Jak si miminka první Vánoce

1Přečtěte si příklad

Trávit čas s členy rodiny a blízkých rodinných přátel. Vánoce jsou vynikající čas pro své nové dítě se spojit s rodinnými příslušníky. Pozvat rodinu více než na Holiday jídlem nebo shromáždění vánoční. Sdílejte dobré jídlo, smích a lásku, jak si všichni mají nové dítě. Shromáždění může být neformální, jak dlouho, jak jste všichni mají příjemný čas.

2 Komp

Ozdobte svůj dům s novým dítětem v mysli. Bavte se dělat váš dům zábava a slavnostní displej. Mají vánoční strom s barevnými rekreačních dekorace. Užívacím pestrým a barevné dovolenou výzdobu pro sezónu dovolených. Samozřejmě, aby bezpečnost Vaše nejvyšší prioritu při určování, kde se umístí vánoční strom a další dekorace. Place dekorace z dítěte na dosah.

3

Použít vaše digitální fotoaparát. Můžete uložit sto snímků nebo více na většině digitálních fotoaparátů při použití paměťové karty. Nebuď lakomý s počtem snímků, které je třeba provést před, v průběhu a dokonce i přímo po Vánocích. Mít dostatek záběrů vaše dítě. Pokud máte jiné děti, uchopte témata dítě se těší jeho / její první Vánoce s ostatními dětmi. Budete také bavit focení vašeho dítěte s rodinou a přáteli, kteří navštíví přes prázdnin.

4.

Uložit položky z první vánoce dítěte pro zápisníku nebo na paměťové pole. Můžete dostat šanci pracovat na albu hned tak se ujistěte, že dát dárek na památku položky na bezpečném místě. Uložit fotografie, útržky z balicího papíru z prvních dárků dítěte a další roztomilé poznámky, které bude vždy připomínat vašeho dítěte první vánoce.

5.

Vychutnejte si vánoční hudbu, filmy a obchody s novým dítětem. To bude stát extra zábava, pokud máte další děti. Read Christmas dětské příběhy na dítě a sourozenci. Vychutnejte si vánoční hudba v celé sezoně. Sledujte alespoň jeden nebo dva vánoční příběhy a filmy v týdnech mezi díkůvzdání a Vánoce.

6

Vzpomeňte si na význam Vánoc, jak si vychutnat svůj nový svazek radosti. Udělejte si čas na odpočinek s vaším novým dítětem během hektického prázdnin. Pohodlně se usaďte a užijte si vánoční strom, zatímco držíte dítě. Jít na disku se podívat na nějaké vánoční osvětlení. Udělejte si čas pro vaše oblíbené rekreační zábavy a zároveň se těší vaše nové miminko.

Jak řídit vánoční osvětlení s počítačem
Jak vytvořit zdarma animované Christmas Cards
Jak si vyrobit vánoční punčocha manžetou
Proč Vodka Zachovat vánoční stromky?
Jak si vyrobit vánoční květinová tabulky Centrální bod
Jak si vyrobit vánoční Luky Tree pásu
Jak hodit na vánočním večírku pro dospělé
Jak se připojit vánoční osvětlení na reproduktory
Jak si vyrobit plátky pomeranče na vánoční ozdoby
Jak Zdobí Tématické NY Giants vánoční strom
Jak najít Real Tall Thin vánoční strom

Leave a Reply