Jak se slaví netradiční Vánoce

1Přečtěte si příklad

Vyberte si jinou zemi či kulturu každý rok, a vytvořit všechny vaše jídlo pokrmy založené na tradicích dané země. Je hezké vybrat si zemi, která znamená něco pro sebe nebo pro hosty.

2 Komp

Vyhodit vánoční strom, nebo nikdy dostat jeden v první řadě. Spíše než kácení strom, který skončí až v popálenin nebo smetiště v několika krátkých týdnů, zkuste výsadbu stromu příští sezoně. Pokud žijete v oblasti, kde se to ukáže jako obtížné vzhledem k počasí, vždy můžete jít on-line a darovat vánoční strom fond na ochranu přírody.

3

Vytvořit všechny dekorace od začátku pomocí pouze recyklovaných materiálů. Vánoční dekorace jsou drahé a snadno zlomený. Tvorba vlastní nejen šetří peníze a pomáhá životnímu prostředí, poskytuje učební příležitost pro mladší děti.

4.

Zúčastněte službu jiného vyznání. Křesťan se Vánoce, je vše, co jsem kdy poznal, návštěvu kostel nebo chrám jiného sekty nebo víry nabízí příležitost učit se a ocenit vlastní a ostatní zvyklosti. Rozsvítit svíčku Chanuka nebo navštěvovat službu Kwanzaa nejen rozšiřuje vaše znalosti, ale nabízí šanci pro komunikaci víry kříže.

5.

Darujte všechny vaše Vánoc charitu. Dáváním příspěvků do charitu pro děti nebo přístřeší pro ženy nejen přestávky s tradicí, ale cítíte opravdu dobře uvnitř.

6

Přejít na dovolenou do horké písečné resort na Vánoce. Slunce a surfovat rather než sníh a zimu jistě poskytne netradiční Christmas zážitek. Je to dobrý nápad, aby objednat předem.

7

Zvažte přeskočení Vánoce dohromady pro skutečně netradiční zkušenost. V mnoha kulturách Christmas neexistuje a věnovali čas zažít tento koncept umožňuje ocenit to, co máte a možná si tradiční vánoční ještě v příštích letech.

Jak pečovat o antických Vánoční Ozdoby
Jak si vyrobit vánoční Lucerny
O havajské Vánoce
Jak si vyrobit krabice ze starých vánoční přání
Jak se sušeným ovocem pro vánoční ozdoby
Jak pěstovat vánoční kaktus
Jak se zbavit zápachu ve vodě v pohotovostním vánoční strom
Jak se souborných domácí vánoční cukroví
Jak se obléci na oběd Christmas
Jak Host vánoční večírek v rozpočtu
Prelit Christmas Tree Light Řešení problémů

Leave a Reply