Jak si udržet své vánoční punčochy od pádu na plášť

1Přečtěte si příklad

Vyberte si sadu pláště klipů, aby odpovídaly vašim vánoční ozdoby. Plášť klip je pás kovu, který kroutí kolem na jednom nebo obou koncích, a můžete upravit klip, aby se vešly plášť až 3-palce tlustý. Vyberte si plášť klip nebo závěs s kovovým povrchem pro sofistikovaný vzhled, nebo zkuste novinku design, jako jako Candy hole pro místnosti děti ‘nebo neformální displej.

2 Komp

Připevněte klipy do pláště podle pokynů výrobce. Zatlačte svorku na plášti, polohování malé, zakřivené nebo zahnutý konec pod pláštěm, a plochý nebo zakřivený konec velké výše.

3

Ujistěte se, že klipy jsou vyváženy správně. Mantle spony nebo hangers pobyt v místě bez nutnosti lepidlem nebo šrouby, ale musíte umístit je správně k dosažení bezpečnou základnu pro vaše dekorace.

4.

Pověste Vánoc punčochu na zahnutým části každého klipu, pod pláště. Velké kovové spony jsou schopny pojmout punčochy až do hmotnosti 10 liber, ale podívejte se pokyny na Vámi vybraný výrobek pro maximální doporučené dávky hmotnosti.

Pokud vaše vánoční punčochy jsou vyrobeny z lehkého materiálu a nemáte v úmyslu vyplnit, můžete být schopni křižovat je na místě s kusem jasné lepicí páskou.

Nikdy visí dovolenou dekorace na osvětlené ohněm.

Zajištění vánoční punčochy na plášti s předměty, jako jsou těžké svícny mohou být nebezpečné v případě, že jsou děti v domě. Pokud malé dítě táhne na skladování objekt a skladování může spadnout a způsobit vážné zranění.

Jak porazit Angry Birds Seasons Zdarma Vánoce
Jak nakupovat vánoční dárky pro početné rodiny
Jak naplánovat výlet do Disney Worldu na Vánoce
Jak opravit pramen Christmas Lights
Jak pečovat o flokovaný strom
Jak si vybrat vánoční dárky pro nové dítě
Jak čistit Fake White Christmas Tree
Jak organizovat vánoční muzikál
Jak kreslit vánoční karet on-line
Jak se slaví Vánoce v Mexiku
Jak Vezměte si rodinné vánoční Card obrázek

Leave a Reply