Ujistěte se, že máte dostatek světla, aby zdobí prostor.

2 Komp

Vyhledejte elektrické zásuvky a určit, zda budete potřebovat venkovní prodlužovací šňůry.

3

Zapojte každou oblast světel před pověsit, aby se ujistil, že jsou všichni pracují. Otestujte každý světlo s žárovkou zkoušečkou pokud se dostanete do pramenu se světly, které jsou mimo. Pokud je celá oblast je, zkontrolujte pojistku v zástrčce. Použijte tupý nůž nebo plochého šroubováku odstranit kryt a vyměnit pojistku. Většina pramenů přijít s náhradními pojistkami.

4.

Use okapové klipy pro zavěšení vánoční osvětlení z vašich okapů. Instalace All in One klipy pro velké C7 nebo C9 žárovky. Posunujte svorku dolů na okraj žlabu a posuňte světla do otvoru. Jedné kartě klipy lze zasunout pod okraj vašich šindelů držet světla v místě.

5.

Pověste vánoční osvětlení kolem orámování oken a dveří pomocí sponek zbraň. Položte pramen světel dolů a jádro přes kabel tak, aby ta lež staples v horní části drátu a připevněte jej na obou stranách, ale nejdou přes drát. Zkuste základ v rozích a na hranách rámů a dveří, takže střižových otvory nevykazují.

6

Používá cement, hřebíky nebo oboustrannou lepicí pásku na zavěšení světel na zděných nebo štuková zdi, nebo pověsit světla z okapu.

Centisible Holiday osvětlení: Závěsné vánoční osvětlení
Úvod Tipy: Tipy pro zavěšení vánoční osvětlení
Wethead Media: Vnější Osvětlení Instalace

Jak si vyrobit vánoční Cookie desky
Jak si vyrobit papíru Lucerna na Vánoce
O italské Vánoce
Jak si vyrobit vánoční bílé jídelní stůl
Jak na řetězec Cranberries pro vánoční ozdoby Tree
Jak si vyrobit Life Sized Dřevěné vánoční karta pro Yardu
Jak si vyrobit vánoční dárkové koše pro vdovy
Jak si udržet své vánoční punčochy od pádu na plášť
Jak Naplánujte si obchodní den otevřených dveří
Jak si vyrobit baňky vánoční věnec
Jak si vyrobit vánoční osvětlení s drátěném pletivu

Leave a Reply