Jak si vybrat a odstřihnout vánoční strom

1Přečtěte si příklad

Rozhodněte, kde strom půjde a změřit výšku – nevěřím si, nebo někdo jiný, k oční bulvě stromu a dostat to pravé!

2 Komp

Rozhodněte – a jednat v případě potřeby – jaký druh stromu chcete (neformální, křovinatý Monterey borovice? Elegantní jedle?) a kolik chcete utratit.

3

Dejte deku nebo TARP, na pásku opatření nebo jako měřítko, a některé lano v autě a hlava pro země farmě vánoční strom.

4.

Podívejte se na strom, který je správnou výšku (mějte na paměti, že samostatný stánek přidáme asi 6 palců) a šířka. Strom by měl být přiměřeně dokonce všechny kolem, se rovnou kufru a co nejméně mrtvých jehel jak je to možné. Jehly by měli cítit pružná, není suché a křehké. Pokud se chystáte dát ji do stojanu, ujistěte se, že má délku trupu dost dlouho, nebo nižší větve, které můžete podniknout off bez poškození stromu obrysy.

5.

Zkontrolujte výšku ještě jednou, v širokém otevřeném prostoru se spoustou stromů, všechny stromy vypadají menší, než budou vypadat zastrčený do rohu vašeho obývacího pokoje. (Jinými slovy, bez ohledu na to, jak hlasitě tvoje sestra naléhá, ​​že to bude vhodné, neberu 30-footer pokud máte krovu!)

6

Sledujte stromu farmy pokyny pro označování a řezání. Nejdůležitější v řezu je, aby bylo jako rovné a co nejrovnoměrnější.

7

Platit za stromu.

8

Dejte deku nebo plachtu v horní části vašeho vozu k jeho ochraně. Potom posuňte strom až, kufr-end nejprve začíná na zadní části vozu (tímto způsobem to bude dostat co nejméně poškození větrem).

9

Tie ji, a můžete jít!

Mějte na paměti, že většina si vybrat-and-cut spousta a farmy nejsou groom jejich stromy způsob městské hodně udělat. Takže pokud je to váš první čas, nepropadejte panice a myslím, že jsou všichni mrtví, všechny stromy mají některé mrtvé jehly.

Většina tree farmy měření nářadí a pily si můžete vypůjčit, některé mají trakaře nebo jiné nástroje pro přepravu. Mnozí z nich se zabalit svůj strom a kravatu na autě pro vás.

Nezapomeňte se zeptat, jestli může mít nějaké extra větve, aby se věnce nebo ozdobit váš římsu – většina vánočních stromků farem uložit pobočkám účast na požadavky jako tento.

Pokud vidíte strom se vám líbí, ale chcete podívat trochu více, nenechávejte je nehlídané – někdo může chytit.

Tyto stromy žijí mimo – používejte rukavice, pokud jste háklivý o pavoucích a otisky míza ze stromů.

Jak si vyrobit vánoční Parade kostým pro děti
Jak se slaví argentinskou Vánoce
Jak si vyrobit vánoční Fancy ubrousky
Jak pečovat o flokovaný strom
Jak si vyrobit levné vánoční kostýmy
Jak se staví Miniaturní vánoční Village
Jak slaví Vánoce ve Španělsku
Jak si vyrobit prošívaná vánoční stůl Runner
Jak Take výstřižek z vánoční kaktus
Jak nakupovat umělé vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční Flower Centrální bod

Leave a Reply