Jak se připojit vánoční osvětlení k domu

1Přečtěte si příklad

Použijte svinovací metr pro měření, kde se bude navlékat si světla, které vám pomohou zjistit, kolik pramenů budete potřebovat. Vnitřní / venkovní osvětlení v různých délkách. Ujistěte se, že máte dostatek světla, aby zdobí prostor.

2 Komp

Vyhledejte elektrické zásuvky a určit, zda budete potřebovat venkovní prodlužovací šňůry.

3

Zapojte každou oblast světel před pověsit, aby se ujistil, že jsou všichni pracují. Otestujte každý světlo s žárovkou zkoušečkou pokud se dostanete do pramenu se světly, které jsou mimo. Pokud je celá oblast je, zkontrolujte pojistku v zástrčce. Použijte tupý nůž nebo plochého šroubováku odstranit kryt a vyměnit pojistku. Většina pramenů přijít s náhradními pojistkami.

4.

Use okapové klipy pro zavěšení vánoční osvětlení z vašich okapů. Instalace All in One klipy pro velké C7 nebo C9 žárovky. Posunujte svorku dolů na okraj žlabu a posuňte světla do otvoru. Jedné kartě klipy lze zasunout pod okraj vašich šindelů držet světla v místě.

5.

Pověste vánoční osvětlení kolem orámování oken a dveří pomocí sponek zbraň. Položte pramen světel dolů a jádro přes kabel tak, aby ta lež staples v horní části drátu a připevněte jej na obou stranách, ale nejdou přes drát. Zkuste základ v rozích a na hranách rámů a dveří, takže střižových otvory nevykazují.

6

Používá cement, hřebíky nebo oboustrannou lepicí pásku na zavěšení světel na zděných nebo štuková zdi, nebo pověsit světla z okapu.

Centisible Holiday osvětlení: Závěsné vánoční osvětlení
Úvod Tipy: Tipy pro zavěšení vánoční osvětlení
Wethead Media: Vnější Osvětlení Instalace

Jak si Vánoce v Disneylandu
Jak nakupovat vánoční dárky Early
Jak Naplánujte si havajskou Vánoční prázdniny
Jak si vyrobit vánoční řetěz
Jak si vyrobit koupelové soli je Handmade vánoční dárky
Jak Zelená vánoční ozdoby
Jak Ozdobte sloupce na Vánoce
Jak k dekoraci vánočního stromku s LED Lights
O Světla LED rampouch vánoční
Jak Zapojte do stromu, který již má vánoční osvětlení
Jak Monogram punčochu vánoční

Leave a Reply