Jak se slaví Vánoce maltský

1Přečtěte si příklad

Zúčastněte hmotnost – Štědrý den je půlnoční mše je nejdůležitější na dovolenou tradic na Maltě. Vzhledem k tomu, že země je široce katolická, jsou kostely hustě obydlené pro tento obřad.

2 Komp

Poslechněte si dětské kázání – Během obřadu půlnoční mše, kluk nebo holka, obvykle ve věku 7 až 10 let, dělá kázání místo kněze. To se nazývá “Priedka tat-Tifel”, což znamená kázání dítěte.

3

Vytvořte si betlém – Na Maltě jsou betlémy tzv. betlémů, nebo pastvina. Scény jsou zobrazeny v kostelech a většině domů, kompletní s figurkami zastupují Ježíše, Marie a Josefa. Betlém je také populární ve Spojených státech, ale na Maltě, to je jádro oslavy.

4.

Zasaďte nějaké obilí – Na Maltě, to je také tradice zasít pšenice, obilí a lesknice kanárská, nazvaný “gulbiena”, na vatových tyčinek v plochých pánví pět týdnů před Vánocemi. Pupeny jsou ponechány v temných koutech v domě, než semena produkují bílé trávy jako natáčení. Pánve s plně vzrostlé výhonky jsou pak použity k výzdobě postýlku nebo socha Ježíška.

5.

Cook velkou večeři – dnes, tradiční maltský vánoční menu změnila trochu ustupuje vánoční Turecku a po stranách, stejně jako je populární ve Spojených státech. Biskupský chlebíček jsou také hit pro dovolenou na Maltě.

6

Podívejte se na přehlídku – Procession Ježíška, přehlídka svého druhu, v níž kněz nese panenku symbolizující Ježíše je velká část tradice maltské vánoční. To bylo drženo každoročně od počátku jeho existence úctyhodný Dun Gorg Preca, nedávno prohlášen za blahoslaveného zakladatele společnosti pro výuku svatého doktríny, MUZEUM

7

Zdobí strom – V moderní době, maltské, upravené vánoční stromy v jejich domovech, pověsit a věci punčochy a rozbalovat dárky se svými nejbližšími na Štědrý den. Také děti netrpělivě čekají návštěvu z Santa Clause, jak se slaví ve Spojených státech.

V maltském jazyce, veselé Vánoce Il-Milied to-Tajjeb.

Jak pečovat o vánoční strom, který je svěšené
Jak se umístí vánoční stromky přes dřevěné podlahy
Jak si vyrobit LED vánoční osvětlení Blink
Jak adrese Christmas Cards
Jak fotografovat vánoční osvětlení
Jak stabilizovat vánoční strom
Jak Oslavte Legenda o vánoční Robin
Jak odstraňovat Exteriér vánoční osvětlení
Jak vytvořit košík vánoční
Jak se připojit vánoční osvětlení na Brick
Jak Word Pozvánky pro křesťanské vánoční večírek

Leave a Reply