Jak se slaví Vánoce v Floridě

1Přečtěte si příklad

Ozdobte svůj domov nebo místo vašem pobytu na Floridě s Florida stylu vánočních ozdob. Získejte palma ve tvaru vánoční osvětlení. Použijte palmu jako vánoční stromeček, a umístěte hvězdice na vrcholu jako hvězda. Udělejte mušle do vánočních ozdob.

2 Komp

Navštivte Vánoce, Florida. Toto město Florida je asi 20 kilometrů východně od Orlanda, jen severně od silnice 50. Podívejte se na muzeum a park zdobí na Vánoce v 1300 Kolumbus pevnost Christmas Road.

3

Získejte v tradiční vánoční náladě tím, že půjdete na vánoční obchodů. Florida má mnoho obchodů věnován přinášet ducha Vánoc státu. Navštívit Rogers ‘Vánoční dům a vesnice v Brooksville, Florida, například na nákup tradiční vánoční ozdoby přidat na seznam Florida stylu výzdoby.

4.

Kindle vaše dovolená duch oslavovat s celou rodinou. Už příbuzní, kteří žijí jinde, přišel na Floridu, aby se s vámi na prázdniny. Pokud budete cestovat na Floridu na Vánoce, aby všichni s vámi.

5.

Přineste dekorace z domova. Pokud budete cestovat na Floridu na Vánoce, zabalit sentimentální punčochu nebo strom ornament, která vám připomene Vánoce doma.

6

Navštivte Disney World in Orlando v listopadu nebo v prosinci k účasti na svých vánočních oslav. Království Kouzelná hostí dovolenou průvod od poloviny listopadu do začátku ledna. Disney Epcot Center zábavní park má svátků po celém světě oslavy v jeho World Showcase prostřednictvím všech prosinci. (Viz níže uvedené zdroje).

7

Užijte si teplé počasí. Vzít plavba na Štědrý den, nebo si zahrát golf. Plavat v bazénu na vaší obci, nebo ležel na pláži. Dělat něco, co nemohli dělat, když jste uvízli ve sněhové bouři na sever.

8

Udělat něco zábavného na Štědrý den. Nejste doma, takže nemusíte mít strach o úklid domu nebo tendenci své účty. Dělej si co chceš.

Při výběru místa k pobytu na Floridě, aby oslavili Vánoce, zvolte ubytování, které jsou dostatečně velké pro celou rodinu. Pronájem domu nebo třemi ložnicemi dočasném užívání ubytovacího zařízení s obývacím pokojem a kuchyní.

Ubytujte se v letovisku, takže si můžete vychutnat aktivity na Štědrý den, jako plavání, vodní sporty, rybaření a golf. Některé atrakce může být uzavřena na Štědrý den, nicméně.

Provádět rezervace nejméně šest měsíců před Vánocemi. Letenky a ubytování začne být obsazen již rok předem.

Jak překvapit manžela na Vánoce
Jak k dekoraci vánoční strom s jídlem
Jak se mexická Christmas liší od americké Vánoce?
Jak ušetřit peníze tímto Vánoce
Jak hodit tradiční irské Vánoční besídka
Jak si vyrobit vánoční večírek Flyers
Jak používat vánočního stromu Light Tester
Jak adrese Christmas Cards
Jak Pověste vánoční koule ozdoby na udičku
Jak nakupovat vánoční dárky pro početné rodiny
Jak si vyrobit sušené ovoce vánoční ozdoby

Leave a Reply