Jak si udržet své vánoční punčochy od pádu na plášť

1Přečtěte si příklad

Vyberte si sadu pláště klipů, aby odpovídaly vašim vánoční ozdoby. Plášť klip je pás kovu, který kroutí kolem na jednom nebo obou koncích, a můžete upravit klip, aby se vešly plášť až 3-palce tlustý. Vyberte si plášť klip nebo závěs s kovovým povrchem pro sofistikovaný vzhled, nebo zkuste novinku design, jako jako Candy hole pro místnosti děti ‘nebo neformální displej.

2 Komp

Připevněte klipy do pláště podle pokynů výrobce. Zatlačte svorku na plášti, polohování malé, zakřivené nebo zahnutý konec pod pláštěm, a plochý nebo zakřivený konec velké výše.

3

Ujistěte se, že klipy jsou vyváženy správně. Mantle spony nebo hangers pobyt v místě bez nutnosti lepidlem nebo šrouby, ale musíte umístit je správně k dosažení bezpečnou základnu pro vaše dekorace.

4.

Pověste Vánoc punčochu na zahnutým části každého klipu, pod pláště. Velké kovové spony jsou schopny pojmout punčochy až do hmotnosti 10 liber, ale podívejte se pokyny na Vámi vybraný výrobek pro maximální doporučené dávky hmotnosti.

Pokud vaše vánoční punčochy jsou vyrobeny z lehkého materiálu a nemáte v úmyslu vyplnit, můžete být schopni křižovat je na místě s kusem jasné lepicí páskou.

Nikdy visí dovolenou dekorace na osvětlené ohněm.

Zajištění vánoční punčochy na plášti s předměty, jako jsou těžké svícny mohou být nebezpečné v případě, že jsou děti v domě. Pokud malé dítě táhne na skladování objekt a skladování může spadnout a způsobit vážné zranění.

Jak si vyrobit vánoční stromek ve tvaru Svíčky
Jak uplatnit Garland na vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční Flower Centrální bod
Jak Naplánujte si vánoční Party Menu
Jak k dekoraci v západním Téma vánoční strom
Jak k ukládání vánoční Garland
Jak vařit Vegan vánoční večeře
Jak hrát Easy vánoční písně na klavír
Jak si vyrobit vánoční ozdoba
Jak dát světla na umělý vánoční stromek
Jak si vyrobit Email Christmas Cards

Leave a Reply