Jak se staví vánoční strom Out světel

1Přečtěte si příklad

Uspořádat šest ramínek v kruhového tvaru vytvořit stojan pro stromu. Umístěte závěsy tak, že háčky na závěsů jsou spolu v centru. Zajistěte háčky spolu s řemeslnou drátem a horké lepidlo.

2 Komp

Opakujte s šest více ramínka a komína na horní části první sady závěsů. Zajistěte na místě s více plavidel drátem a lepidlo. Tím se vytvoří odstupňovaný účinek připomínající evergreen. V závislosti na tom, jak vysoký chcete svůj strom, můžete opakovat tento proces, dokud se nedostanete požadované výšky.

3

Řezané kousky kuřete drátu se zalomit kolem každé vrstvě závěsů. Drát pomůže zabezpečit strom a vytvořit plnější základ pro vánoční osvětlení na obal kolem. Připevněte kuřecí drát na závěsu uspořádání s kabelovými svorkami nebo řemesla drátu. Při řezání drátu, rukavice a ochranné brýle k ochraně se od kovových stříhá.

4.

Použijte řetězec vánoční osvětlení na pokrytí ramínka a dráty. Chcete-li znovu na zelené konvenčního vánočního stromu, vyberte řetězec zelených světel. Dalo by se také použít jasné nebo vícebarevné světla v závislosti na vzhledu, kterého chcete dosáhnout.

5.

Nalepte konec vašich řetězce světel horní části stromu a vítr řetězec po stranách kuřecí drátu, dokud nedosáhnete na dno řad. Po každém řádku, zajistěte světla v místě s délkou kabelu kravaty připojené k drátěném pletivu.

6

Zdobí vánoční strom s ornamenty. Pro zavěšení ozdoby z drátu, připojit ornamentem háčky na rámu drátěném pletivu.

Malování drátu zelené až více blízko se podobat běžné vánoční strom. Malování stromu bílá nebo stříbrná a přidejte jasné světla pro moderní úpravě.

Další možností je pokrýt rámeček věncem vytvořit huňatý vzhled.

Jak Guess na vánoční dárky
Jak se slaví anglický Vánoce
Jak Ozdobte staromódní vánoční strom
Jak se slaví vietnamské Vánoce a Nový rok
Jak Zdobí Domů na Vánoce na pětníku
Jak nakupovat vánoční dárky pro početné rodiny
Jak se slaví Vánoce maďarskou
Jak dát vánoční strom v pohotovostním
Jak si vyrobit svůj vlastní vánoční kartu online
Jak se slaví Vánoce v Mexiku
Jak to říct Veselé Vánoce v skotský

Leave a Reply