Jak se slaví Vánoce ve Walt Disney World

1Přečtěte si příklad

Navštívit každý park, který je součástí Walt Disney World. Each zdobí ve svém vlastním zvláštním způsobem. Epcot Center, Animal Kingdom, Magic Kingdom a Disney Studio všichni mají něco perfektní pro období Vánoc připraven vás okouzlí.

2 Komp

Naplánujte si výlet pro všední dny před tradiční vánoční přestávce studentů. Jdi na listopadu. Budete mít před dovolenou hry. Park je nejlépe vychutnáte bez davu. Myslete chytře při plánování vaší cesty, i když to znamená, že vaše dítě má dělat, aby se práce při návratu do školy. Bude za to mít cestu, která je klidné a dav a bez.

3

Šaty do rekreačních barvách. Nechte své dítě je svátek princezna. Belle je kostým, který je nabízen v zimním nádechem. Několik dalších princezen také kostýmy winter themed. Pokud vaše dítě chce oblékat, ujistěte se, že balení nějaké dlouhé Johns jen v případě. Florida slunce může ohřát dokonce zimní den, ale nemůžete být příliš bezpečné s proměnlivým počasím. Zvažte nosí Mickey Santa klobouk na hlavě.

4.

Zpívat koledy s carolers na ulici. Bude to jako staromódní Americana Vánoce. Vy a vaše rodina může mít okamžitý pocit jistoty a nostalgie. V koledníci jsou sladké, ohleduplní a držení nádherných hlasů. Budete se cítit, jako byste si zpívat krásně, taky. Je to kouzelný část sezony.

5.

Naučte se, jak jiní oslavit Vánoce po celém světě. Na země Pavilion Epcot je, všechny země zastoupeny nabídnout něco speciálního z jejich domovské země je vánočních oslav. Teplý jablečný mošt a naučit nějaké úžasné věci, které si budete pamatovat navždy. Nebuďte překvapeni, pokud chcete, aby některé kanadské nebo německy rekreační tradice na seznam ročních slavnostních aktivit.

6

Vstávat a zůstat venku. Budete chtít zažít park v noci. Na vánoční osvětlení rozzářit ulicemi zábavní park. Je to okouzlující a magický zážitek ve večerních hodinách.

7

Jízda tolik jízd jak je to možné v noci. Můžete vidět nějaké úžasné výhledy na světla a dekorace z jízdy po celý zábavní park.

Nemají v plánu se tam týden Vánoc. Očekávejte dlouhé fronty a davy lidí. Nicméně, tam je proslulý vánoční průvod na vánočním ránu. Pokud jste dost odvahy bojovat s davy, vyjde pro tuto událost.

Jak si vyrobit vánoční stůl utěrka a ubrousky
Jak si vyrobit viktoriánské vánoční ozdoby Tree Glass
Jak zabalit vánoční dárek
Jak si vyrobit příď štědrovečerní pomocí 2,25 sametovou stuhou
Jak najít vyhořel žárovky v Christmas Lights
Jak k dekoraci kuchyně a Vánoce
Jak k dekoraci na vánoční večírek
Jak se staví Miniaturní vánoční Village
Jak Pověste Vánoční strom z stropě
Jak se slaví Vánoce křesťanskou cestu
Jak Ozdobte Sálová sloupce na Vánoce

Leave a Reply