Jak se připojit vánoční osvětlení k domu

1Přečtěte si příklad

Použijte svinovací metr pro měření, kde se bude navlékat si světla, které vám pomohou zjistit, kolik pramenů budete potřebovat. Vnitřní / venkovní osvětlení v různých délkách. Ujistěte se, že máte dostatek světla, aby zdobí prostor.

2 Komp

Vyhledejte elektrické zásuvky a určit, zda budete potřebovat venkovní prodlužovací šňůry.

3

Zapojte každou oblast světel před pověsit, aby se ujistil, že jsou všichni pracují. Otestujte každý světlo s žárovkou zkoušečkou pokud se dostanete do pramenu se světly, které jsou mimo. Pokud je celá oblast je, zkontrolujte pojistku v zástrčce. Použijte tupý nůž nebo plochého šroubováku odstranit kryt a vyměnit pojistku. Většina pramenů přijít s náhradními pojistkami.

4.

Use okapové klipy pro zavěšení vánoční osvětlení z vašich okapů. Instalace All in One klipy pro velké C7 nebo C9 žárovky. Posunujte svorku dolů na okraj žlabu a posuňte světla do otvoru. Jedné kartě klipy lze zasunout pod okraj vašich šindelů držet světla v místě.

5.

Pověste vánoční osvětlení kolem orámování oken a dveří pomocí sponek zbraň. Položte pramen světel dolů a jádro přes kabel tak, aby ta lež staples v horní části drátu a připevněte jej na obou stranách, ale nejdou přes drát. Zkuste základ v rozích a na hranách rámů a dveří, takže střižových otvory nevykazují.

6

Používá cement, hřebíky nebo oboustrannou lepicí pásku na zavěšení světel na zděných nebo štuková zdi, nebo pověsit světla z okapu.

Centisible Holiday osvětlení: Závěsné vánoční osvětlení
Úvod Tipy: Tipy pro zavěšení vánoční osvětlení
Wethead Media: Vnější Osvětlení Instalace

Jak si vyrobit Glitter Pine Cone Christmas Tree
Jak dát vánoční dekorace v ložiscích
Jak si vyrobit vánoční osvětlení Dim
Jak si vyrobit Mailbox SWAG vánoční zeleň
Jak si vyrobit vánoční ozdoby z PET hračky
Jak Pověste Christmas Garland v předsíni
Jak Word Pozvánky pro křesťanské vánoční večírek
Jak se připojit vánoční osvětlení na Brick
Jak dát vánoční osvětlení v láhev na víno
Jak se slaví filipínské Vánoce
Jak Ozdobte staromódní vánoční strom

Leave a Reply