Jak si udržet své vánoční punčochy od pádu na plášť

1Přečtěte si příklad

Vyberte si sadu pláště klipů, aby odpovídaly vašim vánoční ozdoby. Plášť klip je pás kovu, který kroutí kolem na jednom nebo obou koncích, a můžete upravit klip, aby se vešly plášť až 3-palce tlustý. Vyberte si plášť klip nebo závěs s kovovým povrchem pro sofistikovaný vzhled, nebo zkuste novinku design, jako jako Candy hole pro místnosti děti ‘nebo neformální displej.

2 Komp

Připevněte klipy do pláště podle pokynů výrobce. Zatlačte svorku na plášti, polohování malé, zakřivené nebo zahnutý konec pod pláštěm, a plochý nebo zakřivený konec velké výše.

3

Ujistěte se, že klipy jsou vyváženy správně. Mantle spony nebo hangers pobyt v místě bez nutnosti lepidlem nebo šrouby, ale musíte umístit je správně k dosažení bezpečnou základnu pro vaše dekorace.

4.

Pověste Vánoc punčochu na zahnutým části každého klipu, pod pláště. Velké kovové spony jsou schopny pojmout punčochy až do hmotnosti 10 liber, ale podívejte se pokyny na Vámi vybraný výrobek pro maximální doporučené dávky hmotnosti.

Pokud vaše vánoční punčochy jsou vyrobeny z lehkého materiálu a nemáte v úmyslu vyplnit, můžete být schopni křižovat je na místě s kusem jasné lepicí páskou.

Nikdy visí dovolenou dekorace na osvětlené ohněm.

Zajištění vánoční punčochy na plášti s předměty, jako jsou těžké svícny mohou být nebezpečné v případě, že jsou děti v domě. Pokud malé dítě táhne na skladování objekt a skladování může spadnout a způsobit vážné zranění.

Jak opravit LED vánoční osvětlení
Jak si vyrobit Glitter Pine Cone Christmas Tree
Jak na řetězec Cranberries pro vánoční ozdoby Tree
Jak si vyrobit jablečné Vánoční ozdoby
Jak k dekoraci na vánoční večírek
Jak Pověste Vánoční strom z stropě
Jak Zdobí okno se stromem Christmas Lights
O Christmas Tree Farms
Jak se sušeným ovocem pro vánoční ozdoby
Jak darkove baleni přední dvířka na Vánoce
Jak si vyrobit Vánoční věnec ven věšák tím, že vánoční koule na něm

Leave a Reply