Jak se slaví Vánoce v Floridě

1Přečtěte si příklad

Ozdobte svůj domov nebo místo vašem pobytu na Floridě s Florida stylu vánočních ozdob. Získejte palma ve tvaru vánoční osvětlení. Použijte palmu jako vánoční stromeček, a umístěte hvězdice na vrcholu jako hvězda. Udělejte mušle do vánočních ozdob.

2 Komp

Navštivte Vánoce, Florida. Toto město Florida je asi 20 kilometrů východně od Orlanda, jen severně od silnice 50. Podívejte se na muzeum a park zdobí na Vánoce v 1300 Kolumbus pevnost Christmas Road.

3

Získejte v tradiční vánoční náladě tím, že půjdete na vánoční obchodů. Florida má mnoho obchodů věnován přinášet ducha Vánoc státu. Navštívit Rogers ‘Vánoční dům a vesnice v Brooksville, Florida, například na nákup tradiční vánoční ozdoby přidat na seznam Florida stylu výzdoby.

4.

Kindle vaše dovolená duch oslavovat s celou rodinou. Už příbuzní, kteří žijí jinde, přišel na Floridu, aby se s vámi na prázdniny. Pokud budete cestovat na Floridu na Vánoce, aby všichni s vámi.

5.

Přineste dekorace z domova. Pokud budete cestovat na Floridu na Vánoce, zabalit sentimentální punčochu nebo strom ornament, která vám připomene Vánoce doma.

6

Navštivte Disney World in Orlando v listopadu nebo v prosinci k účasti na svých vánočních oslav. Království Kouzelná hostí dovolenou průvod od poloviny listopadu do začátku ledna. Disney Epcot Center zábavní park má svátků po celém světě oslavy v jeho World Showcase prostřednictvím všech prosinci. (Viz níže uvedené zdroje).

7

Užijte si teplé počasí. Vzít plavba na Štědrý den, nebo si zahrát golf. Plavat v bazénu na vaší obci, nebo ležel na pláži. Dělat něco, co nemohli dělat, když jste uvízli ve sněhové bouři na sever.

8

Udělat něco zábavného na Štědrý den. Nejste doma, takže nemusíte mít strach o úklid domu nebo tendenci své účty. Dělej si co chceš.

Při výběru místa k pobytu na Floridě, aby oslavili Vánoce, zvolte ubytování, které jsou dostatečně velké pro celou rodinu. Pronájem domu nebo třemi ložnicemi dočasném užívání ubytovacího zařízení s obývacím pokojem a kuchyní.

Ubytujte se v letovisku, takže si můžete vychutnat aktivity na Štědrý den, jako plavání, vodní sporty, rybaření a golf. Některé atrakce může být uzavřena na Štědrý den, nicméně.

Provádět rezervace nejméně šest měsíců před Vánocemi. Letenky a ubytování začne být obsazen již rok předem.

Jak se slaví tradiční polská Štědrý den
Jak pěstovat vánoční kapradiny
Jak nacpat dítěte vánoční punčocha
Jak kreslit vánoční karet on-line
Jak se slaví Vánoce havajský
Jak Tie vánoční Luky pro špice
Jak se slaví argentinskou Vánoce
Jak Pověste mini vánoční osvětlení Indoors
Jak se slaví italského Christmas
Jak k dekoraci bílou vánoční strom
Jak Pověste vánoční osvětlení na kovové střeše

Leave a Reply