Jak se slaví Vánoce jako pár v Los Angeles

1Přečtěte si příklad

Projděte háje na třetím ulici v Los Angeles se svým milým. Během vánoční sezóny, je tento venkovní nákupní centrum promění v zimní pohádku a řetězce vánočních světel visí z krokví. Vánoční hudba obvykle vyplňuje vzduch a jeho vodotrysky, aby to romantické místo, aby se datum. Po procházce jeho chodníky, chytit něco k snědku v Háji v romantické Whisper Lounge a Supper Club. Poté, zamiřte do kina.

2 Komp

Vezměte si Beau do průvodu Hollywood Santa a nastartování Vánoce. V neděli po Díkůvzdání, plave, pochodové orchestry a Santa března down Hollywood Boulevard a pozdravit místní obyvatele. Nákup tribuna sedadla, aby vaše beau pohodlnější, nebo se dívat na průvod z ústraní zdarma. Před hit průvod, koupit nějaké šálky horkého kakaa, které pomohou udržet v teple.

3

Přejít bruslení s datem. Vzhledem k tomu, Angelenos vidět jen zřídka sněhové závany, mělo by to být dárek. Pershing Square v centru města změní v kluziště od poloviny listopadu do poloviny ledna. Kluziště je vlastně mimo a stojí $ 6 pro každou jednu hodinu bruslení zasedání.

4.

Vedoucí Long Beach, a projet gondole on Neapol ostrově. Proplout lights Hannukah a přitulit pod dekou s vaším milým. Jak voda víří všude kolem, gondolier zpívá vánoční písně Serenade vás oba.

5.

Podívejte se na západ slunce na jedné z mnoha pláží, které lemují pobřeží. Tam je Zuma Beach v Severní Malibu na Pacific Coast Highway. Minete Paradise Cove, romantický vstupní cestě a cívka Inn: útulné místo pro čerstvé mořské plody. Piliny na podlaze a venkovní tepelné zářiče, aby pro neformální a srdečné venkovní jídlo.

Dockweiler Beach v Marina del Rey je jednou z mála pláží poblíž Los Angeles, které umožňují ohně na pláži. Na pláži je mnoho táborák jámy, ale pláž goers musí přinést své vlastní dřevo, plyn do zapalovačů, noviny a zapalovače.

Nenechávejte bez dozoru táborák a odpovídá: ujistěte se, že je zcela zakryt a nepálí před odjezdem na pláž.

Jak si vyrobit vánoční věnec Vine
Jak Vítejte všech generací Vánoce
Jak naučit děti na význam Vánoc
Jak Zdobí Yard na Vánoce
Jak vytvořit a vytisknout Christmas Pozvánky
Jak si vyrobit vánoční ozdoby Birdseed
Jak Ozdobte loď pro Parade lodí vánoční
Jak čistit Mold Off Fake vánoční strom
Vánoční skřítek Makeup styly
Jak Ozdobte duby na Vánoce
Jak si vyrobit vánoční světla Twinkle

Leave a Reply