Jak se slaví Vánoce jako pár v Los Angeles

1Přečtěte si příklad

Projděte háje na třetím ulici v Los Angeles se svým milým. Během vánoční sezóny, je tento venkovní nákupní centrum promění v zimní pohádku a řetězce vánočních světel visí z krokví. Vánoční hudba obvykle vyplňuje vzduch a jeho vodotrysky, aby to romantické místo, aby se datum. Po procházce jeho chodníky, chytit něco k snědku v Háji v romantické Whisper Lounge a Supper Club. Poté, zamiřte do kina.

2 Komp

Vezměte si Beau do průvodu Hollywood Santa a nastartování Vánoce. V neděli po Díkůvzdání, plave, pochodové orchestry a Santa března down Hollywood Boulevard a pozdravit místní obyvatele. Nákup tribuna sedadla, aby vaše beau pohodlnější, nebo se dívat na průvod z ústraní zdarma. Před hit průvod, koupit nějaké šálky horkého kakaa, které pomohou udržet v teple.

3

Přejít bruslení s datem. Vzhledem k tomu, Angelenos vidět jen zřídka sněhové závany, mělo by to být dárek. Pershing Square v centru města změní v kluziště od poloviny listopadu do poloviny ledna. Kluziště je vlastně mimo a stojí $ 6 pro každou jednu hodinu bruslení zasedání.

4.

Vedoucí Long Beach, a projet gondole on Neapol ostrově. Proplout lights Hannukah a přitulit pod dekou s vaším milým. Jak voda víří všude kolem, gondolier zpívá vánoční písně Serenade vás oba.

5.

Podívejte se na západ slunce na jedné z mnoha pláží, které lemují pobřeží. Tam je Zuma Beach v Severní Malibu na Pacific Coast Highway. Minete Paradise Cove, romantický vstupní cestě a cívka Inn: útulné místo pro čerstvé mořské plody. Piliny na podlaze a venkovní tepelné zářiče, aby pro neformální a srdečné venkovní jídlo.

Dockweiler Beach v Marina del Rey je jednou z mála pláží poblíž Los Angeles, které umožňují ohně na pláži. Na pláži je mnoho táborák jámy, ale pláž goers musí přinést své vlastní dřevo, plyn do zapalovačů, noviny a zapalovače.

Nenechávejte bez dozoru táborák a odpovídá: ujistěte se, že je zcela zakryt a nepálí před odjezdem na pláž.

O vánočních dárků
Tipy, jak Vydrž světla na vánoční strom
Jak zkontrolovat žárovky v Christmas Lights
Jak Tag svůj vlastní vánoční strom
Jak si vyrobit vlastní vánoční Craft
Jak si vyrobit Life Sized Dřevěné vánoční karta pro Yardu
Jak psát Christmas Cards v japonštině
Jak si vyrobit Wide Christmas Tree Thin
Jak si vyrobit vánoční světla Twinkle
Jak dát vánoční osvětlení v láhev na víno
Jak se slaví Vánoce maltský

Leave a Reply