Jak se sušeným ovocem pro vánoční ozdoby

1Přečtěte si příklad

Seřadit přes ovoce a vyberte pouze ovoce, které je dokonale zralé. Nemusíte chcete použít un-zralé ovoce, protože to nebude mít nejlepší barvu pro vaše vánoční ozdoby. Ujistěte se, že ovoce si vyberete nemá modřin nebo hrubých míst.

2 Komp

Naplňte hrnec s vodou a nastavte ji na sporák k vaření. S cílem pomoci ovoce udržet svou barvu (což je nezbytné, pokud používáte ovoce pro dekorační účely), budete muset Blanch ovoce v horké vodní lázni.

3

Dump ovoce do horké vodní lázně a Blanch ovoce po dobu pěti minut. Po této době, vyjměte ovoce a umístěte jej přímo na ledě, lázně to bude zámek v ovocných v zářivých barvách.

4.

Vysušte ovoce pomocí papírový ručník připravit k sušení. Můžete sušit ovoci jeden ze dvou způsobů: v troubě nebo na slunci. Dejte kus pergamenu na plech a pak se rozšířil na ovoce rovnoměrně na listu, takže kusy nepřekrývaly.

5.

Dejte ovoce v troubě a pečeme na 145 stupňů Celsia po dobu čtyř až pět hodin. Pokud jste se rozhodli sušit ovoce v slunci, nechte ji na slunci pro dva až čtyři dny, dokud ovoce zcela vysuší. Ujistěte se, že přinese ovoce uvnitř v noci, pokud se rozhodnete použít tuto metodu.

Sezónní Chef: Jak suché plody

O italské Vánoce
Jak se zbavit Christmas Lights
Jak vytvořit a vytisknout vánoční tagy a karty
Jak Naplánujte si potluck Vánoční besídka
Jak si vyrobit zapálenou Vánoční věnec
Jak si vyrobit vánoční punčocha manžetou
Jak si vyrobit recyklovaný Christmas Lantern
Jak se obléci na oběd Christmas
Jak Dekorace útočiště kostela na Vánoce
Jak Pověste vánoční osvětlení na kovové střeše
Jak opravit Světlo na stromě Prelit Christmas

Leave a Reply