Jak se slaví netradiční Vánoce

1Přečtěte si příklad

Vyberte si jinou zemi či kulturu každý rok, a vytvořit všechny vaše jídlo pokrmy založené na tradicích dané země. Je hezké vybrat si zemi, která znamená něco pro sebe nebo pro hosty.

2 Komp

Vyhodit vánoční strom, nebo nikdy dostat jeden v první řadě. Spíše než kácení strom, který skončí až v popálenin nebo smetiště v několika krátkých týdnů, zkuste výsadbu stromu příští sezoně. Pokud žijete v oblasti, kde se to ukáže jako obtížné vzhledem k počasí, vždy můžete jít on-line a darovat vánoční strom fond na ochranu přírody.

3

Vytvořit všechny dekorace od začátku pomocí pouze recyklovaných materiálů. Vánoční dekorace jsou drahé a snadno zlomený. Tvorba vlastní nejen šetří peníze a pomáhá životnímu prostředí, poskytuje učební příležitost pro mladší děti.

4.

Zúčastněte službu jiného vyznání. Křesťan se Vánoce, je vše, co jsem kdy poznal, návštěvu kostel nebo chrám jiného sekty nebo víry nabízí příležitost učit se a ocenit vlastní a ostatní zvyklosti. Rozsvítit svíčku Chanuka nebo navštěvovat službu Kwanzaa nejen rozšiřuje vaše znalosti, ale nabízí šanci pro komunikaci víry kříže.

5.

Darujte všechny vaše Vánoc charitu. Dáváním příspěvků do charitu pro děti nebo přístřeší pro ženy nejen přestávky s tradicí, ale cítíte opravdu dobře uvnitř.

6

Přejít na dovolenou do horké písečné resort na Vánoce. Slunce a surfovat rather než sníh a zimu jistě poskytne netradiční Christmas zážitek. Je to dobrý nápad, aby objednat předem.

7

Zvažte přeskočení Vánoce dohromady pro skutečně netradiční zkušenost. V mnoha kulturách Christmas neexistuje a věnovali čas zažít tento koncept umožňuje ocenit to, co máte a možná si tradiční vánoční ještě v příštích letech.

O bateriově napájený vánoční stromky
Jak si vyrobit drahokamy vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční Tote Bags
Jak opravit vánoční stromky
Jak napsat vánoční dětský příběh
Jak Pověste vánoční osvětlení na vinylové desky
Jak Zapojte do stromu, který již má vánoční osvětlení
Jak opravit vánoční světla String Zapojení
Jak Ozdobte sloupce na Vánoce
Jak Word děkuji karty pro zaměstnance na Vánoce
Jak se připojit vánoční osvětlení na Brick

Leave a Reply