Jak se slaví tradiční španělské Christmas

1Přečtěte si příklad

Na Štědrý večer Evo, Španělské rodiny slavit tím, že jí první ze dvou po sobě jdoucích svátků. Pak, o půlnoci, zvonění zvonů signalizuje začátek svíčkách hmotnosti, známého jako La Misa del Gallo nebo “hmotnost Kohouta.”Půlnoční mše jsou prováděny na Štědrý den v kostelech po celých Spojených státech a ve většině ostatních zemí. Je to skvělý způsob, jak oslavit oficiální začátek prázdnin, a je jisté, že injekce vás s velkou dávkou duchem Vánoc.

2 Komp

Ve Španělsku je většina Štědrý den strávili v kostele, následuje venkovních slavností, které zahrnují kývání. Při této příležitosti se houpačky umístěny v městských náměstích a dalších outdoorových jednacích míst, a dětská houpačka v čase na živou hudbu a další zábavné outdoorové aktivity. Žádné dary jsou vyměňovány na Štědrý den.Chcete-li simulovat tuto tradici, zajistit pro rodinu a přátele, aby splňují po mši v parku, který má výkyvy. Uveďte nějaký druh vánočního hudby a španělské dovolená pamlsky, jako marcipán, “almendrados”-mandlové koláčky nebo “media Lunas de nueces” maticí půlměsíčky.Ve Španělsku je svátek vánoční sloužil po půlnoci, následuje zpěv a slaví po zbytek noci.

3

28.prosince označuje den v Innocents. To je podobné oněm apríl v této rodině a přátelé hrají vtipy na sebe. Ve Španělsku, v novinách tisknout bizarní a vymyslel příběhy pro smích.

4.

Stejně jako mnoho dalších zemí, Španělsko slaví Silvestra s masivními ohňostroji exponáty a toasty v půlnoční hodině. Španělsko také jedí dvanáct hrozny při této příležitosti, že přináší štěstí během každého z dvanácti měsíců roku.

5.

Na večer 5. ledna, v předvečer Zjevení Páně, děti umístit své boty před jejich dveřmi v naději, že tři mudrcové opustí dary, když se kolem.Tato Večer tříkrálový tradice by mohlo být nejlépe napodobil rodiny s dětmi starými dost odložit uspokojení otevření dárky na vánočním ránu.

6

6. ledna Epiphany nebo “vzhled,” heralds návštěva tří moudrých mužů, aby splnění Ježíška v Betlémě. Všechny Španělska slaví tuto událost s přehlídkami a více sladkých odměn pro děti. Tato oslava znamená na závěr sezóny vánočních svátků.

Pokud se rozhodnete “znovu” tradiční španělskou Vánoce, připravit rodinu půjčovat knihy nebo dva z knihovny, který popisuje a ilustruje dovolená, neboť se slaví ve Španělsku.

Před svátky začínají, rozhodnout, které španělská jídla budete chtít připravit během nadcházejících týdnů a nákupu surovin. Tím se odstraní stres, že se snaží najít neobvyklé předměty na poslední chvíli uprostřed davu nakupujících s potravinami.

Vyberte si starý, tradiční kostel, kde vy a vaše rodina bude účastnit na půlnoční mši při svíčkách na Štědrý den, nejlépe jeden s velkým sborem. Vznešenost starého kostela s dobrou hudbou posílí ducha příležitosti.

Také před prázdninami, vyhledejte a navštívit park ve vaší oblasti, která má houpačky a lavičky pro váš Štědrý den po bohoslužby.

Jak vařit bezlepkové vánoční večeře
Jak zdobit vánoční Dorty a zákusky
Jak Vyzdobte si koupelnu na Vánoce
Jak opravit vánoční stromky
Jak k dekoraci mexické Domů na Vánoce
Jak si vyrobit White Christmas
Jak to říct Veselé Vánoce v skotský
Jak si vyrobit chistmas světla Dance
Jak si vyrobit Ugly Christmas Sweater nášivka
Jak si vyrobit vánoční ozdoby s Candy Formy
Jak k dekoraci bílou vánoční strom

Leave a Reply