Jak se sušeným ovocem pro vánoční ozdoby

1Přečtěte si příklad

Seřadit přes ovoce a vyberte pouze ovoce, které je dokonale zralé. Nemusíte chcete použít un-zralé ovoce, protože to nebude mít nejlepší barvu pro vaše vánoční ozdoby. Ujistěte se, že ovoce si vyberete nemá modřin nebo hrubých míst.

2 Komp

Naplňte hrnec s vodou a nastavte ji na sporák k vaření. S cílem pomoci ovoce udržet svou barvu (což je nezbytné, pokud používáte ovoce pro dekorační účely), budete muset Blanch ovoce v horké vodní lázni.

3

Dump ovoce do horké vodní lázně a Blanch ovoce po dobu pěti minut. Po této době, vyjměte ovoce a umístěte jej přímo na ledě, lázně to bude zámek v ovocných v zářivých barvách.

4.

Vysušte ovoce pomocí papírový ručník připravit k sušení. Můžete sušit ovoci jeden ze dvou způsobů: v troubě nebo na slunci. Dejte kus pergamenu na plech a pak se rozšířil na ovoce rovnoměrně na listu, takže kusy nepřekrývaly.

5.

Dejte ovoce v troubě a pečeme na 145 stupňů Celsia po dobu čtyř až pět hodin. Pokud jste se rozhodli sušit ovoce v slunci, nechte ji na slunci pro dva až čtyři dny, dokud ovoce zcela vysuší. Ujistěte se, že přinese ovoce uvnitř v noci, pokud se rozhodnete použít tuto metodu.

Sezónní Chef: Jak suché plody

Jak se slaví Vánoce jako pár v Los Angeles
Jak dát světla na umělý vánoční stromek
Jak si vyrobit plátky pomeranče na vánoční ozdoby
O havajské Vánoce
Jak nakupovat umělé vánoční stromky Online
Jak najít Real Tall Thin vánoční strom
Jak se Vytvořte si vánoční osvětlení Flash hudby
Jak začít vánoční strom farmy & jeho daňové důsledky
Jak složit vánoční ubrousky
Jak dát Garland na vánoční strom
Jak se slaví Vánoce havajský

Leave a Reply