Jak si vyrobit Domácí vánoční ozdoby

1Přečtěte si příklad

Pop popcorn a nechte ji úplně vychladnout. Střih dlouhý kus vlasce (alespoň 1 yard dlouhé). Svazují velkou uzel na jednom konci (triple uzel). Na druhé straně, navléknout nit s vlasec. Poke jehlu přes střed kus popcornu. Jemně zatlačte kus popcornu celou cestu až na konec řádku. Opakujte, dokud jste úplně vyplněného souladu s popcorn. Podvázat konce. Umístěte vyplněný řetězec na vánoční stromeček, nebo zavěsit na zábradlí nebo na jiných místech.

2 Komp

Nákup některé základní jasné ozdoby. Najít fotku se vám líbí, které mohou být snížit. Změřte šířku a výšku ornamentu. Nakreslete kruh na fotografii podle měření. Vystřihnout kruh. Roll strany fotografie jemně, takže máte scroll-jako vzhled. Odstraňte horní část ornamentu. Opatrně zatlačte na srolovaný fotografie do ornamentu.
To by rozbalí na jeho vlastní. Pokud potřebujete pomoci ji s sebou, použijte pinzetu s ním manipulovat. Umístěte horní zpět na ozdobu a máte obrázek ornament. Nebo místo toho použít barvu a natřít vnější povrch ozdoby s obrázky Vánoce a poselstvím a místo na svém stromě.

3

Přeložte prázdný list bílého papíru na polovinu, pak v polovině ještě jednou, takže jste odešel s 1/4-sheet velikosti papíru. S nůžkami, vystřižené tvary podél okraje papíru. Ty mohou být přesné čtverce, trojúhelníky, klikyháky a jiné tvary. Přeložte papír více a nadále vystřihnout hrany. Otevřete svůj papír a uvidíte, co jste odešel s. Měli byste mít jedinečnou sněhovou vločku. Udělat mnohé z nich, jak byste chtěli. Pověste je u stropu nebo seřadit je na provázku a přikrýt z krbu.

4.

Udělejte si papírový talíř sněhuláka. Hoď papíru talíř tak, dolní část je směrem nahoru. Vytáhněte různé barvy čtvrtky. Vystřihněte obličejové rysy pro sněhuláka. Udělejte oči, nos, ústa a obočí. Udělejte si klobouk a možná i šálu. Lepidlo položky na papírový talíř s lepicí tyčinka. Udělejte celou rodinu sněhuláků a zobrazovat na stěnu nebo nad krbem.

5.

Udělejte si slavnostní ubrousek kroužek pro Vaši dovolenou tabulky. Odměřte 1 1/2-inch segmentů na roli toaletního papíru. Označit pro tužkou, pak řez podél čáry. Uřízněte kousek látky vánoční, která je 3 palce široké o 8 cm dlouhý. Umístěte textilní vzor lícem dolů. Place textilie lepidlo na zadní straně textilie. Roll toaletní role papíru segmentu a stiskněte látku do role. Zabalte hrany na vnitřní straně role. Stiskněte a roli na doraz celý segment je pokryt a tkaniny konce jsou všude zajištěny na roli. Udělejte několik pro Vaše vánoční zábavné.

Udělejte těchto projektů je zábavné aktivity pro celou rodinu.

Tisk fotografií v odstínech barvy sépie na pergamenu pro okouzlující retro vzhled na fotografii ornamenty.

Dohlížet na malé děti při použití nůžek.

Jak si vyrobit svůj vánoční strom Pet-Safe
Jak nainstalovat LED vánoční osvětlení venkovní
Jak narovnat Outdoor vánoční osvětlení
Jak si vyrobit vánoční stůl utěrka a ubrousky
Tipy pro organizace vánoční Pohon Toy
Jak Flock vánoční strom
Jak zdobit vánoční Treat Tašky
Jak najít Real Tall Thin vánoční strom
Jak si vyrobit vánoční stromek ve tvaru Svíčky
Jak Zdobí učebně na Vánoce
Jak si vyrobit Karton Domy na Vánoce

Leave a Reply