Jak si vybrat a odstřihnout vánoční strom

1Přečtěte si příklad

Rozhodněte, kde strom půjde a změřit výšku – nevěřím si, nebo někdo jiný, k oční bulvě stromu a dostat to pravé!

2 Komp

Rozhodněte – a jednat v případě potřeby – jaký druh stromu chcete (neformální, křovinatý Monterey borovice? Elegantní jedle?) a kolik chcete utratit.

3

Dejte deku nebo TARP, na pásku opatření nebo jako měřítko, a některé lano v autě a hlava pro země farmě vánoční strom.

4.

Podívejte se na strom, který je správnou výšku (mějte na paměti, že samostatný stánek přidáme asi 6 palců) a šířka. Strom by měl být přiměřeně dokonce všechny kolem, se rovnou kufru a co nejméně mrtvých jehel jak je to možné. Jehly by měli cítit pružná, není suché a křehké. Pokud se chystáte dát ji do stojanu, ujistěte se, že má délku trupu dost dlouho, nebo nižší větve, které můžete podniknout off bez poškození stromu obrysy.

5.

Zkontrolujte výšku ještě jednou, v širokém otevřeném prostoru se spoustou stromů, všechny stromy vypadají menší, než budou vypadat zastrčený do rohu vašeho obývacího pokoje. (Jinými slovy, bez ohledu na to, jak hlasitě tvoje sestra naléhá, ​​že to bude vhodné, neberu 30-footer pokud máte krovu!)

6

Sledujte stromu farmy pokyny pro označování a řezání. Nejdůležitější v řezu je, aby bylo jako rovné a co nejrovnoměrnější.

7

Platit za stromu.

8

Dejte deku nebo plachtu v horní části vašeho vozu k jeho ochraně. Potom posuňte strom až, kufr-end nejprve začíná na zadní části vozu (tímto způsobem to bude dostat co nejméně poškození větrem).

9

Tie ji, a můžete jít!

Mějte na paměti, že většina si vybrat-and-cut spousta a farmy nejsou groom jejich stromy způsob městské hodně udělat. Takže pokud je to váš první čas, nepropadejte panice a myslím, že jsou všichni mrtví, všechny stromy mají některé mrtvé jehly.

Většina tree farmy měření nářadí a pily si můžete vypůjčit, některé mají trakaře nebo jiné nástroje pro přepravu. Mnozí z nich se zabalit svůj strom a kravatu na autě pro vás.

Nezapomeňte se zeptat, jestli může mít nějaké extra větve, aby se věnce nebo ozdobit váš římsu – většina vánočních stromků farem uložit pobočkám účast na požadavky jako tento.

Pokud vidíte strom se vám líbí, ale chcete podívat trochu více, nenechávejte je nehlídané – někdo může chytit.

Tyto stromy žijí mimo – používejte rukavice, pokud jste háklivý o pavoucích a otisky míza ze stromů.

Jak zabalit vánoční dárek
Jak se slaví Vánoce v Austrálii
Jak vytvořit rodinu vánoční newsletter s Google Docs
Jak Naplánujte si havajskou Vánoční prázdniny
Jak čistit Fake White Christmas Tree
Jak si vyrobit vánoční přání v Paint Shop Pro
Jak začít vánočního stromu farmy
Jak Ozdobte maďarské vánoční strom
Jak postupovat při nákupu Perfektní vánoční strom
Jak Vítejte všech generací Vánoce
Jak fotografovat vánoční osvětlení S Canon

Leave a Reply