Jak se slaví Vánoce v napjatém rozpočtu

1Přečtěte si příklad

Přehodnotit tradice. Má vaše rodina obvykle jít podívat Louskáček každý rok, ale letos si prostě nemůže utrácet peníze? Je to tradice v rodině mít vánoční portréty provádí ve studiu pro vánoční přání každý rok, ale tento rok nemůžete vidět, jak si to dovolit? Zkuste vytvořit nové tradice. Místo aby šel vidět Louskáček, navštivte místní vysoké školy Vánoční koncert nebo si zahrát. Spíše než utrácet spoustu peněz na portrétní studio, se zábavnou obraz vašich dětí v pyžamech Vánoc s vaším digitálním fotoaparátem.

2 Komp

Přehodnotit dárky. Pokud vaše rodina nakupuje dárky pro každou osobu, naznačují, kreslení jména, místo toho. Střídavě, naznačují, dávat služeb dárky. Například, může váš dar do svého tchyně je den vyklízí své kuchyňské linky, a dárek se svou sestrou může být sledovat své děti na víkend. Dalo by se také vytvořit pravidlo, které dary potřebují být domácí. Domácí dary mohou být cokoliv, od tajné babičky ovesné vločky cookie recept na pletená šála na pěkně zarámovanou fotografii, které jste pořízena sami. Konečně, zkuste se zeptat každého dát vtipné dárky nakoupené od sekáče. Dejte cenu za nejvtipnější dárek.

3

Střih zpět na dekorace, nebo si vytvořte vlastní. Poraďte se se svým dětem, které vám pomohou řetězec popcorn a brusinkami, nebo si papírové řetězy z červeného a zeleného čtvrtku. Vystřihněte vločky a pásové je ke každému oknu. Pokud jste v blízkosti místního lesa, shromažďují větve ze země a ty pak spojit dohromady, aby kořisti. Add levný stužku okamžité krásné, voňavé vánoční dekorace.

4.

Vytvořte si vlastní balicí papír a karty. Místní papíru společnosti budou vám prodat velké listy prázdný novin a prázdné karton za nízkou cenu. Se děti zdobí novinový papír s originálními vzory Vánoce a výkresy pro použití jako balicí papír, a zdobí karty, stejně. Pro stuhou, používat levnou provázek nebo příze pro rustikální, země-vánoční atmosféru.

5.

Uchovávejte jídlo jednoduché. Nemusíte utrácet spoustu peněz a času tvorby maškarní Christmas pochoutky a opulentní večeři. Místo toho, držet se základy. Vařit si levný krocana, a slouží to s komfortním potravin, jako jsou šťouchané brambory, fazole a koláčů. Přeskočit cvok – nikdo nemá rád tak jako tak. Každý, kdo miluje čokoládu čip a cukroví, takže nemáte opravdu potřebují ostatní. Ještě ne podávat alkoholické nápoje v letošním roce, a nedávejte se hodně cukroví nebo ořechů – jsou prostě výkrm. Vaši hosté budou děkuji za uložených kalorií.

Pokud měníte nebo úpravě rodinné tradice, ujistěte se, že celá rodina se může dohodnout. Nechcete, rodinné rozepři nad něčím jako dar-dávat.

Jak Ozdobte jídelna pro Vánoce
O Old-Fashioned Christmas Trees
Jak si vyrobit svůj vlastní vánoční kartu online
Jak si vyrobit vánoční SWAG
Jak Oslavte Legenda o vánoční Robin
Jak si vyrobit Cat Repellent dát na vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční Kolébky
Jak se zbavit zápachu ve vodě v pohotovostním vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční stromeček Držitele karty
Jak se oblékat jako elfa na Vánoce
Jak vytvořit staromódní Země Christmas

Leave a Reply